Loading ...
close
logo
چگونه اسباب کشی کنیم؟

 

تهیه لوازم موردنیاز اسباب کشی

لوازم بسته بندی را تهیه کنید. جعبه های جا به جایی ، بسته بندی حباب دار ، فوم بسته بندی ، نوار بسته بندی ، بسته های پلاستیکی. هر چیزی که بتوانید زود تر از موعود شروع به جمع آوری آن کنید در زمان شروع بسته بندی کمکتان خواهد کرد. برای تهیه این لوازم و بسته بندی وسایل خود می توانید از خدمات بسته بندی حرفه ای باربری بهار بهره مند شوید.

 

شروع به کار کنید

مراحل بسته بندی را زود تر شروع کنید. هرچه زودتر اقدام به بسته بندی کنید ، سازماندهی شما بیشتر می شود و از استرستان کم خواهد شد.

 

ظروف را برچسب بزنید

تمامی ظروف در حال جا به جایی و حرکت را به همراه محتویاتشان و مکانی که قرار است آن ها در خانه جدیدتان داشته باشند علامت گذاری کنید. شما ممکن است زمان زیادی را در حال جست و جو برای فهمیدن محتویات جعبه ها یا مکانی که قرار است در خانه جدید بروند از دست دهید.

 

دوستان چهار پای خود را فراموش نکنید

اگر حیوانات خانگی دارید ، زودتر از موعد برنامه ریزی کنید که قصد دارید که در حین حرکت کجا آن ها را نگه دارید  و چگونه می خواهید آنها را به خانه جدید خود منتقل  کنید.

 

وسایل ارزشمند خود را جدا کنید

اگر شخصی یا شرکتی برای بسته بندی و جا به جایی وسایل خود دارید اطمینان حاصل کنید که وسایل ارزشمند، خاص، غیر قابل تعویض یا جایگزین خود را جدا کنید. مواردی مانند: اسناد و مدارک مهم ، جواهرات ، میراث های خانوادگی ، یادگاری ها و عکس ها یا هرچیز دیگری که اگر خودتان حملش کنید احساس راحتی بیش تری دارید.

 

آدرس پستی خود را تغییر دهید

فراموش نکنید که تغییر آدرس خود را به اداره پست ارسال نمایید.

 

دستورات پزشک را دنبال کنید

در صورت داشتن مشکلات پزشکی،با توجه به نسخه های پزشکیتان پیش از موعد برنامه ریزی کنید  مطمئن شوید به مقدار کافی از داروهایتان هنگام جا به جایی دارید و نسخه خود را قبل از جا به جایی به داروخانه محل زندگی جدیدتان منتقل کنید.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد