Loading ...
close

باربری شمیرانات

logo
باربری شمیرانات

 

 

 

تماس با باربری بهار در شمیرانات:      22989800     

 

 

باربری در شمیرانات

  شمیرانات شمالی ترین شهرستان واقع در تهران است که دارای دو بخش لواسانات و رودبار قصران است. باربری شمیرانات در این مناطق  به ارائه کلیه خدمات باربری که در حوزه ی فعالیت اتوبار ها است می پردازد. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که باور دارید اسباب کشی سخت و پر دردسر است و قصد نقل مکان به این منطقه را دارید شما را به انتخاب باربری شمیرانات اتوبار بهار دعوت می کنیم تا به طور کل افکار و ذهنیت متفاوتی از اسباب کشی برایتان رقم بخورد. باربری شمیرانات اتوبار بهار با سابقه ی درخشان و رضایت مشتریانی که  اتوبار بهار تمام تلاشش را برای خوشنودیشان گذاشته از بهترین باربری های این منطقه می باشد.

 

 

 

شرکت باربری شمیرانات

تمامی نکات مثبت و کیفیت بالا در باربری شمیرانات

باربری شمیرانات اتوبار بهار تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبار های این منطقه ثبت نماید.

برای تسریع و سهولت در اسباب کشی یک اتوبار مجرب نیازمند کارگران قوی و قدرتمند است علاوه بر این مورد کارگران باید دارای تجربه بالا در حمل و نقل و باربری باشند تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده وسایل ارزشمندشان را به باربری بسپارند.

از این رو کارگران منتخبی که با اتوبار بهار همکاری می کنند از تمامی این فیلترها رد شده اند و کاملا قابل اطمینان اند. همچنین کادر مجرب ما در صورت تمایل شما می توانند در اموری مانند بسته بندی قبل از حمل و نقل نیز در محل حاضر شوند.

تخصص پرسنل ما در بسته بندی به سابقه ی بالا و دقتشان بر می گردد و همچنین ما در بسته بندی از ضربه گیر های قوی استفاده می کنیم تا حتی اگر قصد نقل مکان به شهرستان یا نقاط دور را داشته باشید اطمینان یابید آسیبی به وسایلتان وارد نخواهد شد.باربری شمیرانات اتوبار بهار از تنوع بالای خودرو های حمل و نقل برخوردار است از این رو با توجه به نیاز شما و حجم وسایلتان می توانید با دریافت مشاوره از کارکنان ما خودروی مناسب باربری را انتخاب کنید.

 

 

باربری شمال تهران شمیرانات

خدمات رسانی 24 ساعته باربری شمیرانات اتوبار بهار

باربری شمیرانات اتوبار بهار جهت خدمات رسانی مداوم به شما مشتریان عزیز از ارائه خدمات به صورت 24 ساعته برخوردار است.از این رو هر زمان از شبانه روز که مایل بودید تنها با تماس با ما می توانید از خدمات مان بهره مند شوید.

خدمات رسانی 24 ساعته باربری شمیرانات از آن دسته نکاتی است که اتوبار بهار را از سایر اتوبار های این منطقه متمایز می سازد.

باربری منطقه شمیرانات

رفتار درست و حسن خلق  در ارتباط با مشتری اصل ما است

اتوبار بهار باربری با سابقه بالا است که نقاط زیادی را در تهران پوشش می دهد و نیرو های ما در بیش تر مناطق تهران مشغول بکار هستن با این حال این گستردگی کار سبب نشده که از دقت در گزینش پرسنل و نیرو کاسته شود اولین اصل برای اتوبار بهار در گزینش پرسنل اصل مشتری مداری و اخلاق نیکو در ارتباط با مشتریان است زیرا در پایان کار رفتار درست نیرو های اعزام شده بیش از نیمی از دلیل رضایت مشتریان می باشد.

 

 

باربری شمیرانات بار

رانندگان منتخب باربری شمیرانات چه ویژگی هایی دارند؟

رانندگانی که در اتوبارها مشغول خدمات رسانی هستند باید دارای دقت و مهارت بالا در رانندگی باشند به طوری که مشتریان بتوانند وسایل ارزشمندشان را در اختیارشان قرار دهند . از این رو که در صورت هر اتفاقی اتوبار مسئول می باشد و اتوبار بهار بیش ترین اهمیت را به جلب رضایت مشتریانش می دهد در انتخاب رانندگان بسیار دقت نموده تا ماهر ترین آن ها را برگزیند.

رانندگانی که در باربری شمیرانات اتوبار بهار مشغول بکار هستند از سال ها تجربه در امر رانندگی برخوردارند و توانایی حمل به سلامت بار به مناطق دور را دارا هستند.

ا توجه به اعتبار و سابقه ی عالی باربری شمیرانات اتوبار بهار به جرات می توان گفت هیچگاه گزارشی در رابطه با آسیب وسایل و خسارت وارد شده توسط کارکنان یا در اثر رانندگی نامناسب پرسنل ما دریافت نشده و توانسته ایم رضایت همواره ی مشتریان خود را کسب نماییم.

 

 

قیمت باربری در شمیرانات

یکی از نکات مهم در انتخاب یک شرکت باربری این است که قیمت برآورد شده  با هزینه تمام شده برابر باشد و اینکه شرکت باربری از تعرفه های مصوب استفاده کند . ما در اتوبار بهار تمام تلاش خود را برای رعایت تعرفه های مصوب اتحادیه می کنیم و تضمین می کنیم که هزینه های برآورد شده تفاوتی با هزینه تمام شده نداشته باشد. برای آگاهی و استعلام قیمت باربری در منطقه شمیرانات با کارشناسان  اتوبار بهار لطفا تماس بگیرید .

 

برای کاهش قیمت اسباب کشی این چند نکته رو هم به یاد بسپارید:

زمان جابجایی و اسباب کشی : در طول هفته و ساعات خلوت تعرفه ها زمان اسباب کشی  کمتر میشود و این خود در کاهش هزینه موثر است

بسته بندی دقیق و اصولی : اگر لوازم و اثاثیه را درست و اصولی بسته بندی کنید در بار زدن و چیدمان کامیون می تواند کمک کند که این کار باعث کاهش زمان و پایین آوردن قیمت باربری می شود. جهت استفاده از خدمات بسته بندی شرکت اتوبار بها با ما تماس بگیرید

برای استعلام قیمت می توانید هم از از صفحه رزرو آنلاین استفاده کنید و یا مستقیما با کارشناسان اتوبار بهار تماس بگیرید و از توصیه ها برای هر چه راحتر و بهتر انجام پروسه اسباب کشی بهره ببرید.

 

 

 

 

 

نظرات

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

   کادر مجرب

 

   بیمه

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com