Loading ...
close

خدمات بسته بندی

logo
خدمات بسته بندی

 

بسته بندی حرفه ای هزینه نیست، حفظ سرمایه شماست

 

بسته بندی وسایل از وقت گیرترین کارهای اسباب کشی می باشد. بهار با استفاده از پرسنل متخصص و کارآزموده این امر را به بهترین شکل برای شما هموطنان عزیز انجام می دهد.

استفاده از لوازم مناسب ، بابل رپ، استرچ رپ، بسته حمل رختخواب، کارتن های مستحکم و حمل با دقت از اصولی است که بهار به آن پایبند است.کارگران حرفه ای اتوبار بهار مشکل بسته بندی و حمل بار را برای شما حل کرده و بدون اتلاف وقت تمامی کارها را در زمان تعیین شده انجام می دهند.

 

بابل رپ

 

کارتن

 

کارتن رگال لباس

 

استرچ رپ

 

چسب

 

بسته حمل رختخواب

 

 

چینی آلات ، کریستال ها و ظروف شکستنی از سایر لوازم ، نیازمند دقت و مراقبت بیشتر در حین بسته بندی می باشند.این امر با کارتن های متفرقه ای که معمولا از سوپرمارکت ها تهیه می شوند و در حال حاضر دیگر رایگان هم نبوده و باید بابت آن هزینه پرداخت کرد ؛ .صدمه به کالا را چند برابر می کنداتوبار بهار با استخدام نیروهای دوره دیده به منظور بسته بندی لوازم شکننده شما ؛ پس از استقرار کارگران در منزلتان ، با نهایت حوصله و صبر و با استفاده از ضربه گیر کالا را بسته و با چسب های مقاوم آن را محکم نموده و در کارتن های قطور قرار می دهند.

لوازم ارزشمند دکوری و تزئینی نیز باید به طرز صحیح جعبه بندی شوند تا در حین انتقال صدمه ای به آن ها وارد نشود.لوستر از آن دسته اشیایی است که نمی توان قسمت های مختلف آن را از هم جدا نمود. بنابراین باید جوری بسته و حمل شود تا به اشک های آویزان آن آسیبی نرسد.

از دیگر دلواپسی های شما عزیزان ؛ مبلمان ، بوفه و سرویس چوبی می باشد که هنگام جابه جایی از راه پله امکان زخمی شدن آن وجود دارد.استفاده از ضربه گیر و نایلون های چندلایه این مشکل را حل کرده و کارگران زبده این اتوبار با حمل اصولی آن از راهروهای بعضا باریک اشیای چوبی تان را به سلامت از مبدا تا مقصد منتقل می کنند.

ترسناک ترین قسمت بسته بندی اثاثیه منزل توسط اعضای خانواده ، تلویزیون و مانیتور کامپیوتر می باشد که روز به روز اندازه شان بزرگ تر ، صفحات آن ها نازک تر و سبک تر شده و حساسیتشان در برابر کوچکترین ضربه ای بالا رفته است. بسته بندی اجناس مذکور توسط کارگران حرفه ای اتوبار بهار با روکش های مخصوص صورت می پذیرد و با بندهای مقاوم محکم شده و در یک فضای مناسب و امن ماشین ارسال بار قرار می گیرند. ماکروویو و سایر لوازم برقی آشپزخانه با نایلون های حباب دار پوشیده شده و در کارتن های مستحکم قرار می گیرند و با دقت حمل خواهند شد.

 

 

نظرات

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

   کادر مجرب

 

   بیمه

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com