Loading ...
close

باربری پاسداران

logo
باربری پاسداران

 

 

تماس با باربری بهار در پاسداران:      22989800     

 

 

 

باربری در پاسداران

 پاسداران محله ای است در شرق تهران، که خیابان اصلی آن پاسداران نام دارد و مرز بین منطقه 3 و 4 تهران را تشکیل می دهد. اگر از ساکنین این منطقه هستید یا قصد نقل مکان به این منقطه را دارید اتوبار بهار می تواند در امر باربری انتخاب مناسبی برای برگزیدن باربری در پاسداران باشد.باربری پاسداران یکی از چند مناطق تحت پوشش اتوبار بهار است که در آن به فعالیت می پردازد. در این منقطه وسیع تعداد اتوبار ها کم نیست به همین دلیل احتمالا در انتخاب اتوبار با تردید رو به رو خواهید شد،اتوبار بهار قصد دارد تا تردید شما را در انتخاب خود بر طرف سازد و بر رضایت مشتریانش در این منطقه بیافزاید.

 

 

باربری در محدوده پاسداران

چه دلایلی اتوبار بهار را از سایر باربری های پاسدارن تمایز می دهد؟

 

به طور کل اتوبار ها همگی شرح وظیفه یکسانی دارند و همین انتخاب اتوبار مناسب در یک منقطه را از بین سایرین مشکل می سازد. اما اگر با دقت بیش تر و از نگاه تخصصی تر به انتخاب و مقایسه ی اتوبار ها با هم بپردازیم متوجه تفاوت های ریز و درشت آن ها خواهیم شد.

حضور اتوبار بهار تنها در جا به جایی و حمل بار نیست بلکه به محض تماس شما با ما در کنارتان خواهیم بود و پا به پای شما اسباب کشی را آغاز کرده و در آخر به پایان خواهیم رساند. حتی همین حالا نیز می توانید از مشاوره ی ما در امور اسباب کشی از قبیل بسته بندی برخوردار شوید.

تجربه ی اسباب کشی اسان با اتوبار بهار شعار ما است و به همین جهت از ابتدا به آسان کردن اسباب کسی و باربری برایتان خواهیم پرداخت. در اسباب کشی و باربری تجربه اهمیت بسزایی دارد 

در نتیجه اینکه بتوانید به دریافت مشاوره از یک اتوبار بپردازید در اسباب کشی بسیار مفید واقع خواهد شد.

 

 

 

دلیل بعدی می تواند تخصص اتوبار بهار در حمل و باربری باشد. اگر از آن دسته افراد هستید که زیاد اسباب کشی می کنید بنابراین باید به میزان بیش تری نگران آسیب دیدن وسایلتان باشید یا اگر قصد جا به جایی شرکت و اداره خود را دارید  از تشویش و نگرانی بابت گم شدن و یا آسیب دیدن برخی از لوازم رنج می برید همانطور که پیش تر گفتیم اسباب کسی آسان است و می تواند در کوتاه ترین زمان و بدون آسیب به وسایل یا گم شدن آن ها در انبوه لوازم دیگر و به هم ریختگی ها انجام شود تنها مسئله ای که باید در نظر گرفت مهارت اتوبار در حمل و نقل و باربری است که صلاحیت به سلامت به مقصد رساندن لوازم را داشته باشد. اتوبار بهار با سابقه درخشان در این امور و رضایت مشتریان بی تردید می تواند از برترین باربری ها در پاسداران به شمار آید.

 

 

باربری پاسداران تهران

اتوبار بهار چه مشاوره هایی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

اگر اسباب کشی از ابتدا به روش صحیح آغاز نشود می تواند تا انتهای کار کاری عذاب آور و مشکل باشد به همین خاطر آغاز کار در اسباب کشی حائز اهمیت است. اتوبار بهار که باربری در پاسدارن از مناطق تحت پوشش آن است از همان ابتدا که قصد اسباب کشی دارید راهنماییتان خواهد کرد. مشاوره های ما می تواند تخصصی باشد و یا شامل نکاتی عمومی شود. مشاوره تخصصی به این صورت خواهد بود که با در نظر گرفتن میزان وسایل شما خودروی مناسب برای باربری انتخاب شود یا با توجه به متراژ خانه و حجم وسایل زمان  مناسب شروع بسته بندی لوازم به شما اعلام شود. در مشاوره های باربری پاسداران اتوبار بهار همکاران ما به تمامی سوال های شما پاسخ خواهند داد و تا حد ممکن هر مرحله از اسباب کشی را برایتان آسان می سازند.

 

 

 

اسباب کشی در پاسداران

توصیه های عمومی باربری پاسداران اتوبار بهار :

توصیه های عمومی باربری پاسدارن اتوبار بهار شامل نکاتی هستند که اسباب کشی را برایتان آسان تر می کنند و نیز ریسک آسیب به وسایل و گم شدنشان را پایین می آورند.

 

برای مثال هنگام اسباب کشی اگر خود قصد بسته بندی لوازم را دارید باید این نکته را رعایت کنید و در نظر بگیرید کنار هم قرار دادن وسایل کوچک یا بسیار کوچک با لوازم بزرگ اقدامی کاملا غلط است که می تواند باعث آسیب دیدن شی کوچک تر یا حتی گم شدن آن هنگام بازگشایی بسته بندی شود.

 

پس باید توجه داشت که لوازم و وسایل را با توجه به سایزشان کنار هم بسته بندی کرد تا جلوی آسیب و خسارت های احتمالی را گرفت.

قیمت باربری در پاسداران

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام اسباب کشی ما را درگیر خود می کند، نرخ باربری و هزینه اسباب کشی است . چند نکته را در مورد این موضوع باید در نظر گرفت . اول اینکه می توانید برای کاهش هزینه چند مورد را رعایت کنید :

1 - زمان اسباب کشی ، مثلا می توانید در طول هفته این کار را انجام دهید . چون اکثرا برای اینکه آخر هفته ها زمان آزادتر دارند انتخابشان روزهای آخر هفته است و برای همین معمولا نرخ باربری در این روز افزایش می یابد

2 -  برنامه ریزی درست و بسته بندی اصولی  لوازم منزل : بسته بندی اصولی باعث می شود تا حجم لوازم کمتر و موقع بار زدن و چیدمان در کامیون از فضای کامیون استفاده بهینه شود

بهرحال انتخاب شرکت باربری و اتوبار هم می تواند نقش مهمی بازی کند . تمامی نرخ ها و تعرفه های باربری در اتوبار بهار براساس نرخ مصوبه اتحادیه تعیین شده و محاسبه می گردد. برای آگاهی از تعرفه های باربری به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

برای استعلام قیمت با مشاورین و کارشناسان اتوبار بهار لطفا تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

نظرات

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

   کادر مجرب

 

   بیمه

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com