Loading ...
close

باربری تهرانپارس

logo
باربری تهرانپارس

 

 

تماس با باربری بهار در تهرانپارس:      77004200     

 

 

باربری در تهرانپارس

اگر از آن دسته افرادی هستید که نهایت دقت و توجه را در تمامی کارهای روزمره تان دارید پس بی شک در باربری و اسباب کشی نیز از حساسیت بالایی برخوردارید.  باربری خود به تنهایی می تواند امری سخت و زمان بر باشد و اگر شما نیز فردی با حساسیت بالا هستید در صورت درست آغاز نکردن مراحل باربری یا اسباب کشی می تواند به امری طاقت فرسا برایتان تبدیل شود. باربری تهرانپارس اتوبار بهار می تواند با اطمینان کامل به شما بهترین خدمات با بالا ترین کیفیت را ارائه دهد.

 

 

قیمت باربری در تهرانپارس

تعرفه باربری تهرانپارس اتوبار بهار چگونه است؟

ما با در نظر گرفتن این مسئله که باربری و اسباب کشی خود پر هزینه هستند و شما در طول مراحل باربری یا اسباب کشی باید هزینه های زیادی متحمل شوید.

در واقع سعی کرده ایم تا با مناسب و عادلانه نگه داشتن تعرفه های پیمودن مراحل باربری را برایتان آسان تر سازیم. باربری تهرانپارس در عین کیفیت و خدمات رسانی وسیع خود با همراه داشتن رضایت هزاران مشتری و سابقه درخشان تعرفه های ارزان و مناسبی ارائه کرده تا همواره در لیست انتخاب های شما قرار گیرد

ما همواره در تلاش هستیم که در آسان سازی اسباب کشی برای مشتریان خود گام دیگری برداریم . همواره باربری بهار در ارائه خدمت آماده است.

 

 

باربری تهرانپارس تهران

آیا باربری تهرانپارس بیمه نامه ارائه می دهد؟

باربری تهرانپارس اتوبار بهار تمامی تلاش خود را گذاشتته تا در تمامی نقاطی که خدمات رسانی می کند اولین و مهم ترین اساس کارش را رضلست مشتریانش قرار دهد بنا به همین موضوع صدور بیمه نامه قبل از آغاز باربری است شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که صدور بیمه نامه چه اهمیتی دارد؟ در این باره باید بگوییم که خطر آسیب احتمالی هنگام حمل و نقل و باربری امری بسیار طبیعی است. گاه ممکن است در جا به جایی لوازم آسیب ببینند یا هنگام حمل به مقصد دچار حادثه شوند در این گونه موارد باربری باید پاسخگوی خسارت وارد شده به لوازم شما باشد.صدور بیمه نامه اطمینان خاطری است که باربری تهرانپارس اتوبار بهار به شما می بخشد تا از هر لحاظ آرامش خاطر را برایتان به ارمغان بیاورد.

 

 

 

اگر به صرفه جویی در زمان اهمیت می دهید اتوبار بهار را انتخاب کنید

 

اسباب کشی و باربری هردو بسیار زمان بر و وقت گیر هستند. باربری تهرانپارس اتوبار بهار از اهمیت زمان در حمل بار آگاه است و به همیت دلیل صرفه جویی در زمان را از مهم ترین متد های کار خود قرار داده.اگر قصد دارید اسباب کشی را از محدوده زمان بر بودن خارج کنید و از اتلاف وقت خود جلوگیری کنید تمامی مراحل اسباب کشی تان را به ما بسپارید. باربری تهرانپارس خوش قولی خود و دقت بالایش را در امور مربوط به زمان ثابت کرده و نظرات و رضایت مشتریان مصداق بارز سخنان ما است. اسباب کشی با خود آشفتگی و شلختگی زیادی به بار می آورد و طبیعی است تحمل این شرایط امری دشوار باشد و فرد بخواهد هرچه زود تر از این شرایط خارج شده و به روال عادی زندگی اش برگردد طی نمودن این مراحل گاه می تواند بسیار طولانی و زمان بر باشد اگر از ابتدا اسباب کشی را به درستی آغاز نکرده باشید یا به اتوبار مناسب نسپرده باشید اما ما این ضمانت را به شما خواهیم داد که با انتخاب باربری تهرانپارس به هیچ یک از این مشکلات بر نخورید.

 

حمل اثاثیه با ارزش و گران قیمت

حمل وسایل و لوازم با ارزش و گرانقیمتتان را به ما سپارید سابقه درخشان باربری تهرانپارس  در حمل و جا به جایی لوازم با ارزش و خاص در سلامت کامل خود می تواند دلیلی برای اعتماد شما به باربری تهرانپارس باشد.ما با بکارگیری روش های تخصصی و خاص تمامی لوازم و وسایلی که برایتان از ارزش بالایی برخوردارند را در سلامت کامل به مقصد می رسانیم. تخصص باربری تهرانپارس در حمل وسایل ارزشمند به صورتی است که لوازم را بسته به سایزشان در نهایت توجه و دقت بسته بندی و با لوازم هم سایز خودشان حمل می کند تا هیچگونه آسیبی نبینند.

 

کادر مجرب ما از تخصص و تجربه بالا در جا به جایی لوازم ارزشمند برخوردارند و همچنین قدرت بدنی بالایی در حمل لوازم و وسایل سنگین و خاص دارند. کارگران ما به دلیل سابقه بالایی که دارند علاوه بر دقت و تخصص در کار نهایت سعی خود را برای صرفه جویی در زمان نیز بخرج می دهند. تمامی موارد نام برده می تواند دلالیل خوبی برای انتخاب باربری تهرانپارس و سپردن لوازم ارزشمندتان به ما باشد.

 

باربری شرق تهرانپارس

اتوبار بهار با سالها حضور د رمنطقه تهرانپارس و بخصوص در شرق تهرانپارس در محله هایی مثل حکیمیه توانسته است بعنوان معتبرترین شرکت باربری جای خود را در میان اهالی منطقه تهرانپارس محکم کند و همراه مطمئنی در زمان جابجایی و اسباب کشی باشد. اتوبار بهار با ارائه کلیه خدمات اسباب کشی مانند خدمات بسته بندی ، باربری همراه بیمه نامه رایگان ، پرسنل اموزش دیده در تمامی محله های تهرانپارس از شرق تهرانپارس تا غرب آن همواره در حال خدمات رسانی و بصورت شبانه روزی می باشد.

کارشناسان اتوبار بهار 24 ساعته برای راهنمایی و برآورد هزینه آماده خدمت رسانی هستند. یکی از توصیه های مهمی که کارشناسان اتوبار بهار همواره برای کاهش هزینه های باربری عنوان می کنند ، رزرو کردن خدمات در روزهای وسط هفته و غیر تعطیل می باشد و استفاده از خدمات بسته بندی اتوبار بهار را برای بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه برای حفظ کردن و سالم ماندن و صرفه جویی در زمان اسباب کشی توصیه می کنند. از خدمات اتوبار بهار برای یک اسباب کشی راحت و بدون استرس استفاده کند.  

 

 

 

 

نظرات

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

   کادر مجرب

 

   بیمه

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com