اسباب کشی شرکت ها و ادارات ما را ببینید..

کادر فنی متخصص و آموزش دیده ما را ببینید..

خدمات بسته بندی و اسباب کشی منزل ما را ببینید..

بازدید رایگان و برآورد دقیق قیمت ما را ببینید..

باربری درون و بین شهری (به ویژه مازندران) ما را ببینید..

فروش لوازم بسته بندی ما را ببینید..

باربری در نارمک

هنگام حمل بار و اسباب کشی مسائل مختلف زیادی افراد را مشغول می کند که یافتن باربری مناسب در منطقه یکی از آن ها است.گرچه باربری ها عموما خدمات مشابهی ارائه می دهند اما همچنان انتخاب باربری مناسب در یک منطقه کار چندان آسانی نیست. اگر در جست و جوی باربری مناسب در نارمک هستید باربری نارمک اتوبار بهار با ارائه خدمات منحصر بفرد خود همواره سعی دارد اسباب کشی را برایتان آسان سازد.

باربری تخصصی در نارمک

اصولا از دلالیلی که افراد در باربری و اسباب کشی های خود از باربری ها کمک می گیرند آسان تر شدن اسباب کشی برایشان است اما این موضوع که باربری منتخب شما تا چه حد توانایی آسان سازی اسباب کشی را دارد بسیار حائز اهمیت است. بنابراین انتخاب باربری که بتواند وظایفش را به درستی انجام دهد از مسائل مهم است.

بهترین باربری نارمک

باربری نارمک با ارائه بهترین و کامل ترین خدمات بسته بندی لوازم منزل نارمک همواره سعی در بهبود بخشیدن و ارتقاء خدماتش دارد تا بتواند تجربه ی یک اسباب کشی آسان را به شما مشتریان عزیز هدیه دهد.

بهترین باربری نارمک

عواملی که باعث آسان شدن باربری و اسباب کشی در نارمک می شود

این عوامل عبارتند از: تخصص کارگران باربری، خدمات بسته بندی، سرعت عمل در جا به جایی و چیدن لوازم و… که در اینجا قصد به شرح برخی از این موارد داریم.

کیفیت باربری اتو بار بهار در نارمک

کیفیت باربری اتوبار بهار، همواره در راس وظایف این شرکت قرار دارد. سعی شرکت باربری اتوبار بهار نارمک، بالا نگه داشتن کیفیت مراحل باربری و نیز حمل اثاثیه است و به همین دلیل مورد اعتماد مشتریان خود می باشد.

چرا باربری اتوبار بهار را انتخاب کنیم؟

اتوبار بهار، خدمت دیگری که در زمینه بالا بردن کیفیت کار خود انجام می دهد، در زمینه بسته بندی درست و اصولی اثاثیه است تا در هنگام باربری آسیب نبینند و همین تضمین سلامت بار به همراه سرعت بالای باربری، باعث خوش نامی اتوبار بهار شده است.

خدمات حمل و نقل باربری بهار

بابری رق تهران | باربری نارمک1

حمل به سراسر کشور

بابری رق تهران | باربری نارمک8

باربری بین مناطق شهری

بابری رق تهران | باربری نارمک2

هزینه حمل و نقل و کارگر مناسب

بابری رق تهران | باربری نارمک3

بیمه حمل و نقل رایگان

بابری رق تهران | باربری نارمک4

سرعت در تحویل دهی

بابری رق تهران | باربری نارمک5

بسته بندی

اتوبار نارمک

اتوبار نارمک باربری بهار دارای ابعاد مختلفی از ارائه خدمات است. همانطور که پیش تر گفتیم باربری نارمک اتوبار بهار توانایی بالایی در ارائه خدمات منحصر بفرد دارد که می توان به جرات گفت این خدمات در بالا ترین سطح کیفیت انجام می شوند و رضایت مشتریان این موضوع را اثبات می کند.

بسته بندی لوازم منزل نارمک با بهترین قیمت

بسته بندی لوازم منزل نارمک با بهترین قیمت

حتما در بسته بندی لوازم و اثاثیه خود دقت کنید چون هم از اسیب دیدن جلوگیری می کنید و هم در چیدمان کامیون باربری می توانید از حداکثر فضا استفاده کنید و از این راه می توانید در کاهش هزینه اقدام موثری داشته باشید.

“بسته بندی لوازم منزل نارمک اتوبار بهار “، با افتخار به شما خدمات بسته بندی حرفه‌ای و ایمن را ارائه می‌دهد. تیم ما با تجربه و مهارت بالا، لوازم خانگی شما را با دقت بسته بندی کرده و در حین جابجایی یا انتقال آنها، اطمینان حاصل می‌کند که هرچه بهتر و سالم به مقصد می‌رسند.

با استفاده از مواد بسته بندی با کیفیت، ما تضمین می‌کنیم که لوازم منزل شما از هر گونه خطری در طول مسیر محافظت می‌شوند.

با ما، تجربه بسته بندی لوازم منزل در نارمک را به یک تجربه ساده و مطمئن تبدیل کنید.

باربری مطمئن و موثر در حمل اثاثیه نارمک

تخصص کادر مجرب ما در بسته بندی به شما آسودگی خاطر از بابت سلامت وسایلتان را میدهد. ما در بسته بندی از ضربه گیر ها و کارتن های ضخیم مخصوص بسته بندی استفاده می کنیم و در بسته بندی هر وسیله با توجه به سایز و ظرافتش دقت خاصی داریم. اگردر خانه،شرکت یا اداره ی خود وسایل خاص و با ارزشی دارید که نگران آسیب دیدن آن ها در حین اسباب کشی هستید نیرو های ما با توجه به نوع وسیله با دقت کامل آن ها را برایتان بسته بندی خواهند کرد تا هیچگونه آسیبی نبینند.

نمونه کار اسباب کشی

نمونه کار اسباب کشی
نمونه اسباب کشی3
نمونه کار اسباب کشی2

سرعت عمل باربری نارمک در جا به جایی

امری بسیار طبیعی است که حین اسباب کشی و جا به جایی آشفتگی و شلوغی سرتاسر فضا را پر می کند. در چنین شرایطی اولویت فردی که در حال اسباب کشی می باشد، روبه راه شدن هرچه سریع تر، محل کار یا اقامتش است.

در اینجاست که سرعت عمل باربری در جا به جایی لوازم و سرعت بخشیدن به کارها، نهایت کمک را به شما خواهد کرد. سرعت عمل بالای کارگران باربری نارمک در چیدن و جا به جایی وسایل از دیگر مواردی است که یک اسباب کشی آسان را برای شما مهیا می کند.

تخصص کارگران باربری نارمک در حمل و نقل

ما معتقدیم تخصص کارگر در حمل وسایل بسیار حائز اهمیت است و باید در انجام آن دقت زیادی شود.اثاثیه اگر درست حمل نشوند قطعا آسیب می بینند وبه همین دلیل است که اتوبار بهار در استخدام کارگران خود برای حمل اثاثیه در نارمک بسیار حساس است و از کارگران با تجربه و مسئولیت پذیر استفاده می کند.

 

 این آینده نگری اتوبار بهار، رضایت مشتریان برای اسباب کشی نارمک را به خود جلب کرده باعث می شود، آنها با خیالی آسوده وسایل خود را به ما بسپارند و مطمئن باشند که لوازمشان از هرگونه آسیب و خسارتی در امان است.

 

کارگران مخصوص جابجایی بار، باید علاوه بر تجربه لازم، سرعت عمل خوبی هم داشته باشند تا در حمل و نقل، زمان کم تری صرف و در وقت مشتریان نیز صرفه جویی شود

باربری نارمک دردشت

اتوبار بهار با سرویس دهی موفق خود در منطقه نارمک و بخصوص در محله دردشت توانسته بعنوان بهترین اتوبار و شرکت باربری علاوه بر جلب اعتماد اهالی نارمک و دردشت را کاملا جلب کرده و با ارائه بهترین سرویس اسباب کشی و وانت بار نارمک و خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری همراه اهالی و ساکنین منطقه نارمک باشد.

لطفا برای گرفتن راهنمایی و توصیه های لازم برای هر چه بهتر انجام دادن پروسه اسباب کشی با شماره باربری نارمک اتوبار بهار تماس بگیرید.

باربری آنلاین اتوبار بهار نارمک

بابری رق تهران | باربری نارمک6

همانطوری همه می دانیم خدمات باربری ها، شامل حمل بار درون شهری و برون شهری می باشد. امروزه با گسترش فضای مجازی و دسترسی آسان به اینترنت، اتوبار بهار نارمک پیشنهاد می کند برای یک حمل و نقل ساده تر، از از خدمات دیگر این اتوبار، مانند خدمات اینترنتی، استفاده نمایید.

با استفاده از خدمات اینترنتی اتوبار بهار، می توانید مانند مشاوره تلفنی، از تمامی خدمات حمل و نقل استفاده کنید و درباره خدمات ماشین های سنگین، باربری و اسباب کشی اثاثیه منزل و ادارات، حمل پیانو در نارمک و …با توجه به مسیر جابه جایی، اطلاعات کسب نمایید.

با توجه به تمام این امکانات، مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته برای ارائه مشاوره، آماده پاسگویی هستند.

کرایه حمل بار نارمک

بخاطر هزینه های سنگین جابجایی و عوض کردن محل کار و یا منزل کارشناسان اتوبار بهار به شما چند توصیه کوچک ولی موثر برای کاهش هزینه ها و قیمت اسباب کشی نارمک به شما می کنند. در انتخاب زمان اسباب کشی در صورت امکان دقت کنید و روزهای وسط هفنه و یا روزهای غیر تعطیل را انتخاب کنید چون هم در زمان باربری و هم در تعرفه باربری صرفه جویی می کنید.

 

موکول کردن اسباب‌کشی به آخر هفته، باعث پرداخت هزینه های  بیشتری می شود. با رعایت این نکته می توانید هم در زمان باربری و هم در تعرفه باربری صرفه جویی کنید. اگر می‌خواهید هزینه کم‌تری برای باربری بپردازید، بهترین کار این است که فصل زمستان را برای جابه‌جا شدن انتخاب کنید.

درخواست مشاوره رایگان

بابری رق تهران | باربری نارمک7

اگر شما نیاز به مشاوره رایگان برای جابجایی و بسته بندی لوازم خود در نارمک دارید، با اطمینان به ما مراجعه کنید. تیم باربری بهار از متخصصان حرفه‌ای با تجربه تشکیل شده است که آماده‌اند به شما در هر مرحله از فرآیند کمک کنند.

 

با تکیه بر تجربه ما در ارائه خدمات باربری، ما به شما راهنمایی های مفید در مورد بسته بندی، حمل و جابجایی لوازم منزل خواهیم داد. درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا تیم ما با شما تماس بگیرد و برنامه‌ای سفارشی برای نقل و انتقال لوازم منزل شما در نظر گرفته شود. اعتماد به ما، شروعی مطمئن به مسیر جدید شما خواهد بود.

تعرفه خدمات اتوبار بهار | طبق تعرفه اتحادیه باربری:

وانت

شروع قیمت از (تومان)

950,000 / 2 ساعت

اتوبار بهار مفتخر به ارائه خدمات در بالاترین سطح کیفیت با نازل ترین قیمت (2 ساعت خودرو + باربر + بارچین (راننده))

 • شهر تهران / 350 هزار تومان
 • حومه و شهرستان / 550 هزار تومان
 • کارگر اضافه 300هزار تومان / 2 ساعت
 • ساعت اضافه کارگر / 100000 تومان
 • رزرو آپشن بسته بندی امکانپذیر است
نیسان

شروع قیمت از (تومان)

1,100,000 / 2 ساعت

ما یک استارت آپ نیستیم، صاحب خودرو هستیم. قیمت ها خیلی ارزان تر است (2 ساعت خودرو + باربر + بارچین (راننده))

 • شهر تهران / 500 هزار تومان
 • حومه و شهرستان / 7000 هزار تومان
 • کارگر اضافه 300هزار تومان / 2 ساعت
 • ساعت اضافه کارگر / 100000 تومان
 • رزرو آپشن بسته بندی امکانپذیر است
خاور (کامیون)

شروع قیمت از (تومان)

3,300,000 / 3 ساعت

مهم نیست کجای تهران هستید، قیمت در سراسر شهر تهران یکسان است

 • شهر تهران / 1.100.000 تومان
 • حومه و شهرستان / 1.500.000 تومان
 • کارگر اضافه 300هزار تومان / 2 ساعت
 • ساعت اضافه کارگر / 100000 تومان
 • رزرو آپشن بسته بندی امکانپذیر استیریت