Loading ...
close
logo
نکات مهم اسباب کشی

 

 

جمع کردن لوازم و بسته بندی آنها برای جابجایی نیاز به ماه ها زمان ندارد، شاید این موضوع برای شما قابل باور نباشد ، ولی این کار در مدت کمتر از یک ماه نیز قابل انجام است. برای اینکه این موضوع برای شما هم قابل باور شود برخی نکات را در اینجا با شما به اشتراک می گذاریم.

 

قبل از شروع به بسته بندی

برنامه ریزی: ابتدا قبل از اینکه شروع به جمع کردن وسایل کنید، بهتر است برنامه ای بنویسید و تمامی مراحل کار را به صورت زمانبندی شده یادداشت کنید. این کار شما را از سردرگمی حین بسته بندی لوازم نجات می دهد.

تهیه لیست: لیستی از وسایل خود تهیه کنید.وسایل را به صورت جداگانه دسته بندی کرده و یادداشت کنید. برای مثال به آشپزخانه بروید و لوازم را یادداشت کنید. سپس به اتاق و دیگر قسمت های خانه بروید و وسایل هر قسمت را یادداشت کنید. به این ترتیب لیستی از وسایلی که می خواهید جابجا و بسته بندی کنید ، تهیه کنید. می توانید در این لیست کاری که می خواهید با وسایل انجام دهید ودر منزل جدید کجا قرار دهید نیز یادداشت کنید.

تهیه لوازم موردنیاز: پیش از شروع به کار مهم است که لوازمی از جمله کارتن های مناسب و محکم، چسب مخصوص بسته بندی، نایلون های حبابدار و ضربه گیر و ... را تهیه کنید. این اجناس را می توانید از شرکت های حمل بار خریداری کنید. یکی از برترین شرکت های حمل بار که خدمات بسته بندی را نیز با مهارت تقبل می کنند ، اتوبار بهار می باشد. اتوبار بهار با دو دهه تجربه در زمینه حمل بار و خدمات متفاوت، همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب کند.  

 

شروع بسته بندی

برای شروع از اتاقی شروع کنید که استفاده کمتری می شود و به وسایل آن نیاز ضروری نداشته باشید. در هنگام بسته بندی دقت کنید که کارتن را متناسب با وسایل خود انتخاب کنید و کارتن ها را بیش از حد سنگین نکنید. برای  لوازم شکستنی و ظروف تزیینی حتما از ضربه گیر استفاده کنید. روی هر جعبه مکان قرار گیری آن و یا اینکه مربوط به چه کسی است را یادداشت کنید.می توانید از علامت یا کلمه کلیدی برای این کار استفاده کنید.روی بسته های شکستنی حتما کلمه "شکستنی" را ذکر کنید تا با احتیاط بیشتری حمل شود.

بعد از اتمام کار، یکبار دیگر به لیستتان نگاهی بیندازید و چک کردن نهایی را انجام دهید.

به این نکته توجه کنید که اشیا با ارزش و قیمتی خود را ، توسط وسایل نقلیه خودتان حمل کنید. زیرا این وسایل کوچک و حساس هستند.

 

قبل از روز اسباب کشی

برخی کارها وجود دارند که قبل از روز اسباب کشی بهتر است انجام شوند تا در روز موعود با خیالی آسوده به کارها رسیدگی کنید.

-رزرو یک باربری مطمئن با پرسنلی ماهر و رانندگانی حرفه ای، که دارای بیمه رایگان باربری و مجوز رسمی از اتحادیه باشند ، که بتوانید با خاطری آسوده وسایل خود را به آنها بسپارید.

-تمیز کردن منزل جدید قبل از انتقال از جمله امور مهم و ضروری محسوب می شود. با این کار وسایل خود را به محلی تمیز انتقال داده و در روز اسباب کشی دغدغه تمیز کردن محل جدید را ندارید.

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد