Loading ...
close

اسباب کشی منزل

logo
اسباب کشی منزل

 

اسباب کشی منزل

 

آیا تا کنون در شرایطی قرار گرفته اید که مجبور به اسباب کشی منزل شوید؟

از سختی ها و دردسرهای آن اطلاعی دارید؟

اتوبار بهار, اسباب کشی یکی از کارهای بسیار اضطراب آور و سخت است و شاید شما حتی تجربه خوبی از این کار نداشته باشید. البته که اما می توان این کار را بسیار راحت انجام داد و حتی یک تجربه خوب از آن داشت. برای چنین تجربه ایی ما نیاز به کمک داریم و از طرفی شرایط به گونه ایی نیست که بشود مانند قدیم از همسایه ها و یا از اقوام انتظار کمک داشت. بنابراین با کمک گرفتن از باربری بهار ، مشکل حل شده و بارتان به راحتی بسته بندی و تا مقصد حمل می گردد. آن وقت می توانید در اسباب کشی فقط یک ناظر بوده و شاهد سرعت در جا به جایی‌تان باشید.

 

اسباب کشی منزل در تهران

اتوبار بهار دارای مجوز رسمی از اتحادیه / کد اتحادیه / 679 استان تهران و شماره ثبت 336972 با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.  اسباب کشی و جابجایی منزل از مهمترین رویدادها در زندگی میباشد.اما چرا این اتفاق به صورت آزار دهنده در ذهن همه ما نقش می بندد؟ شاید جواب این سوال را بهتر است این گونه پاسخ دهیم. اگر ما شروع به برنامه ریزی کنیم و به درستی زمان خود را مدیریت کنیم . از این فرآیند صدمه نمی بینیم و در نتیجه بعد از انتقال به مکان جدید , احساس رضایت نیز خواهیم داشت .

 

اسباب کشی آنلاین

شما چه در تهران باشید و یا در شهرستان، و چه بخواهید که از خدمات یک شرکت اتوبار بهار جهت حمل بار به شهرستان اقدام کنید و یا برعکس از شهرستان ها به تهران جهت انتقال و جابجایی اجناس و یا وسایل اقدام کنید، همواره اتوبار بهار با شماست . معمولا این روزها کسب اطلاعات و برقراری ارتباط، بیشتر از طریق آنلاین و دنیای مجازی صورت می گیرد.افراد در دنیای جدید انتظار دارند، با سرچ کردن در جستوجوگرها، جواب سوالاتی که در ذهنشان است را پیدا کنند. زمانی که یک باربری، با مشتریان خود همسو شود، بیشتر می تواند اعتماد و رضایت آن ها را به خود جلب کرده، در نتیجه موفق تر باشد. شما میتوانید با رزروآنلاین اتوبار بهار, اطلاعات خود را ثبت نموده , و روند جابجایی و انتقال لوازم خود را با کوتاه ترین زمان به حداقل برسانید .

 

 

نکات مهم در اسباب کشی

هنگام اسباب کشی و بسته بندی، بهتر است یک سری نکات را رعایت کنید تا اسباب کشی را راحت و جا به جایی اثاثیه را در امنیت کامل انجام دهید.

  از کارهایی که قرار است انجام دهید یک لیست تهیه کنید. این به شما کمک می کند تا سر در گم نشوید.

  نکته دوم : با لوازم مورد نیاز بسته بندی آشناییت داشته باشید. می توانید این کار را با یک سرچ کوچک در اینترنت انجام دهید.

  پیش از بسته بندی، موارد قابل شست و شو را شسته و بعد بسته بندی کنید.

  اگر جعبه وسایل را نگه داشته اید، استفاده از آن ها را در اولویت قرار دهید.

  دقت کنید لوازم کوچکی که شکستنی هستند را در پارچه یا کاغذ بپیچید و آنها را در ظروف پلاستیکی دردار، قرار دهید تا حکم محافظ را ایفا کند.

  درون هر کارتن به اندازه وزنی که می تواند تحمل کند بار بگذارید و آن را با چسب پهن محکم کنید.

  بهتر است کارتن های بزرگتر که وسایل سنگین در آن ها قرار دارد را با طناب محکم کنید.

  حتما بعد از اتمام بسته بندی، تعداد جعبه ها را بشمارید.

  اگر می خواهید چیدمان راحتی داشته باشید، لیست وسایلی که در کارتن گذاشته اید را بنویسید و روی آن بچسبانید.

  در زمان جا به جایی وسایل چوبی، حتما گوشه ها یا قسمت های تیز و آسیب پذیر آن را، با پلاستیک های حبابدار یا روزنامه بپوشانید و بعد آن ها را با کارتن، محکم نمایید. برای این منظور از چسب های محکم نواری استفاده نمایید.

 

در اسباب کشی و جابجایی وسایل و بسته بندی، که کاری سخت و زمانگیر بنظر می رسد. باربری بهار راهکارهایی را به شما نشان می دهد که با استفاده از خدمات شرکت های باربری  بهار ، میتوانید بهترین استفاده را در زمینه خدمات بسته بندی و همچنین خدمات اسباب کشی شرکت و یا اداره خود ببرید و براحتی جابجایی وسایل شرکت و اداره را بدون دردسر، بدون صرف هزینه زیاد و بطور مطمئن انجام بدهید. به یاد داشته باشید که در هنگام اسباب کشی و حمل بار شرکت ها و اداره ها هم مانند اثاث کشی منزل مسکونی باید اصول اسباب کشی را رعایت کنید.

 

 

هزینه اسباب کشی

مشاوره در زمینه هزینه های باربری معمولا بصورت تلفنی است که  شامل راهنمایی و پاسخگویی در زمینه کلیه موارد مربوط به بسته بندی وسایل و لوازم، نحوه حمل و جابجایی بار (به ویژه جهت حمل بار به شهرستان)، هزینه و تعرفه ها، زمان بندی و موارد دیگر می باشد  که مشاوران اتوبار بهار میتوانند درجهت رزروآنلاین از خدمات اسباب کشی به شما کمک کنند. در باربری بهار, هزینه های اسباب کشی در محدوده های مختلف متفاوت است. این هزینه به این صورت است که ؛

 

  در محدوده شرق تهران، درتمام ایام هفته (3 ساعت اول)، مبلغ 300000 تومان می باشد و به ازای هر یک ساعت اضافه، 80000 به آن اضافه می شود.

  در محدوده غرب تهران، تمام ایام هفته (3 ساعت اول)، مبلغ 350000 تومان است و به ازای هر یک ساعت اضافه، 80000 تومان به آن افزوده می شود.

  مناطق و حومه تهران، در تمام روزهای هفته، برای سه ساعت اول مبلغ 450000 تومان می باشد و به ازای هر یک ساعت اضافه100000 تومان به مبلغ اضافه می شود.

  محدوده شمال هم در تمام روزهای هفته بابت 3 ساعت اول 350000 تومان و بابت هر ساعت اضافه 80000 به آن افزوده می شود. برای اطلاعات بیشتر از جزئیات هزینه ها و خدمات اتوبار بهار با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com

 

   

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد