Loading ...
close
logo
راهنمای بسته بندی ظروف شکستنی

 

بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سالم رسیدن ظروف به خانه جدید در گرو بسته بندی مناسب و صحیح می باشد. این کار نیاز به دقت و مراقبت بیشتری نسبت به بسته بندی سایر لوازم منزل دارد. شرکت های حمل و نقل حرفه ای وجود دارند که اقدام به بسته بندی ظروف با تجهیزات کامل، کارتن های مستحکم و ضربه گیر و ... می کنند. از جمله این شرکت ها، موسسه حمل و نقل بهار می باشد که در ارائه خدمات بسته بندی برتر همیشه پیشرو بوده است. باربری بهار همچنین قصد دارد در این مقاله برای بسته بندی ظروف توسط شما، نکاتی را یادآور شود:

 

وسایل مورد نیاز برای بسته بندی ظروف شکستنی

اولین و مهم ترین گام در بسته بندی ظروف، انتخاب وسایل مورد نیاز مناسب می باشد. از جمله این لوازم عبارتند از: کارتن چند لایه و مستحکم، ضربه گیر های حبابدار، روزنامه، فوم های تکه ای ، چسب بسته بندی.

 

روش بسته بندی ظروف

ابتدا یک مکان مناسب به دور از گرد و خاک و رفت و آمد و شلوغی های اسباب کشی انتخاب کنید. روش های متعددی برای بسته بندی ظروف شکستنی وجود دارد، توصیه ما این است که قبل از پر کردن کارتن با ظروف، کارتن ظروف را درون یک کارت بزرگتر قرار داده و فضای بین دو کارتن را با تکه های ابر یا فوم و یا کیسه های هوا پر کنید تا در برابر ضربه از ظروف محافظت شود.

سپس هر ظرف را با روزنامه یا فوم محافظ بپیچید و درون کارتن داخلی قرار دهید، اگر بشقاب یا ظروف شکستنی آشپزخانه را بسته بندی می کنید، یک تیکه از ضربه گیر حبابدار را برش داده و روی ظرف قرار دهید تا ظرف بعدی روی این ضربه گیر قرار گیرد. این روش را تا پر شدن جعبه ادامه دهید و سپس فضاهای اطراف ظروف را با فوم و یا ضربه گیر پر کنید. می توانید کیسه های هوا نیز در این فضاهای خالی قرار دهید. جعبه را کاملا پر کنید و سپس درب آن را با چسب پلمپ کنید. برای نظم بیشتر روی یه تکه کاغذ محتویات جعبه را یادداشت کرده و روی آن بچسبانید. در ضمن فراموش نکنید که روی جعبه یادداشت کنید این ظروف متعلق به کدام قسمت از منزل جدید است!

برای بسته بندی لیوان ها و فنجان ها، هر ظرف را با روزنامه کاملا بپیچید و قسمت انتهایی روزنامه را به داخل جمع کنید و فضای داخلی لیوان را نیز پر کنید. تمامی قسمت های لیوان و فنجان باید با روزنامه پوشش داده شود تا در هنگام برخورد لیوان ها یا فنجان ها به هم، دچار آسیب نشوند.

در انتها پس از پر شدن و بستن کارتن درونی و حاوی ظروف شکستنی، نوبت به بستن جعبه بیرونی است! فضای بالای این جعبه را نیز با همان فوم های تیکه ای یا روزنامه مچاله شده بر کنید و سپس درب جعبه را با چسب محکم ببندید. به این ترتیب ظروف در اثر لرزش و ضربه هیچگونه آسیبی نمی بینند و کاملا سالم به مقصد می رسند.

 

نکات بسته بندی ظروف شکستنی

1. در قسمت بالای جعبه، فضایی به اندازه حدوداً 10 سانتی متر برای قرار دادن روزنامه مچاله شده یا فوم قرار دهید.

2. ظروف بزرگتر و وسیعتر و سنگین تر را در انتهای بسته بندی قرار داده و همینطور به ترتیب به ظروف کوچکتر و سبک تر برسید.

3. درب کارتن ها را با فشار و به زور نبندید. درب جعبه باید به راحتی بسته شده و چسب زده شود.

4. می توانید به جای روزنامه از دستمال و حوله های نرم نیز استفاده کنید.

5. اگر فقط از یک کارتن برای بسته بندی استفاده می کنید، حتما یک لایه کارتن در کف قرار دهید و سپس بسته بندی را آغاز کنید.

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد