نحوه بسته بندی شکستنی ها

در هنگام آماده سازی برای جابجایی وسایل آشپزخانه، باید در هنگام بسته بندی وسایل شکننده مانند لیوان بسیار احتیاط کنید. برای لیوان ها و ظروف شیشه ای دیگر، به جای یک جعبه بزرگ، از یک جعبه با سایز متوسط استفاده کنید که برای جابجایی خیلی سنگین نباشد. اگر می توانید جعبه های تقسیم شده و مخصوص ظروف شکستنی تهیه کنید.  برای بسته بندی به کاغذ، روزنامه، حوله و یا سایر مواد نرم و هر چیزی که بتوان به راحتی دور هر لیوان یا وسیله شیشه ای موردنظر پیچید، نیاز خواهید داشت. می توانید از محافظ حباب دار استفاده کنید اما کمی گران هستند و خرید آنها به صرفه نیست. اگر از روزنامه یا کاغذ استفاده می کنید، چندین ورق را به اندازه کف جعبه ببرید و کف را بپوشانید. کاغذ مچاله شده در بین ظروف قرار دهید تا بهم برخورد نکنند.

همیشه ابتدا بزرگترین و سنگین ترین وسایل شیشه ای را بسته بندی کنید و در انتهای جعبه قرار دهید. سپس وسایل سبک تر را بسته بندی کنید و روی ظروف سنگین قرار دهید.

اگر کاغذهای بزرگ دارید، می توانید با بسته بندی دو تیکه در یک کاغذ، در مصرف مواد بسته بندی صرفه جویی کنید. این کار را می توانید برای وسایل مشابه و هم اندازه انجام دهید.

برای لیوان ها، هنگامی که از نیمی از ورق کاغذ استفاده کردید و لیوان اول کاملاً بسته بندی و محافظت شد ، لیوان دوم را در کنار آن اضافه کرده و به بسته بندی ادامه دهید ، انتهای کاغذ را در دهانه لیوان دوم قرار دهید. مجموعه لیوان ها را درون جعبه بالای کاغذ مچاله شده یا حوله های انباشته قرار دهید.

جعبه را کامل پر نکنید و قسمت بالای جعبه را با کاغذ مچاله شده و یا حوله و موارد دیگر پر کنید. سپس جعبه را مهر و موم کنید و علامت گذاری کنید و محتویات داخل آن را ذکر کنید و اینکه متعلق به کدام اتاق است.

 

 

 

 

باربری بهار، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبار های کشور ثبت نماید.

باربری تهرانپارس  – باربری نارمک  – باربری شمیرانات  – باربری پاسداران

 

 

 

 

 

نحوه بسته بندی قابلمه ها

قابلمه ها و ماهیتابه ها به دلیل دوام زیاد به راحتی قابل حمل هستند، اما شکل های نامناسب آنها بسته بندی را سخت می کند. این ظروف فضای زیادی را اشغال می کنند. اگر در داخل شهر یا مسیر نسبتاً نزدیک جابجا می شوید، می توانید قابلمه های خود را در کیسه های زباله قرار دهید. اما اگر مسیری طولانی را جابجا می کنید یا از شرکت های حمل بار استفاده می کنید ، باید وسایل آشپزی خود را در جعبه ها قرار دهید.

بیشتر قابلمه ها به جعبه های سایز متوسط تا بزرگ نیاز دارند، در صورت سبک بودن قابلمه ها، جعبه های بزرگ بهترین انتخاب هستند. در غیر اینصورت از جعبه های کوچک تر استفاده کنید. در بسته بندی این ظروف فقط قسمت درب های شیشه ای نیاز به کاغذ یا نایلون حبابدار دارند. می توانید درب ها را جداگانه بسته بندی کرده و درون یک جعبه قرار دهید. قابلمه ها را تمیز کرده، قابلمه های کوچکتر را درون قابلمه های بزرگتر قرار دهید. فضاهای خالی جعبه را با وسایل نرم آشپزخانه و یا کاغذ مچاله شده پر کنید و اطمینان حاصل کنید که در حین حرکت چیزی تغییر نمی کند. جعبه را خوب چسب بزنید و علامت گذاری کرده و لیبل بزنید.

نحوه مرتب سازی و بسته بندی حمام و سرویس بهداشتی

صرف اینکه حمام کوچکترین قسمت خانه است به این معنی نیست که راحت ترین بسته بندی و جابجایی را دارد.

با بسته بندی مواد و لوازم بهداشتی و دارویی شروع کنید. آنها را کنار بگذارید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که مقداری بطری بهداشتی دارید که فراموش شده است، بنابراین باید به دقت آنها را بررسی کنید تا مشخص شود که آیا باید نگهداری شوند و یا کدام را باید دور بریزید. شامپوها ، نرم کننده ها ، محصولات مو و عطرهای گران قیمت احتمالاً لیست “نگه داشتن” شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که درب این موارد به درستی سفت شده و نشت نمی کنند. برای جلوگیری از نشت از کیسه های پلاستیکی زیپ دار استفاده کنید.

بطری های شیشه ای را با پارچه یا محافظ حبابدار بپیچید. از جعبه های کوچک برای بسته بندی استفاده کنید و سپس جعبه های کوچکتر را درون جعبه ای بزرگتر قرار دهید، مطمئن شوید که جعبه نهایی خیلی سنگین نباشد. هر جعبه را علامت گذاری کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط