Loading ...
close
logo
هزینه بسته بندی اسباب کشی

 

 

 

 

تماس با باربری بهار:      77004300     

 

 

 

 

 

هزینه بسته بندی اسباب کشی

اتوبار بهار با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست . بسته بندی مهمترین قسمت در جابجایی به حساب می آید. شما احتمالا وقتی می خواهید از یک باربری برای اسباب کشی خود کمک بگیرید اولین سوالی که به ذهنتان می رسد، در مورد هزینه ها می باشد. این که؛

هزینه بسته بندی آن چقدر می شود؟

آیا هزینه حمل بار آن مناسب است یا نه؟

هزینه حمل بار در محدوده ایی که ساکن می باشید، چقدر است؟

و سوالات دراین زمینه که همگی برای شما دغدغه هستند و دوست دارید برای انتخاب یک باربری مناسب، در مورد آن ها اطلاعات بیشتری داشته باشید. برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم تعرفه های معین شده درهرشرکت متفاوت است. میزان بار شما,مسافت و مواردی دیگری نیز وجود دارند. شما می توانید از طریق مشاوران ما، از تعرفه های اتوبار بهار مطلع شوید و چنانچه می خواهید در مورد تعرفه های شرکت باربری بهار، اطلاعات کسب نمایید، با ما همراه باشید.

 

بسته بندی لوازم منزل

یکی از مواردی که می تواند در راحتر کردن پروسه اسباب کشی و کاهش هزینه های اسباب کشی کمک چشمگیری می کند، بسته یندی اصولی لوازم منزل و استفاده از لوازم بسته بندی با کیفیت و استاندارد است. بکار گیری لوازم بسته بندی با کیفیت می تواند سالم ماندن لوازم منرل را نیز تا اندازه زیادی تضمین کند و از تلف شدن و شکستن نیز جلوگیری کند . شرکت باربری بهار با استفاده بهترین متریال و لوازم بسته بندی و پرسنل مجرب و کارکشته بهترین سرویس بسته بندی لوازم منزل را ارائه می دهد. برای مشاوره و استعلام قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان باربری بهار لطفا تماس بگیرید 

تعرفه بسته بندی

در اتوبار بهاراینکه در کجای تهران ساکن هستید میتواند روی هزینه‌ی اسباب کشی شما تاثیر گذار باشد. این هزینه ها در محدوده های مختلف عبارتند از؛

 

محدوده شرق تهران :

در ۳ ساعت اول در تمام ایام هفته، مبلغ ۳۰۰۰۰۰  تومان می باشد و به ازای هر یک ساعت اضافه، ۸۰۰۰۰  به آن اضافه می شود.

 

محدوده غرب تهران :

در ۳ ساعت اول در تمام ایام هفته، مبلغ ۳۵۰۰۰۰ تومان است و به ازای هر یک ساعت اضافه، ۸۰۰۰۰  تومان به آن افزوده می شود.

 

مناطق و حومه تهران :

در ۳ ساعت اول در تمام روزهای هفته، مبلغ ۴۵۰۰۰۰ تومان می باشد و به ازای هر یک ساعت اضافه ۱۰۰۰۰۰ تومان به مبلغ اضافه می گردد.

 

در محدوده شمال :

در ۳ ساعت اول در تمام روزهای هفته، مبلغ ۳۵۰۰۰۰ تومان می باشد و بابت هر ساعت اضافه ۸۰۰۰۰  به آن افزوده می شود.

 

هزینه لوازم بسته بندی اسباب کشی

عواملی مانند شیوه بسته بندی اثاثیه و زمانی که صرف آن می گردد و همینطور سختی جا به جایی یا حساسیت در انجام باربری، همگی روی هزینه ها تاثیر گذارند .حتی مقدار مواد و تجهیزاتی که در یک جا به جایی مصرف می شوند هم در تعیین قیمت نهایی، اهمیت دارد. لوازمی که کیفیت آن ها در یک اثاث کشی اصولی اهمیت زیادی دارد، شامل موارد زیر می باشند؛

 

  1. پلاستیک یا نایلون ضربه گیر حباب دار
  2. سلفون یا استرچ رپ
  3. کاور تشک، کاور فرش و کاور لباس
  4. یونولیت برای پرکردن فضای خالی کارتن اشیا قیمتی و شکننده
  5. کارتن چند لایه مخصوص بسته بندی
  6. چسب نواری پهن (معمولا ۵ سانتیمتری)
  7. طناب و بست کمربندی اسباب و اثاثیه

 

باربری بهار با داشتن مشاورانی حرفه ایی، به صورت شبانه روزی آماده است تا پاسخ گوی شما در مورد تمامی سوالاتتان در بخش های مختلف باشد.

 

 

هزینه لوازم بسته بندی

اتوبار بهار با بهترین کیفیت خدمات در اسباب کشی و خدمات رسانی در زمینه باربری، از بهترین متخصصان خودبرای کسب رضایت به کار میگیرد.هزینه بسته بندی اتوبار بهار شامل  :

 

هزینه پک کوچک؛ ۱۷۰۰۰۰ تومان

(۴۰شامل  متر نایلون حبابدار، ۲۰۰ متر سلفون مخصوص باربری، یک عدد چسپ با کیفیت )


پک متوسط؛ ۳۳۵۰۰۰ تومان

(شامل یک رول ۹۰ متری نایلون حبابدار + نواری حبابدار + سلفون ۵۰۰ متری و 2 عدد چسب)


پک بزرگ؛ ۶۰۰۰۰۰ تومان

(شامل دو رول ۹۰ متری نایلون حبابدار + ۲ عدد نواری حبابدار + سلفون ۵۰۰ متری و دو عدد چسب)


پک گردویی؛ ۳۵۰۰۰۰ تومان

(شامل ۳۷ متر نایلون حبابدار درشت +۳۷ متر نواری + یک سلفون ۵۰۰ متری و دو عدد چسب)

 

کارتن ۵ لایه ؛

 مخصوص شکستنی : (۱۵۰۰۰ تومان)
مخصوص رگال حمل لباس (۵۰۰۰۰ تومان)
چسب شیشه ای : چسب شیشه ای ۵ سانتی متری (۱۱۰۰۰ تومان)
ساک حمل رختخواب : (۲۲۰۰۰ تومان)
سلفون : (۱۱۰۰۰ تومان)

 

 

بسته بندی اسباب کشی تهران

برای اینکه هزینه حمل بار در یک اسباب کشی اعلام شود، باید موارد زیادی را بررسی  نمود چون هزینه ها تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار می گیرند.  مثلا اینکه بار شما چه وزنی دارد، چه ساعتی و در چه روزی قرار است جا به جا شود، مسافتی که قرار است جا به جایی صورت بگیرد همچنین تعداد طبقاتی که در مبدا بار را پایین می آورند و در مقصد بالا می برند، هنگام برآورد هزینه ها بررسی می گردد.داشتن وسایل سنگین، پر هزینه و حساس نیز بر قیمت نهایی اضافه می کند. یخچال ساید، تردمیل، شیشه میز ناهارخوری ۸ و ۱۲ نفره، صندلی ماساژور و بوفه با عرض ۲۰/۱ سانتی متر به بالا، گاو صندوق تا سقف ۷۰ کیلوگرم و پیانو، به ازای هرطبقه ۱۲۰۰۰ تومان به قیمت محاسبه شده اضافه می کند.

 

 

شرکت اسباب کشی و بسته بندی

همانطورکه میدانید اسباب کشی منزل، کاری سخت، زمان بر و همچنین بسیار پر تنش است. زمانی که مجبور می شویم اسباب کشی کنیم، هر کمک کوچک و بزرگی باعث می شود این استرس کم شود. متاسفانه نمی توان از اطرافیان چنین انتظاری داشت چون همه به نحوی درگیر روزمرگی های خود هستند. اینجاست که اهمیت، پیدا کردن یک شرکت باربری معتبر و با تجربه، مشخص می شود. باربری بهار، سرعت و کیفیت در بسته بندی و حمل بار را تضمین می کند بدون اینکه نیاز باشد، شما کار خاصی انجام دهید.باربری بهار، با داشتن دانش کافی ازوظایف باربری، انتخاب پرسنل حرفه ایی و خدمات دهی شبانه روزی همواره آماده است تا شما را در یک اسباب کشی راحت همراهی کند. برای اطلاعات بیشتر از جزئیات هزینه ها و خدمات اتوبار بهار با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد