Loading ...
close
logo
باربری نیروهوایی

 

 

 

تماس با باربری بهار در نیروهوایی:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری نیروهوایی

 

آیا شما جزو کسانی هستیئد که قرار است اسباب کشی کنند ولی شیوه های امن آن را نمی دانند؟ و یا کسانی که برای برآورد هزینه‌های باربری، نیاز به راهنمایی و کمک دارند؟

برای خیلی از ما اسباب کشی از سخت ترین کارهای دنیاست. با کمک گرفتن از یک تیم متخصص که در کارشان وارد هستند، می توانید از دردسرهای آن کم کنید. ما در باربری نیروهوایی، با استفاده از بهترین باربرها، رانندگان و مشاوران سعی داریم با تلاش زیاد، این کار را برایتان آسان کنیم.

 

 

1.خدمات رسانی با انتخاب نیروهای حرفه ایی

 

استفاده از پرسنل هایی که در کارشان تجربه و سابقه کافی را دارند، اعتبار بیشتری ب

شرکت های باربری می دهند. 

شرکت باربری نیروهوایی، با آگاهی از این موضوع، برای استخدام نیروهایش در بخش

های مختلف، سخت می گیرد.

 

 • داشتن باربرهای قوی و نیرومند

 

هرچه باربری کارگان با تجربه تری داشته باشد، لوازم با دقت و احتیاط بیشتری جا به جا می شودند و کمتر احتمال آسیب وجود خواهد داشت و این باعث رضایتمندی مشتری می گردد. رضایت مشتری برابر با اعتماد آن ها به شرکت و در نتیجه افزایش اعتبار آن می گردد.

 

 • رانندگان خوش سابقه

 

رانندگان برای خدمات رسانی فوق العاده به مشتریان خود، باید علاوه بر تجربه و سابقه خوب در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، بر مسیرهای یک منطقه هم مسلط باشد.  این تسلط از آن جهت با اهمیت است که دیگر، بار پشت ترافیک نمی ماند و راننده از مسیرهای فرعی می تواند زمان و سرعت رسیدن به مقصد را مدیریت نماید. تمام رانندگان ما در باربری نیروهوایی، از بهترین و خوش نام ترین راننگان، برای حمل بار استفاده کرده است.

 

 • داشتن مشاوران با حوصله

 

زمان هایی هست که مشتری برای برآورد هزینه های باربری و یا شیوه جمع بندی یا هر موضوع دیگری به راهنمایی یا مشاوره احتیاج پیدا می کند. شرکت باربری، اگر به صورت حرفه ایی پاسخ گوی سوالات باشد، حتی بعد از اتمام کار، در بین مشتریانش از اعتبار بیشتری برخواهد شد.ما در باربری نیروهوایی، مشاورانی برای پاسخ گویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات قرار داده ایم تا به مشتریانمان مشاوره داده و با حوصله زیاد، شنونده مشکلات آن ها بوده و آن ها را راهنمایی کنند.

 

2.خدمات رسانی با انجام درست وظایف

 

اگر یک باربری وظایفش را به درستی انجام دهد، بزرگترین خدمت را برای مشتریانش انجام داده است. وظایفی مانند؛ اینکه سلامت بار تا مقصد را در الویت کارش قرار دهد. در بسته بندی بار، دقت کند تا به روز باشد و بتواند از بار به خوبی محافظت نماید. برای بسته بندی کالاهای حساس از روش های بسته بندی محکم تری استفاده نماید که تا رسیدن به مقصد، نشکنند یا صدمه نبینند. حتما بار را بیمه کنند. این یکی از وظایف مهم در باربری است که با انجام آن بیشترین خدمت را به مشتری می کند. مشتری با این بیمه خیالش راحت می شود که اگر هم آسیبی به لوازمش وارو شود بیمه خسارتش به او پرداخت خواهد کرد. باربری نیروهوایی، در این زمینه خدمات رسانی خوبی داشته و توانسته اعتماد مشتریانش را حفظ نماید.

باربری برای داشتن یک عملکرد درست و حساب شده، باید از یک برنامه ریزی از قبل تعیین شده، استفاده کند.  برنامه باید تعیین کند تیم باربری، کی و کجا برود، در چه مدت زمانی لوازم را بسته بندی کرده و بار بزند و در چه زمانی در مقصد باشد تا شرکت پیش مشتری بد قول نشود. مشتری براساس زمان تقریبی که ما به او می دهیم، برنامه هایش را تنظیم می کند، پس هر بی نظمی در اجرای برنامه، باعث دردسر مشتری و پایین آمدن اعتبار شرکت می شود.

سرعت وظیفه دیگری است که باربری باید برای انجام آن دقت کند. درست است که افراد انتظار دارند کارشان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و شرایط زندگیشان، به روال قبلی باز گردد اما باید حواستان باشد که کیفیت کار را فدای سرعت آن نکنید. خدمت مهم دیگری که مشتری از شرکت باربری انتظار دارد، نعیین قیمت ها براساس تعرفه های اتحادیه صنف باربری باشد و از آن تبعیت کند. باربری نیروهوایی، تمام تلاشش را می کند تا با انجام وظایفش، خدمات لازم برای مشتری را در اختیارش قرار دارد.

 

3.خدماتی رسانی با برآورده کردن انتظارات مشتری

 

مشتریان انتظار دارند تا بارشان با شیوه های اصولی بسته بندی شود، با وسیله نقلیه متناسب بار زده و در مقصد آن را تحویل بگیرد. حتی انتظار دارد باربری در چیدمان نیز به او کمک کند. برای برآورده کردن این انتظارات باید نکاتی را رعایت کنیم که شامل موارد زیر است.

 

بسته بندی محکم و مورد اطمینان که بر اساس قوانین روز دنیا می باشد.

 

 

 1. کارگران برباری باید اول از همه، تعیین کنند قراراست کدام بخش از خانه را جمع نمایند.
 2. روی جعبه هایی که جمع کرده اند علامت بگذارند و بنویسند برای کدام بخش از خانه می باشد. این کار در مقصد، چیدمان را راحت تر می کند.
 3. از صاحب خانه بخواهند تا بچه ها و یا حیوانات خانگی را از محیط اسباب کشی دور نگه دارند تا صدمه نبینند یا به چیزی صدمه نزنند.
 4. در پایان کار بسته بندی، از صاحب خانه بخواهد در خانه دوری بزند و مطمئن که شود، چیزی جا نمانده است.

 

 

لوازمی که برای یک بسته بندی اصولی از آن ها استفاده می شود.

 

 

 • بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر
 • سلفون های مخصوص باربری (استرچ رپ ها)
 • استفاده از فوم ها و یونولیت ها و یا کاغذهای مچاله شده استفاده از جعبه های مخصوص یا کارتن های سه لایه یا پنج لایه
 • استفاده از چسب های محکم برای بسته بندی نهایی بار و محکم نمودن آن برای گذاشتن در ماشین های حمل بار . ما در باربری نیروهوایی، با آموزش کادر خود، توانسته ایم سابقه‌ایی درخشان در زمینه بسته بندی کسب نماییم.

 

باید دارای ماشین های حمل بار متنوعی باشد.

 

باربری نیروهوایی، دارای ماشین های حمل بار متنوع می باشد که بر اساس حجم و وزن بارتان یک ماشین متناسب را، برای شما ارسال می کنند. ما در باربری نیروهوایی، با تلاش فراوان و ارائه خدمات باربری، توانسته ایم به عنوان یکی از باربری های معتبر و معتمد شناخته شویم.  ما با استفاده از وسایل نقلیه ایی مانند موارد زیر تلاش می کنیم تا به خدمات رسانی خود، ادامه دهیم؛

 

 • کامیون‌های باری خاور
 • کامیون تک
 • خاورهای مسقف چادری و کانتینردار
 • ترانزیت چادری

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد