Loading ...
close
logo
باربری مینی سیتی

 

 

تماس با باربری بهار در مینی سیتی:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری مینی سیتی

 

آیا می دانید باربری ها چگونه به ما، در اسباب کشی و یا جا به جایی کمک می کنند؟

یا چگونه کا را برای ما آسان نموده و خاطره یک اسباب کشی پر از اضطراب و سخت را از ذهن ما پاک می نمایند؟

 

باربری ما در مینی سیتی، با آموزش پرسنلش و سختگیری در استخدام آن ها، همواره آماده است تا با خدمات رسانی خود، خاطره‌ی بد یک اسباب کشی سخت را از بین ببرد. ما پرسنل خود را با شرح وظایف و خدماتی که یک باربری باید به آن ها پایبند باشد، آموزش می دهیم. با این کار آن ها به خوبی با وظایف خود آشنا شده و برای اجرایشان آماده هستند. پرسنل ما در زمینه هایی که در ادامه مقاله، نام خواهیم برد، به خوبی آموزش می بینند تا ما بتوانیم رضایت مشتریان عزیزمان را جلب نماییم.

 

 

  • وظایفی که یک باربری، مسئول انجام آن است

 

 سالم رساندن بار به مقصد، اولین مسئولیت یک باربری است که مشتری انتظار دارد باربری آن را در اولویت کارهایش قرار دهد. با توجه به این که این روزها بیشتر اثاثیه گران قیمت و حساس هستند، آسیب به آن ها باعث می شود، صاحب بار، ضرر بزرگی بکند. پس اولین و مهم ترین مسئولیت یک باربری، سلامت و امنیت بار است.

 

 ما در باریری مینی سیتی، بسته بندی کالا ها را به روش های روز دنیا، به پرسنل خود آموزش می دهیم تا بتوانند این کار را به درستی، انجام می دهیم. (جزییات آن را در ادامه مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد.)

 

 ما از پرسنل خود انتظار داریم قبل از اعزام به محل باربری، مطمئن شوند که شرکت، بار را بیمه کرده است. این کار سلامت بار را تضمین خواهد کرد.

 

 ما مشتری مداری و داشتن صبر و حوصله در برخورد با آن ها را، به کارکنان‌مان آموزش می دهیم. این کار بسیار ساده، باعث می شود از نگرانی و اضطراب صاحب بار کم شده از ما راضی تر باشند.

 

 آن ها را برای انجام سریع اسباب کشی آماده می کنیم آن هم طوری که به اثاثیه هیچ آسیبی نرسد. سرعت، در کنار حفظ کیفیت، از جمله موارد مهم، در جلب اعتماد مشتری می باشد. چون زندگی در شرایط کنونی با سرعت در حال حرکت است، همه دوست دارند کار هرچه سریع تر تمام شود.

 

 پرسنل ما در بخش مشاوره باید به صورت شبانه روزی، در پاسخ دهی به سولات مشتریان مشتاق بوده و با خوش رویی آن ها را راهنمایی کنند. کادر ما در باربری مینی سیتی، با رعایت آنچه گفته شد، توانسته باعث خوش نامی خود، در بین مشتریانش شود.

 

 

  • کادر رانندگی مینی سیتی

 

یکی از روش های تضمین سلامت بار، داشتن یک کادر حرفه ایی در بخش رانندگان است. باربری مینی سیتی، از بهترین و متخصص ترین رانندگان، برای این بخش استفاده کرده تا در جهت سالم رسیدن بار به مقصد، خیال مشتری را راحت کند. رانندگان باید سابقه خوبی در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی داشته و به تمام منطقه مینی سیتی مسلط باشند، تا ما آن ها را در باربری خود استخدام نماییم.

 

 

  • داشتن توان اجرایی برنامه های از پیش تعیین شده

 

ما در باربری مینی سیتی، تمام تلاش خود را کرده ایم تا در زمان اسباب کشی یا جا به جایی، بین پرسنل خود یک هماهنگی ایجاد کنیم. این هماهنگی با یک برنامه ریزی که از قبل آماده شده است، ایجاد می گردد. چون یک برنامه دقیق است که به طور تقریبی مشخص می کند، رانندگان چه زمانی باید در محل اسباب کشی حضور داشته باشند، چقدر طول بکشد تا باربرها اثاثیه را بسته بندی کرده و بار بزنند. در چه زمانی به مقصد رسیده و بار را به صاحب بار تحویل دهند و بعد از کمک به مشتری در چیدمان، در چه زمانی به باربری بازگردند. هرچه یک باربری حرفه ایی تر باشد، این هماهنگی دقیق تر، انجام خواهد شد. خدا را سپاسگذاریم که ما را یاری کرده تا در این زمینه خوش نام باشیم.

 

 

 تاثیر سابقه کاری در اجرای برنامه

 

زمانی یک برنامه درست پیش می رود که یک باربری از یک کادر با سابقه و مجرب استفاده نماید. کاملا واضح است که هرچه فردی با سابقه تر باشد، به برنامه های یک باربری تسلط بیشتری دارد و می داند چگونه کار را پیش ببرد که بار صدمه نبیند. در واقع یک فرد با تجربه، در پیش برد، یک برنامه از قبل تعیین شده، موثرتر است.

 

 

 پرتلاش بودن پرسنل برای انجام درست یک برنامه

 

یک تیم پرتلاش و با انرژی، بهتر می تواند در پیش برد یک برنامه‌، با سرعت و کیفیت بیشتری عمل کند. ما در باربری مینی سیتی، برای انجام یک اسباب کشی اصولی، از افراد زیادی استفاده می کنیم که همه مشتاق کار و بسیار مسئولیت پذیر هستند و این باعث می شود، برنامه ایی که برای اسباب کشی از قبل تعیین کرده ایم با سرعت و دقت بیشتری اجرا گردد.

 

 دقت کردن در اجرای برنامه

 

در هنگامی که وسایل را جابه جا می کنیم چه اثاثیه منزل باشد، چه دفاتر شرکتی و یا جا به جایی لوازم سنگین، باید بسیار دقت کنیم تا آن ها صدمه نبینند و این در اجرای دقیق یک برنامه ریزی بسیار مهم است. یک برنامه ریزی، زمانی موفق است که پرسنل برای اجرای درست آن، دقت کنند. برنامه ایی که در آن بار آسیب ببیند، هیچ ارزشی ندارد. هدف شرکت باربری مینی سیتی، انجام دقیق یک برنامه ریزی درست است، تا در بین مشتریانش به عنوان یک باربری سرشرشناس که زمان بندی درستی دارد، شناخته شود.

 

 

  • شیوه بسته بندی کالاهای در باربری مینی سیتی

 

در باربری ما، از لوازمی که کیفیت عالی دارند، استفاده می گردد. این کار امنیت بار و در نتیجه اعتبار ما بین مشتریانمان را، بالا می برد.

 

 

 ترتیب گام به گام بسته بندی کالاها در باربری مینی سیتی

 

کادر باربری ما، برای انجام فعالیت هایی که نام خواهیم برد، دوره دیده اند، تا بسته بندی را، هم برای خود و هم صاحب بار، آسان تر کنند. این فعالیت ها عبارتند از :

 

 

 آن ها قبل از هر چیز، باید خانه را بخش بندی کنند.

 

 این کار هم دسته بندی را برای خودشان آسان تر می کند و هم هنگامی که به مقصد می رسند بهتر می توانند تشخیص دهند، هر جعبه متعلق به کدام بخش از خانه می باشد.

 

 باید جعبه های هر قسمت از خانه را علامت گذاری یا نام گذاری نمایند. این کار باعث می شود تا در چیدمان، دچار سردرگمی نگردند.

 

 از صاحب خانه بخواهندکودکان را از محیط اسباب کشی دور نگه دارند.کودکان ممکن است از روی شیطنت در فضای بهم ریخته خانه بچرخند و باعث صدمه دیدن خودشان یاگردند.

 

 در پایان کار حتما محیط خانه را برای آخرین بار، بازدید نمایند تا چیزی جا نمانده باشد. این باعث می شود باربری کارش را درست انجام داده و در بین مشتریانش اعتبار کسب کند.

 

 ما این افتخار را داریم که به خاطر داشتن یک تیم کارآزموده، تا کنون دراین زمینه، شاهد نارضایتی مشتریانمان نبوده ایم. 

 

 لوازمی که برای استفاده در باربری باید با کیفیت باشند.

 

 استفاده از بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر

 

 استفاده از استرچ رپ ها یا همان سلفون های مخصوص باربری

 

 استفاده از فوم ها و یونولیت ها و یا کاغذهای مچاله شده برای پر کردن جعبه هایی که اثاثیه در آن ها قرار دارند.

 

 استفاده از جعبه های مخصوص یا کارتن های سه لایه یا پنج لایه . ما با آموزش کادر خود، مفتخریم که بین مشتریانمان، به عنوان یک باربری وقت شناس و معتبر یاد می شویم.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد