Loading ...
close
logo
باربری پیروزی

 

 

تماس با باربری بهار در پیروزی:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری پیروزی

 

برای بسیاری از مردم اسباب کشی یکی از سخت ترین کارهای دنیاست. البته همین طور هم هست. خیلی از افراد این کار سخت، را به یک کار راحت، تبدیل می کنند.حتما این سوال در ذهنتان پیش آمده که چطور همچین چیزی ممکن است. کسانی که از خدمات رسانی باربری ما در پیروزی، آگاه هستند و یا قبلا کارشان را به ما سپرده اند، می دانند که با اعتماد به ما می توانند یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه داشته باشند.باربری پیروزی، با انجام درست وظایف خود به مشتریانش این اطمینان را می دهد که بارشان در سلامت کامل به مقصد برسد. بدون اینکه نیاز باشد، صاحب خانه، دخالتی در این امر داشته باشد.

 

 

دانش لازم در زمینه اسباب کشی

 

 

اینکه یک باربری، در زمینه اسباب کشی، دانش و تجربه کافی داشته باشد، باعث می شود بهتر وظایفش را بشناسد و در رعایت آن ها تلاش کند. دانش باربری نه تنها مختص مدیریت باری است بلکه تمام پرسنل باربری باید در زمینه کاری خود، دانش کافی را داشته تا در نهایت یک باربری را ارتقا دهند.

 

 

 • سلامت بار

 

یکی از اولین وظایف باربری ها این است که برای سالم رساندن بار به مقصد، تمام تلاش خود را بکنند و بدانند در غیر این صورت، رضایت مشتری و در نهایت خود مشتری، را از دست خواهند داد. این قبیل مسائل نیاز به داشتن یک دانش کاربردی، در زمینه باربری را دارد.دانش به باربری ها کمک می کند تا بهترین پرسنل را برای خدمات دهی به مشتریانش انتخاب نموده و استخدام نماید. چه در بخش باربرها، چه در نقش رانندگان و چه در قسمت مشاوران تلفنی.

 

 • وقت شناسی

 

 باربری که در زمینه اسباب کشی تجربه و دانش کافی را داشته باشد، در زمان بندی مراحل حمل با دقت عمل کرده و در زمینه اجرایی، قدرت خود را نشان می دهد.وقت شناسی از ویژگی های خیلی خوب یک باربری می باشد. باربری پیروزی، در زمینه وقت شناسی بسیار معتبر بوده و سر وقت تعیین شده، بارش را به مقصد می رساند. چون مدیریت باربری، بین تمام پرسنلش هماهنگی ایجاد می نماید.ما در باربری پیروزی برای این مسئله، اهمیت زیادی قایل هستیم و به همین دلیل بین مشتریان خود محبوب بوده و بعنوان یک باربری معتبر شناخته شده ایم.

 

 • انتخاب باربر

 

دانش لازم، به باربری کمک می کند تا بداند، برای بخش های مختلف خود، از چه نیروهایی با چه ویژگی هایی استفاده نماید. کارگران ورزیده و با تجربه، دلیل اعتبار یک مجموعه باربری هستند. بنابراین دانش به ما کمک می کند تا از بین کارگران خود، با تجربه ترین ها را انتخاب کرده و سرپرست نیروهای کم تجربه کنیم.

 

 

 • سابقه رانندگان

 

رانندگان باید مسیرهای منطقه را بشناسند. به قوانین راهنمایی و رانندگی نسلط داشته و بتواند در شرایط خاص تصمیمات درست بگیرند. به طور مثال در زمانی که وقت کم است، بداند کدام مسیر را انتخاب نموده تا برنامه طبق روال پیش برود.باربری پیروزی، برای انتخاب رانندگان خود، با دقت و سخت گیری عمل می کند چون نا بلد بودن آن ها باعث می شود اموال مشتری، آسیب زیادی دیده و در نتیجه، باربری اعتماد مشتری را از دست داده و مدیریتش زیر سوال برود.

 

 • تنوع در ماشین های حمل بار

 

یک باربری باید بداند که داشتن وسایل نقلیه متنوع باعث جذب مشتریان بیشتر می گردد. چون تقاضاهای بیشتری را پوشش می دهد.باربری پیروزی، با داشتن ماشین های حمل بار متنوع، تلاش می کند با استفاده از وسایل نقلیه ایی مانند (کامیون‌های باری خاور، کامیون تک، خاورهای مسقف چادری و کانتینردار و ترانزیت چادری) خدمات لازم را برای مشتریان خود، فراهم آورد. ما در باربری پیرووزی، از ماشین های حمل بار مجهز (با کف موکت کاری شده و مسقف و ماشین های یخچال دار باری حمل مواد غذایی فاسد شدنی) و  به روز استفاده می کنیم تا بار بدون صدمه دیدن، در مقصد به مشتری تحویل داده شود.  این تجربه و دانش در زمینه باربری و اسباب کشی است که به مدیریت کمک می کند، تا تشخیص دهد، چه ماشینی برای حمل بار مورد نظر، مناسب تر است.

 

 

 • انتخاب مشاوران

 

دانش همچنین به مدیریت باربری، کمک می کند تا از بین افرادی که برای استخدام می آیند، با حوصله ترین و خوش صحبت ترین، آن ها را انتخاب کند. مدیریت باید بداند، مشتری مداری، به مشاوره تلفنی و نوع برخورد آن ها با مشتری، وابسته می باشد.مشاوران به صورت 24 ساعته آماده هستند، تا اگر برای مشتری مشکلی پیش آمد که نیاز به مشاوره داشت، بتوانند با آن ها تماس گرفته، مشکلشان را حل نمایند. این پشتیبانی حتی در روزهای تعطیل نیز آماده خدمت رسانی است و در زمینه برآورد هزینه، به مشتری کمک می نماید.

 

 • تسلط به شیوه بسته بندی

 

باربری به تمام روش های روز دنیا مسلط خواهد بود، اگر دانش کافی در این زمینه را داشته باشد و از آن برای سلامت بار استفاده نماید. باربری باید بداند که یکی از مواردی که به کیفیت جا به جایی می افزاید، مرغوبیت کالاست. لوازمی که در بسته بندی استفاده می شوند و حتما باید از و وسایل بسیار مرغوب باشند، عبارتند از؛

 

 

 • بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر

باید ضخیم باشند تا هنگام جا به جایی، ضربه گیری قوی داشته باشند.

 • سلفون های مخصوص باربری (استرچ رپ ها)

باید محکم و منعطف باشد و بتوان آن را به راحتی، اطراف بار پیچید.

 • استفاده از فوم ها و یونولیت ها و یا کاغذهای مچاله شده

از فوم ها یا یونولیت های نرم و با کیفیت، برای پر کردن فضاهای خالی داخل کارتن ها، استفاده می شود.

 • استفاده از جعبه ها یا کارتن های ضخیم

بار را در جعبه ها یا کارتن های چندلایه، با ضخامت سه الی پنج لایه می گذاریم، تا از سالم رسیدن آن ها تا مقصد خیالمان راحت شود.

 • استفاده از چسب های محکم

 برای بسته بندی نهایی بار و محکم نمودن آن برای گذاشتن در ماشین های حمل بار، اطراف کارتن ها را با چسبی محکم و مرغوب می بندیم و از محکم شدنش مطمئن می گردیم.باربری پیروزی، با اهمیت دادن به ارتقا  سطح دانش، سعی می کند تا بهترین و کامل ترین خدمات را در اختیار مشتریانش قرار دهد. 

 

 

 

 

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد