Loading ...
close
logo
باربری حکیمیه

 

 

 

تماس با باربری بهار در حکیمیه:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری حکیمیه

 

گاهی نیاز پیدا می کنیم کسی به ما، در جا به جایی اثاثیه منزل یا دفاتر تجاری‌مان کمک کند، تا آن ها را به صورت اصولی جمع کرده و بسته بندی نماییم، بدون اینکه تا رسیدن به مقصد آسیب ببیند.در چنین مواقعی، کمک گرفتن از یک تیم حرفه ایی و دوره دیده بهترین انتخاب خواهد بود.ما در باربری حکیمیه، برای زمان های حساس جا به جایی، پرسنل خود را آموزش داده ایم تا به شما در این امر به صورت حرفه ایی کمک کنند.

 

خدماتی که یک باربری باید به مشتریان خود ارائه دهد؛

 

1. از روش های روز دنیا، برای بسته بندی اثاثیه استفاده نمایند.

2.از بهترین لوازم با بهترین کیفیت، برای بسته بندی اثاثیه استفاده کند.

3. برای باربری، از افراد متخصص و مجرب استفاده گردد.

4.از بهترین رانندگان که دارای سابقه خوبی در رانندگی هستند، در باربری خود استفاده نماید.

5.همه انواع ماشین های باربری را داشته و برای هر نوع جا به جایی آماده باشد.

6.برای بارهای خود بیمه نامه صادر کند.

7. فعالیت هایش زیر نظر اتحادیه باربری انجام بگیرد.

8. برای رضایت مشتریان انتقادات آنها را پذیرا بوده و در جهت بهتر شدن فعالیت باربری از آن استفاده نماید.

9.به وسیله شبکه های اجتماعی و از طریق مشاوره های تلفنی، به مشتریان خود مشاوره داده  و آن ها را راهنمایی کنند.

 

 

توضیحات بیشتر درباره خدمات رسانی باربری

 

یک باربری حرفه باید تمام تلاشش را به کار ببرد تا نسبت به باری که مشتری به آن سپرده، خود را مسئول دانسته و در سالم رساندن آن به مقصد، بسیار دقت نماید. در این مقاله قصد داریم تا تمام خدماتی که یک باربری باید به مشتری ارائه دهد را یک به یک شرح دهیم.

 

1.بسته بندی به روش های مدرن

 

قبل از شروع یک اسباب کشی و یا یک جا به جایی، اولین کاری که انجام می دهیم و انجام آن برای ما اهمیت دارد، یک بسته بندی خوب و اصولی است که از بار ما، در برابر هر ضربه احتمالی محافظت نماید. برای اینکه این خواسته عملی شود، نیاز به لوازمی با کیفیت داریم.

 

 

2. لوازمی که کیفیت آن در اجرای یک اسباب کشی خوب موثر است.

 

لوازمی مانند نایلون های حبابدار ضربه گیر، استرچ رپ ها (سلفون ها مخصوص)، جعبه های محکم یا کارتن های ضخیم سه یا پنج لایه، فوم یا یونولیت برای پر کردن اطراف لوازم در کارتن ها.برای بسته بندی وسایلی با حجم زیاد ولی به نسبت وزنی کم که حساس هم هستند؛ مانند مبلمان ها، تخت خواب، لباس ها، و ... از پک های مخصوص استفاده می شود تا سلامتشان حفظ گردد.

 

3. برای باربری، از افراد متخصص و مجرب استفاده گردد.

 

کیفیت یک اسباب کشی به کارگران کاربلد، با تجربه و قوی یک باربری بستگی دارد.ما در باربری حکیمیه از باربران با تجربه استفاده می کنیم چون به چم و خم کار، تسلط داشته و بهتر می توانند بار را  در سلامت کامل، جا به جا نمایند.

ما علاوه بر اینکه به باربرهای خود، نحوه درست بسته بندی و جا به جایی بار را آموزش می دهیم، آن ها را برای برخورد درست با مشتری نیز آماده می کنیم. این کار باعث می شود، از اضطراب صاحب بار کم شده و به باربرها بیشتر اعتماد کنند.ما در باربری حکیمیه، با داشتن یک تیم متخصص در بخش باربری، مفتخریم که توانسته ایم رضایت و اعتماد مشتریان خود را جلب کرده و حفظ نماییم.

 

4. رانندگانی با سابقه ایی درخشان

 

برای رسیدن سالم بار به مقصد، حرفه ایی بودن و سابقه رانندگان بسیار با اهمیت است. بعد از بسته بندی و بار زدن آن درون ماشین، نوبت راننده است تا آن را سالم به مقصد برساند. بنابراین داشتن یک راننده، باسابقه ایی خوب، از دلایل مهم در سلامت باراست. به این ترتیب داشتن تیمی از رانندگان خوب، تاثیر زیادی در اعتبار یک باربری دارد. یک راننده مسئول که به قوانین راهنمایی و رانندگی دقت می کند، قابل اعتمادتر است و در کسب رضایت مشتری بهتر عمل می کند.رانندگان زبده، به مسیرهای مختلف در منطقه حکیمه مسلط تر هستند و به خوبی به مسیرها و زمان های ترافیک تسلط دارد. در نتیجه می دانند کدام مسیر کمک می کند بار سر وقت به مقصد برسد. ما در استخدام رانندگان، از سخت گیری بیشتری استفاده می کنیم. چون بخش اعظم سلامت بار، به دست فرمان خوب یک راننده، بستگی دارد.

 

 

5. داشتن انواع ماشین های باربری

 

باربری های حرفه ای دارای ماشین های نو با تجهیزات پیشرفته هستند. این ماشین ها دارای فضای کافی در قسمت حمل خود می باشند تا بتوان وسایل منزل را در آن چید، بدون اینکه تا مقصد، آسیب ببینند.کف آن ها معمولا موکت کاری شده شده تا به عنوان یک ضربه گیر عمل کند. ما به خاطره سابقه زیاد و درخشانی که در زمینه جا به جایی لوازم داریم به خوبی می دانیم چه ماشینی مناسب با حجم، وزن و مسافتی است که بار به آنجا فرستاده خواهد شد. این انتخاب را به ما بسپارید تا بهترین وسیله را برای شما اعزام کرده و بارتان را به سلامت به مقصد برسانیم.باربری حکیمیه برای جا به جایی بارهای خود، به انواع ماشین ها مجهز می باشد. و برای بارهای مختلف از ماشین های مختلف استفاده می کند.

 

ما برای بارهای مختلف از وسایلی نقلیه ی متفاوتی استفاده می نماییم که شامل موارد زیر است.

 

  اگر بار ها سبک باشند از وسایل نقلیه ایی مانند، (وانت – وانت پراید – وانت نیسان) استفاده می نماییم.

  برای بارهایی که وزن متوسطی دارند، وسایل نقلیه مانند (کامیون – خاور – هیوندا – ایسوزو – کامیونت) را به کار می بریم.

  بارهای سنگین هم با ماشین های (تریلی – ترانزیت – ده تن – کفی – ترانزیت یخچالی – 20 تُن –  - چادری سه محور – کفی – کُمپرسی – تریلی تانکر فاو)  جا به جا می شوند.

 

چون بارهایی که ما در باربری حکیمیه، جا به جا می کنیم عمدتا سبک یا نیمه سنگین هستند، ما برای جا به جایی بارها، از ماشین های سبک و نیمه سنگین استفاده می کنیم.باربری حکیمیه برای رضایت مشتریانش، از یک کادر حرفه ایی برای مشاوره دادن شبانه روزی آن هم به صورت رایگان و حتی در ایام تعیلات رسمی، استفاده کرده است که به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان، در زمینه جا به جایی و برآورد هزینه های آن، هستند. برای اینکه مشتری، پاسخ تمام سوالاتش را دریافت کند، ما از مشاورانی با حوصله و خوش صحبت استفاده نموده ایم.

 

6.صدور بیمه نامه برای تضمین سلامت بار

 

با وجود رعایت تمام نکات ایمنی توسط باربری ها، بازهم احتمال رخدادهای پیش بینی نشده وجود دارد. بنابراین شرکت های باربری، باید سلامت بار تا مقصد را برای مشتریان‌شان تضمین کنند. شرکت باربری حکیمیه، با بیمه کردن بار، مسئولیت جبران خسارت را به شرکت بیمه می سپارد.

 

7. زیرنظر اتحادیه باربری فعالیت نماید.

 

اتحادیه باربری تهران جزو معتبرترین اتحادیه می باشد که شرکت های باربری باید در زمینه هزینه ها، قیمت های  بسته بندی و حمل بار تابع این اتحادیه بوده و در صورتی که به وسایل و لوازم مشتریان هر نوع خسارتی وارد شود، آنها پاسخگو خواهند بود و خسارت های لازم را به مشتریان خود پرداخت خواهند کرد

 

8.باربری تحمل شنیدن انتقادات مشتریان را داشته باشد.

 

پذیرش انتقاد از مشتریان، باعث رشد و پیشرفت هرچه بیشتر، شرکت ها و سازمان ها می گردد. این در مورد شرکت های باربری هم صدق می کند. بنابراین رفع هرگونه ایراد در خدمات رسانی به مشتری، باعث اعتبار و کسب رضایت بیشتر مشتریان، خواهد شد.

 

9. مشاوره دادن رایگان به مشتریان

 

ما در باربری حکیمیه، به صورت رایگان در تمام طول شبانه روز در حال پاسخ گویی به مشتریانمان هستیم و حتی این کار را از طریق شبکه های اجتماعی هم، انجام می دهیم.یکی از خدمات دیگری که باربری حکیمیه انجام می دهد، این است که کادر مشاورانش، حتی پس از اتمام کار مشتریانش، پاسخگوی سوالات و مشکلات آنها خواهد بود.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد