Loading ...
close
logo
باربری تهران نو

 

 

تماس با باربری بهار در تهران نو:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری تهران نو

 

هنگامی که به هر دلیلی مجبور می شویم، جا به جا شده و یا اسباب کشی نماییم، این کار از نگران کننده ترین، دغدغه های ما، در طول روز خواهد بود. نگران از آسیب های احتمالی که ممکن است اثاثیه ما ببینند. برای اینکه این دغدغه ها کم شود، باید کسی برای یک بسته بندی اصولی و جا به جایی حرفه ایی به ما کمک کند و متاسفانه در دنیای امروزی کسی، وقتی برای کمک کردن ندارد حتی دوستان و نزدیکان که بسیار برای کمک مشتاق هستند. برای حل این مشکل بهترین کار تماس با یک تیم حرفه ایی و دوره دیده است تا با یک بسته بندی به روز، اثاثیه شما را بار زده و تا مقصد به سلامت برسانند.  ما در باربری تهران نو، بهترین خدمات را در زمینه بسته بندی و باربری با رعایت تمام قوانین جهانی برای مشتریان خود، فراهم می کنیم تا آن ها یک اسباب کشی بی دغدغه و آسان را تجربه کنند.

 

خدماتی که ما برای رضایتمندی مشتری ارائه می دهیم.

 

ما به خوبی می دانیم که افراد به باربری هایی اعتماد می کنند که مطمئن باشند، بارشان را به سلامت به مقصد خواهند رساند. بنابراین اولین فعالیتی که باربری ازگل انجام می دهد، انتخاب کادری مسئول است تا برای سالم رساندن بار به مقصد، تمام دقت خود را به کار ببرند.

 

  • ایمن کردن جا به جایی بار

 

برای جا به جا یی بار، طوری که در سلامت کامل به مقصد برسد، نیاز داریم تا ایمنی آن را تضمین نماییم. ما این کار را با رعایت روش های زیر، در هنگام جا به جایی یا اسباب کشی، انجام می دهیم.

 

1.داشتن رانندگانی حرفه ایی می باشد

 

برای تضمین، سالم رسیدن بار به مقصد، داشتن یک تیم حرفه ایی در بخش رانندگی بسیار مهم می باشد. سوابق رانندگان پیش از استخدام چک می شود تا رانندگانی انتخاب شوند که  از قوانین راهنمایی و رانندگی، پیروی کرده به خیابان ها و کوچه پس کوچه های منطقه، تسلط داشته باشند تا در زمان های خاص مانند ترافیک ها و یا رسیدن به برنامه تعیین شده، از آن ها استفاده نمایند.

ما در باربری تهران نو، برای گرفتن نیرو در بخش رانندگی، دقت زیادی می کنیم تا از بهترین رانندگان استفاده نموده و یک تیم قوی را بسازیم.

 

2.داشتن ماشین های مجهز برای حمل و نقل

 

یک باربری باید حتما از ماشین های تازه و مجهز استفاده کند تا بتوان آن را یک باربری حرفه ایی دانست. ماشین های مجهز، دارای فضای زیادی برای قرار گرفتن بار شما، می باشند. همچنین مسقف و کف آن ها موکت کاری شده است. انتخاب یک ماشین متناسب با حجم و وزن بار شما، از مهمترین بخش جا به جایی و اسباب کشی می باشد. برای انجام این کار بهتر است به ما اعتماد کنید چون ما به خاطر تجربه زیادی که در این زمینه داریم بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم.خودروهای شرکت باربری ما، شامل کامیون، خاور، نیسان و وانت بار می باشند که برای جا به جایی هر باری نوع مناسب آن برای مشتری ارسال خواهد شد.

 

ما در باربری تهرانو، موارد زیر را در جا به جایی های بین شهری، انجام می دهیم؛

 

  • اثاثیه منزل را جا به جا می کنیم.
  • لوازم شرکت ها  و دفاتر تجاری را که بسیار حساس هستند را، به صورت اصولی بسته می نماییم.
  • جا به جایی ماشین آلات و دستگاه های دیگر، یکی دیگر از فعالیت های ماست.
  • مواد خوراکی را با ماشین های یخچال دار، در بین شهر جا به جا می نماییم.

 

3.صدور بیمه نامه بار

 

همیشه رخ دادهایی هستند که آدم را غافلگیر می کنند و با این که تمام نکات ایمنی را رعایت کرده ایم، مانند بسته بندی اصولی، رعایت قوانیین راهنمایی رانندگی، حرفه ایی بودن راننده و ... باز هم بار، به صورت جزی یا کلی آسیب می بیند.

یک شرکت باربری معتبر، باید بار مشتریان خود را بیمه کند تا زمانی که چنین شرایطی پیش می آید، بیمه بتواند خسارت را جبران نماید.

باربری تهران نو، تمام کالاهایی که به آن ها سپرده می شود را بیمه می کند تا تضمینی باشد برای اعتماد مشتری ولی با این وجود، تاکید ما همیشه بر سالم رساندن اثاثیه و حفظ اعتماد مشتری می باشد و بیمه کردن بار برای زمان های خاص و غافگیری های ناگهانی است.

 

  • شیوه هایی برای جلب اعتماد

 

تا مشتری به یک شرکت یا سازمان اعتماد نداشته باشد، کار خود را به آن نمی سپارد به این ترتیب، ما باید جلب اعتماد و رضایت مشتری را در اولویت کارهای خود قراردهیم. یک باربری باید شرایط زیر را رعایت کند تا بتواند به عنوان یک باربری معتمد شناخته شود.

 

1.تیمی متخصص و آموزش دیده داشته باشد.

 

استفاده از کارگران و باربرهایی که به کارشان مسلط هستند و تجربه چندین ساله در این زمینه دارند، در بالا برده اعتماد مشتریان موفق ترند. چون با درست انجام دادن کارشان، می توانند رضایت مشتری را جلب و در نتیجه اعتماد آن ها را کسب نمایند.باربری تهران نو، تمام نیروهای تازه واردش را با نیروهای با تجربه، آموزش می دهد، تا کار را به نحوه احسنت برای مشتری انجام دهد.

 

2.به مشتری این فرصت را بدهد تا با باربری ارتباط برقرار کند.

 

باربری تهران نو، برای پاسخ دادن به سوالات مشتریان خود، در زمینه اسباب کشی، خدمات شرکت، برآورد هزینه ها به صورت شبانه روزی، آماده است.ما این خدمات را در تمام 24 ساعته شبانه روز و همینطور در ایام تعطیل، در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.به این ترتیب مشتری هر زمان، سوالی برایش پیش بیاید می تواند بتوانند جواب سولاتش را دریافت کرده و مشکلاتشان در این زمینه را حل نماید.صبورترین و خوش برخوردترین افراد را برای این بخش استخدام می نماییم تا با احترامی در خور مشتریان عزیز با آن ها برخورد کرده و باعث جلب اعتبار بیشتر ما در ذهن مشتریان گردد.

 

3.باید در بسته بندی از مرغوب ترین لوازم استفاده نماید.

 

یک بسته بندی به روز و با کیفیت بدون استفاده از لوازم مرغوب اتفاق نمی افتد. بنابراین داشتن لوازمی با کیفیت برای انجام آن، بسیار ضروری می باشد.نایلون های حباب دار  و سلفون های باربری (استر رپ ها) باید ضخیم باشند تا هنگام جا به جایی، ضربه گیری قوی داشته باشند.کارتن ها باید سه یا پنج لایه بوده و استقامت کافی برای جا به جا یی لوازم را داشته باشند. از فوم ها یا یونولیت های نرم و با کیفیت استفاده شود تا فضاهای خالی کارتن ها را با آن پر کنیم.در نهایت با چسب های محکم و با دوام، دور تا دور، بار را بپیچیم و به درون ماشین انتقال دهیم.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد