Loading ...
close
logo
باربری قیطریه

 

 

تماس با باربری بهار در قیطریه:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری قیطریه

 

آیا تا به حال با مجبور شده اید از یک باری کمک بگیرید؟ آیا تجربه خوبی در این زمینه دارید؟

اگر تجربه خوبی ندارید، قطعا با ویژگی های یک باربری خوب آشنا نبوده اید .جا به جایی لوازم خانه یا دفاتر تجاری در هنگام اسباب کشی، کار ساده ایی نیست اما می تواند ساده شود. یک باربری خوب و با تجربه می تواند با یک تیم حرفه ایی که با قوانین روز باربری، آشنا می باشد در بسته بندی و جا به جایی، کمک بسیار بزرگی محسوب شود. ما در این مقاله می خواهیم، درباره ویژگی های یک باربری خوب، صحبت کنیم تا یک خاطره ی رضایت بخش از آن، در ذهن شما باقی بماند. این ویژگی ها شامل وموارد زیر است ؛

 

  • یک تیم حرفه ایی برای خدمات رسانی داشته باشد.

 

یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی که یک باربری مسئول باید داشته باشد این است که بار مشتری را سالم و سر وقت تعیین شده، به دستش برساند. برای انجام چنین کاری باربری نیازمند یک کادر توانمند است تا با یک تجربه درخشان، بتواند رضایت مشتری را به خود جلب نماید. ما در باربری قیطریه، تمام تلاش خود را می کنیم تا از بهترین افراد، یک تیم قوی و حرفه ایی، برای خدمت رسانی به مشتریان خود، استفاده کنیم.

 

  • یک باربری شناخته شده، باید زبده ترین رانندگان را استخدام نماید.

 

آشنایی به قوانین راهنمایی و رانندگی و مسیریابی دقیق، باعث می شود بار در سلامت کامل و زمانی کوتاه تر به مقصد برسد. اینکه راننده تمام مسیرهای منطقه را به خوبی بشناسد باعث می شود بداند در چه زمانی، در کدام مسیر ترافیک سنگین است و بداند چه مسیری را باید جایگزین کند تا تحویل بار به تعویق نیفتد. خوشبختانه باربری قیطریه، در این زمینه بسیار دقت نموده است تا از افرادی با تجربه را استفاده نماید.

 

 

  • استفاده از گارگران کاربلد، با تجربه و قوی از ویژگی دیگر یک باربری ایده آل می باشد.

 

کیفیت جا به جایی در یک باربری، بیش از همه به کارگران آن بستگی دارد. یک باربر نیرومند و با تجربه می داند چگونه بار را بدون صدمه دیدن جا به جا کند. یک باربر، باید برای مشتری مداری، دوره دیده باشد و روش های صحیح برخورد با مشتری را بداند و بتواند اضطراب افراد را، در هنگام بار زدن لوازم و یا خالی کردن آن ها، کم کند. ما در باربری قیطریه، نیروهای خود را آموزش داده ایم تا از تخصص لازم در حمل و نقل و همچنین مواردی که در بالا گفته شد، برخوردار باشند و مشتری بتواند با خیالی راحت بارش را به ما بسپارد.

 

 

  • یک باربری زبده باید بتواند در مسائل مختلف مشتری را راهنمایی نماید.

 

 

باربری قیطریه برای رضایت مشتریانش، از یک کادر حرفه ایی برای مشاوره دادن شبانه روزی آن هم به صورت رایگان و حتی در ایام تعیلات رسمی، استفاده کرده است که به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان، در زمینه جا به جایی و برآورد هزینه های آن، هستند. برای اینکه مشتری پاسخ تمام سوالاتش را دریافت کند، ما از مشاورانی با حوصله و خوش صحبت استفاده نموده ایم.

 

  • از بهترین روش های بسته بندی روز استفاده کند.

 

یک باربری که به عنوان بهترین باربری شناخته می شود، قطعا باید به تمام روش های بسته بندی اصولی که در دنیا در حال اجراست، آشنایی کامل داشته باشد و نیروهایش را برای این کار آموزش دهد.

 

 

  • باربری باید به کیفیت لوازم بسته بندی دقت  می کند.

 

 

هدف ما در باربری قیطریه این است که بارتان را در سلامت کامل، در مقصد، به شما تحویل دهیم. به کار گیری لوازم با کیفیت، اولین قدمی است که برای رسیدن به این هدف، باید برداریم. ما از با کیفیت ترین بابل رپ ها که با نام نایلون های حبابدار شناخته می شوند ، برای بسته بندی لوازم استفاده می کنیم تا زمانی که آن ها در جعبه می گذاریم، خراش ندیده و سالم بمانند. از استجرج رپ ها هم، که به صورت یک سلفون بسیار ضخیم هستند، برای بسته بندی بیشتر لوازم بزرگ مانند مبلمان و تخت خواب و.. استفاده می نماییم. استرچ رپ ها هم مانع خراش برداشتن لوازم در هنگام جا به جایی می شوند.  باربری قیطریه، برای اینکه لوازم را به داخل وسیله نقلیه انتقال دهد، از باکیفیت ترین کارتن های سه الی پنج لایه استفاده می نمایید تا بارتان هیچ صدمه ایی نبیند. همچنین اگر در کارتن ها جای خالی وجود داشت، حتما آن را با فوم ها یا یونولیت های نرم و محکم، چفت کرده و در  پایان دور آن را چسب زده و بار می زنیم.

 

 

  • باید لوازم را قبل از جا به جایی، دسته بندی نمایند.

 

 

ما در باربری قیطریه، قبل از اینکه جا به جایی را انجام دهیم، آن ها را دسته بندی می کنیم. این بسته بندی هم نوع جا به جایی را مشخص می کند و هم چیدمان را در مقصد آسان تر می نماید. در جا به جایی ها، باید کارتن های کوچک تر را نام گذاری شوند، تا هنگام چیدمان در مقصد، مشتری بداند کدام بسته ها مربوط به کدام بخش از خانه است. این کار ساده بسیار اسباب کشی را آسان تر می کند. گام بعدی جا به جایی لوازم سنگین است یعنی آن دسته از لوازم که نمی توان آن ها را به تنهایی جا به جا کرد و نیاز به نیروهای بیشتری دارد. چنین جا به جایی هایی باید خیلی اصولی انجام بگیرد، تا وسیله صدمه نبیند. یکی از دغدغه های بزرگی که در جریان اسباب کشی ذهن مشتری را درگیر می کند جا به جایی همین وسایل بزرگ و سنگین است. به خاطر آپارتمانی بودن خانه های امروزی، عبور لوازم از راهروها بسیار سخت است و نیاز به مهارت و تخصص دارد. بنابراین برای امنیت بارتان، حتما باید از باربری ها کمک بگیرید. خدا را  شاکریم که به خاطر داشتن یک پرسنل  ماهر، تا کنون در زمینه جا به جایی و بسته بندی بار، شاهد نارضایتی مشتریانمان نبوده ایم.   

 

 

  • یک بار بری حرفه ایی باید برای عملکردش از قبل برنا ریزی کرده باشد.

 

 

یک برنامه دقیق که قبل از شروع اسباب کشی، تعیین می شود، بیش از هر ویژگی دیگری نشان دهنده قدرت و حرفه ایی بودن یک باربری است. برنامه ریزی باعث می گردد، پرسنل از شروع کار تا پایان آن، دقیقا بدانند، کی و در کجا باید باشند و طبق آن سرعت عملشان را تنظیم نمایند. به این ترتیب مشتری با دیدن یک برنامه ریزی دقیق و انجام آن طبق روال تعیین شده، می تواند یک خاطره ی خوب از باربری، داشته باشد. ما در باربری قیطریه، با رعایت تمام مواردی که گفته شد، توانسته ایم رضایت مشتریانمان را جلب کرده و از خود نامی خوش در ذهنشان باقی بگذاریم.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد