Loading ...
close
logo
باربری دیباجی

 

 

تماس با باربری بهار در دیباجی:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری دیباجی

 

آیا شما هم این سوال را، در ذهن خود دارید که یک باربری تا چه حد می تواند در هنگام اسباب کشی با ما  کمک کند؟

 

باید در جواب این سوال، اول از همه، به سختی یک اسباب کشی اشاره کنیم. این که باید وسایل ریز و درشت را جمع کرده، بسته بندی نماییم و در نهایت بار بزنیم. و بعد از تمام این تلاش ها، به خاطر اصولی نبودن روش های بسته بندی، باز هم احتمال دارد، در مسیر آسیب ببینند و هیچ بیمه ایی هم نباشد که جبران خسارت کند.  روی تمام این موارد، زمان بر بودن آن را هم اضافه کنید که به جای تجربه یک جا به جایی کوتاه مدت، چندین روز درگیر آن خواهید بود. همه این ها، دردسرهایی است که یک شرکت باربری برای شما رفع خواهد کرد اما متاسفانه انتخاب و پیدا کردن یک باربری مناسب آدم را به چالش می کشد. بنابراین آشنایی با وظایف و ویژگی های یک باربری به ما کمک می کند تا بتوانیم یک باربری حرفه ایی را برای خود انتخاب نماییم.

 

  • اولین مسئولیت یک باربری سالم رساندن بار به مقصد است.

 

مهم ترین انتظاری که مشتری از یک باربری دارد، سلامت بارش است. آن هم در دنیای امروز که بیشتر اثاثیه، گران قیمت هستند، چه در زمان اسباب کشی، چه در زمان جا به جایی لوازم سنگین.  در نتیجه  آسیب به آن ها، ضرر بزرگی به مشتری خواهد زد. بنابراین باربری باید با روش های بسته بندی روز دنیا، آشنا بوده و از آن ها در هنگام جا به جایی استفاده نماید. به این ترتیب بار در امنیت کامل به مقصد خواهد رسید.

 

  • از چه روشی برای بسته بندی وسایل استفاده می کند.

 

یک بسته بندی با رعایت تمام اصول به نوین و به روز دنیا، به تنهایی، روشی برای جا به جایی اثاثیه، در سلامت و امنیت کامل تا مقصد است. هرچه کیفیت لوازم در باربری بیشتر باشد، اثاثیه، ایمنی بیشتری در هنگام جا به جایی خواهند داشت. ما در باربری دیباجی، از محصولاتی با بالاترین کیفیت، برای بسته بندی استفاده می نماییم.ما در باربری دیباجی، تیمی کاربلد و زبده را استخدام کرده و در هنگام جا به جایی برای شما اعزام می نماییم تا خیال شما را از جهت بسته بندی اثاثیه، آسوده خاطر کنیم.

 

   ما در ابتدا از نایلون های حباب دار ضربه گیر یا همان بابل رپ ها استفاده می کنیم و با دقت آن ها را دور، اثاثیه می چرخانیم.

 

   بعد از محکم کردن لوازم، آن ها را درون کارتن می گذاریم. کارتن ها محکم و از سه تا پنج لایه تشکیل شده اند.

 

   در صورتی که اطراف وسایل در کارتن خالی مانده باشد، از فوم، یونولیت و یا کاغذهای مچاله شده برای چفت شدن لوازم در کاتن، استفاده می نماییم.

 

   مبلمان ها و تخواب را در پک های مخصوص و یا با استرج رپ ها (سلفون های ضخیم باربری) قرار داده، بار می رنیم.

 

    لباس ها را هم در کارتن های مناسب خودشان چیده می چینیم.

 

   در مرحله پایانی، دور تا دور کارتن ها را با چسب محکم می کنیم، تا مطمئن شویم بار در سلامت کامل در مقصد به مشتری تحویل داده می شود.

 

 

  • کمک کردن به مشتری در چیدمان اثاثیه

 

باربری دیباجی، از کسانی استفاده می کند که در چیدمان خانه برای شما، مهارت داشته باشند. آن ها این کار را با دقت خاصی برای شما انجام می دهند تا در هنگام جا به جا شدن، به آنها آسیبی نرسد. همچنین برای کمک به شما درچیدمان، طبق میل شما عمل کرده و وسایل را طوری جا به جا می کنند که هیچ صدمه ایی نبینند. متخصصان ما، برای کمک در این زمینه، حتی به شما مشورت هم، خواهند داد.

 

 

  • یک باربری باید بتواند سلامت بار را تضمین کند.

 

مابرای این مسئله از یک کادر متخصص و کار بلد استفاده می کنیم. با استفده از یک برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده و استفاده از رانندگان با تجربه که اصطلاحا دست فرمان خوبی دارند، می توان تا حدود زیادی، امنیت بار را برای مشتری تضمین کرد. همچنین ما برای اتفاقات غیرقابل پیش بینی، از یک بیمه نامه معتبر، استفاده می نماییم تا بیمه در صورت رخ دادن، هر اتفاق بدی که آمادگی آن را نداریم، خسارات را جبران کند. باربری دیباجی، برای داشتن اعتماد مشتریانش، سلامتِ حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل، دفاتر و شرکت ها را برای کسانی که بارشان را به آنها سپرده‌اند،  تضمین می نماید.

 

 

  • باید اطلاعات لازم درباره، باربری را در اختیار مشتریان قرار دهند.

 

یکی دیگر از خدماتی که مشتریان انتظار دارند، باربری برایشان انجام دهد، این است که باربری این امکان رابه آن ها بدهد، تا بتوانند درباره  باربری تحقیق کنند و سوابق آن ها را بخوانند و در صورت نیاز با آن ها تماس بگیرد.

 

   شیوه آنلاین پر طرفدارترین شیوه، برای جست و جو درباره یک باربری، سوابق و خدمات آن است.  افراد از طریق شبکه های اجتماعی و سایت ها، اطلاعات لازم را به دست آورده و بهترین و نزدیک ترین باربری به محل سکونشان را انتخاب می نمایند.

 

    روش به روزتر دیگری که کمی از روش قبلی، قدیمی تر است، روش ارتباط تلفنی می باشد. باربری ها باید این امکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهند، تا هر زمان از شبانه روز که نیاز به راهنمایی داشتند، مشاوران بتوانند آن ها را راهنمایی و سوالاتشان را پاسخ دهند.

 

   مواردی هم هست که افراد دوست دارند از روش های سنتی تر پیروی کنند، در این روش فرد به صورت حضوری به باربری رفته تا مستقیما عملکرد باربری، فعالیت پرسنل و تجهیزات ماشین هایش را مشاهده کند. باربری موظف است تا این امکان را، برای مشتری فراهم کند تا بتواند از باربری و نحوه عملکرد آن، دیدن نماید.

 

 

  • برای هر نوع کالایی ماشین مناسب داشته باشند.

 

ما با داشتن سالها تجربه در زمینه جا به جایی و اسباب کشی، این توانایی را داریم تا بهترین و مناسب ترین وسیله نقلیه را برایتان در نظر گرفته و به همراه افرادی که در کارشان متخصص هستند، برایتان بفرستیم. به طور مثال ما برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی، آن ها را با ماشین های یخچال دار، جا به جا می کنیم. برای انتخاب ماشین مناسب، حجم، وزن و مسافتی که بار قرار است تا آنجا فرستاده شود، بسیار مهم است. ما با استفاده از تجربه یمان در این زمینه به خوبی می دانیم وسایل شما به چه وسیله نقلیه ایی احتیاج دارد تا بارتان در سلامت و بدون هیچ آسیبی، به مقصد برسد.

 

  • انواع ماشین هایی که ما در باربری دیباجی داریم.

 

باربری دیباجی، با سالها فعالیت و ارائه خدمات کامل به مشتریان خود، توانسته تجربه یک اسباب کشی راحت را در ذهن مشتریان خود، ایجاد کند. همان طور که گفته شد، رانندگان یکی از عواملی هستند که در سالم رسیدن بار تا مقصد موثر هستند. ما برای همین منظور، از خوش نام ترین رانندگان استفاده نموده ایم تا خیال شما در مورد سلامت بارتان راحت باشد. رانندگان ما به خوبی می دانند که باید به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه کرده و نسبت به آنچه، به آن ها سپرده شده، احساس مسئولیت کنند.

 

  • ما از وسایلی نقلیه ایی شمامل موارد زیر استفاده می نماییم ؛

 

   کامیون‌های باری خاور

   کامیون تک

   خاورهای مسقف چادری و کانتینردار 

   ترانزیت چادری

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد