Loading ...
close
logo
باربری ازگل

 

 

 

تماس با باربری بهار در ازگل:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری ازگل

 

تا به حال شده است هنگام اسباب کشی یکی از وسایل سنگینتان مانند یخچال یا ماشین لباسشویی و ... آسیب ببیند و به خاطر آن ضرر بزرگی کنید؟ در این شرایط اولین واکنش سرزنش کردن خود یا اطرافیان می باشد در حالی که اگر این کار را به کسی که در این زمینه ماهر و دوره دیده است، می سپردید، هیچ کدام از این اتفاقات برایتان پیش نمی آمد. باربری ازگل علاوه بر داشتن یک پرسنل حرفه ایی، بارتان را هم بیمه می کند تا در صورت پیش آمد چنین اتفاقاتی بیمه خسارت شما را جبران نماید. اگر با شیوه فعالیت و وظایف باربری ما آشنا شوید، احتمالا همیشه برای جا به جایی یا اسباب کشی، از ما کمک می گیرید.

 

فعالیت های ما در باربری ازگل

 

ما به خوبی می دانیم که افراد به باربری هایی اعتماد می کنند که مطمئن باشند، بارشان را به سلامت به مقصد خواهند رساند. بنابراین اولین فعالیتی که باربری ازگل انجام می دهد، انتخاب کادری مسئول است تا برای سالم رساندن بار به مقصد، تمام دقت خود را به کار ببرند.

 

  • مهم ترین بخش در یک باربری ایمن را می شناسد

 

اولین و مهمترین بخش در یک جا به جایی ایمن، داشتن رانندگانی حرفه ایی می باشد. بنابراین باید برای استخدام آنها، سخت گیرتر بود، چون آن ها نقش بیشتری در سالم رساندن بار به مقصد دارند.

باربری ازگل، در این زمینه از با تجربه ترین رانندگان استفاده می کند. رانندگانی که به مسائل راهنمایی رانندگی و همچنین تمام مسیرهای منطقه کاملا مسلط باشند. این ویژگی ها باعث می شود، بار با امنیت بیشتری در مسیر، حرکت کند. زمان شلوغی خیابان ها و مسیرهای پرترافیک را بلد باشد و در نهایت بار را سالم و بدون صدمه به مقصد برساند.

 

  • می دانیم تخصص دومین عامل، برای جلب اعتماد مشتریان است.

 

باربری ازگل، این افتخار را دارد که توانسته با داشتن یک تیم متخصص، اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. ما در باربری ازگل، از با تجربه ترین و با سابقه ترین افراد استفاده کرده ایم. هرچه یک باربر، با تجربه تر و ماهرتر باشد، بهتر می داند چگونه بار را جا به کند که آسیب نبیند. باربری ازگل، نیروهایی را برای مشتریان خود، اعزام می کند که کاملا آموزش دیده اند و به خوبی می دانند، چگونه در برخورد با مشتری صبورانه و با انرژی مثبت رفتار کنند تا از نگرانی آن ها در زمان اسباب کشی یا جا به جایی وسایل، کم شود. ما به مشتریان خود با اطمینان، این قول را می دهیم که بهترین تجربه باربری را با ما داشته باشند.

 

  • ما برای راهنمایی مشتریان خود، با روش های مختلف، آماده هستیم

 

باربری ازگل، از یک تیم حرفه ایی برای انجام این مسئولیت استفاده می کند. این تیم از طریق مشاوره تلفنی وظیفه دارد تا پاسخ گوی، تمام نیازهای مشتریانش باشد و آن ها را برای داشتن یک اسباب کشی آسان راهنمایی نماید. کادر مشاوره حتی در زمینه برآورد قیمت ها هم، به مشتری کمک می کند و در زمینه تمام فعالیت های ما، توضیحات لازم را به آن ها خواهد داد. این کادر حرفه ایی برای مشاوره دادن شبانه روزی، آن هم به صورت رایگان و حتی در ایام تعطیلات رسمی، فعالیت دارد و همواره آماده است تا مشکلات شما را حل و سوالاتتان را پاسخ دهد.

 

  • فعالیت باربری ازگل در زمینه بسته بندی با لوازم مرغوب

 

همانطور که اول مقاله گفتیم، برای مشتری این موضوع که بارش سالم به مقصد برسد، در اولویت قرار دارد. بنابراین بار باید با بهترین شیوه ها بسته بندی شود. شیوه هایی که به روز بوده و موثر بودن خود را ثابت کرده باشند. کیفیت لوازمی که برای بسته بندی به کار گرفته می شود هم، بسیار مهم بوده و اولین قدم در بسته بندی صحیح بار، می باشد. ما از نایلون های حبابدار ضربه گیر ضخیم و با کیفیت ، برای آنکه لوازم را در آن بپیچیم استفاده می نماییم. بعضی از لوازم را هم لازم است با استرچ رپ ها یا همان سلفون های ضخیم مخصوص باربری بپوشانیم تا از خط و خش در امان بمانند. برای انتقال بار به داخل ماشین باربری، لوازم را در کارتن های ضخیم (سه تا پنج لایه) می گذاریم تا از آسیب ندین آن بیشتر مطمئن شویم. حتی جاهای خالی در کارتن را با فوم های نرم، یونوایت و یا کاغذهای مچاله شده پر میکنیم تا با تکان خودن ماشین، تکان نخورند و در جایشان ثابت بمانند. در نهایت قبل از بار زدن، دور تا دور کارتن ها را چسب میزنیم 

 

 

ویژگی های یک شرکت باربری حرفه ایی

 

به جز فعالیت های یک باربری، باید بدانید وظایف یک باربری چیست.  شما چه انتظاراتی باید از آن ها داشته باشید؟ 

وظایف باربری ها، در بیشتر موارد مانند هم است و بر اساس اصول باربری جهانی، تنظیم شده است. هرچه یک باربری با دقت بیشتری به وظایف خود عمل کند، در بین مشتریان خود بعنوان یک باربری خوش نام و حرفه ایی شناخته می شود.

 

   باربری وظیفه دارد کالاها را در امنیت کامل و سالم به مقصد مورد نظر برساند.

 

   در بسته بندی کالاهای شکننده و همچنین وسایل یزرگ  که گران قیمت هستند، بسیار دقت نمایند.

 

   سلامت بار را با بیمه نامه، تضمین کنند تا اگر در اثر سانحه خسارتی برای مشتری پیش آمد، بیمه خسارت وارد شده را بپردازد.

 

   پرسنل باربری با روش های به روز و نوین بسته بندی آشنا بوده و کالاها را بر اساس آن ها، بسته بندی نمایند.

 

   کار را سریع و با دقت انجام دهند چون این روزها با درگیری های کاری که همه دارند، می خواهند کار هرچه زودتر تمام شود. 

 

   به دست آوردن اعتماد مشتری از مهمترین وظایفی است که باربری باید آن را انجام دهد و رضایت مشتری را به دست آورد.

 

    تعیین قیمت بر اساس قیمت های تعیین شده‌ی اتحادیه باربری، از دیگر وظایفی است که باربری باید در انجام آن دقت نماید.

 

 

از کادر مشاوران با تجربه، برای راهنمایی شبانه روزی مشتریان استفاده کند تا هر زمان که مشتری به مشکل برخورد بتواند از آن ها کمک بگیرد.باربری ازگل، جزو باربری هایی است که به صورت کاملا حرفه ایی و با رعایت وظایف خود، مشتریانش را راضی نگه داشته و اعتماد آن ها را حفظ نموده است.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد