Loading ...
close
logo
باربری الهیه

 

 

تماس با باربری بهار در الهیه:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری الهیه

 

آیا برای شما هم این سوال پیش آمده است که باربری ها دقیقا چه می کنند و چه وظایفی را باید از آن ها انتظار داشت؟

یا اینکه یک باربری خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به عنوان یک باربری حرفه ایی در بین مشتریانش شناخته شود؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید، ما را همراهی کنید. در این مقاله ما می خواهیم درباره وظایفی که باربری حرفه ایی مانند باربری الهیه در شمال تهران انجام می دهد، صحبت کنیم. برای رسیدن به پاسخ سوالات بالا یا سوالاتی مشابه، باید بدانیم یک باربری چه وظایفی دارد و یا چه خدماتی باید ارائه دهد. این باعث می شود، راحت تر یک باربری خوب را تشخیص دهیم.

 

وظایف باربری ها عبارتند از؛

 

 وظایف باربری ها حتی در سطح جهانی، در بیشتر موارد یکسان است اما اینکه هر باربری، چقدر به این وظایف عمل کند، باعث می شود بفهمیم، باربری ها تا چه اندازه با هم متفاوت هستند. اول از همه تمرکز یک باربری، باید روی سالم رساندن بارش به مقصد باشد. بسته بندی کالاها را به صورت حرفه ایی و با شیوه های نوین انجام دهد. باری که قرار است جا به جا کند حتما بیمه نماید تا تضمینی برای مشتری باشد تا درصورت صدمه دیدن کالا، شرکت بیمه خسارت را جبران کند. حتما دقت کنید باربری که انتخاب کرده ایید، بار مشتریانش را بیمه می کند.پرسنل باربری باید بلد باشد چگونه با سرعت کارش را تمام کند بدون اینکه از کیفیت کار کم شود. به خصوص در زندگی های امروزی که همه انتظار دارند، هرچه زودتر کارشان تمام شده و به روال عادی زندگی بازگردند.قیمت هایش بر اساس تعرفه های اتحادیه صنف باربری، تعیین شده و بتوانند در جلب اعتماد مشتری، موفق عمل کند.از خداوند بزرگ سپاس گزاریم که در جلب اعتماد مشتریانمان موفق عمل کرده و طعم رضایتِ آن ها را چشیده ایم.باربری ها باید برای ارائه مشاوره به صورت شبانه روزی، از کادر مشاوران با تجربه، استفاده کنند، تا هر زمان که مشتری به مشکل برخورد، بتواند از آن ها کمک بگیرد. باربری الهیه، با رعایت وظایف خود، توانسته باعث خوش نامی خود، در بین مشتریانش شده و از آن به عنوان یک باربری حرفه ایی یاد شود.

 

توان اجرایی : 

 

هرچه باربری ها سرعت و کیفیت را در کنار هم حفظ کرده و پیش ببرند، نشان می دهد، آن باربری برای هماهنگ کردن پرسنل با هم و پرسنل با مشتری چقدر توانایی دارد. باربری الهیه، در این زمینه نام درخشانی دارد، برای اطمینان بیشتر، کافی است به باربری ما مراجعه کرده و به صورت حضوری عملکردمان را مشاهده نمایید. همچنین می توانید از طریق دوستان، آشنایان و اقوام خود که قبلا با ما کار کرده اند، در مورد سابقه کاری ما پرس و جو نمایید.

 

شیوه بسته بندی کالاهای شما

 

روش های ما برای بسته بندی کالاها، جزو به روزترین راه ها می باشد. ما به استفاده از لوازمی با کیفیت بالا برای بسته بندی، بسیار اهمیت می دهیم. هرچه کیفیت لوازمی که برای بسته بندی ازآن ها استفاده می نماییم، بیشتر باشد، کیفیت کار باربری هم زیاد شده، اعتماد و رضایت باربری را هم بیشتر می کند.

 

لوازمی که برای بسته بندی از آن ها استفاده می کنیم؟

 

اثاثیه شکستنی را در بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر، می پیچانیم تا امنیت کالا حفظ شود. برخی از لوازم (مانند مبلمان) را هم، با استرچ رپ (سلفون های مخصوص باربری) پوشش می دهیم. در اطراف کارتن های ۵ لایه، فوم یا یونولیت های با کیفیت می گذاریم تا مانع صدمه دیدن لوازم در کارتن ها، هنگام حرکت ماشین شود. ما در باربری الهیه، شما را از لحظه بسته بندی تا لحظه تحویل بار در مقصد، همراهی می کنیم تا شما با خیال راحت اسباب کشی‌یتان را انجام دهید.

 

داشتن پرسنل حرفه ایی

 

باربری الهیه، در انتخاب و استخدام کادر خود بسیار دقت کرده و سخت گیرانه عمل می کند. ما افرادی دوره دیده شامل رانندگان مسئول، کارگران باربر و مشاوران تلفنی را در باربری خود، جمع کرده ایم تا بتوانیم باری که به ما سپرده می شود را در نهایت سلامت به دست مشتریان برسانیم. هدف ما از این کار داشتن یک تیم حرفه ایی برای خدمات رسانی به مشتریان است.رانندگان باربری الهیه، مسئولانه به قوانین راهنمایی و رانندگی عمل کرده و به تمام مسیرها مسلط هستند تا با انتخاب درست مسیر، در مدت زمان کمتری به مقصد برسند و بار را به شما تحویل دهند.کارگران ما نیز، در انجام وظایف خود، بسیار دقیق، آموزش دیده، مسئول و پر تلاش هستند تا اثاثیه را در سلامت کامل بار بزنند.  ما افراد صبور، مشتری مدار و خوش اخلاق را برای بخش مشاوران تلفنی خود استخدام می کنیم، تا با حوصله، به سوالات مشتریان عزیزمان، در تمام 24 ساعته شبانه روز و همینطور در ایام تعطیل  پاسخ دهند. ما در باربری الهیه با رعایت این نکات، توانسته ایم بین مشتریان خود، به عنوان یک باربری حرفه ایی،  شناخته شویم.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد