Loading ...
close
logo
باربری جنت آباد

 

 

تماس با باربری بهار در جنت آباد:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری جنت آباد

 

شاید برای بعضی از ما این اتفاق افتاده باشد که با یک جا به جایی ناگهانی، غافلگیر شده باشیم. این شرایط باعث می شود، سختی اسباب کشی، بسته بندی کردن لوازم خانه، بار زدن آن و پیدا کردن یک وسیله نقلیه مطمئن، سخت تر از موقعیت های عادی باشد که از قبل، آمادگی آن را داریم.حتی اسباب کشی در حالت عادی که از مدت ها قبل برای ان برنا ریزی کرده ایم هم، کاری سخت و پر از استرس می باشد. در چنین شرایطی بهترین کار، کمک گرفتن از یک باربری خوش نام است. باربری جنت آباد در شمال غرب تهران، با آمادگی 24 ساعته برای خدمات رسانی و نداشتن محدودیت زمانی، توانسته در بین هم صنف های خود، بسیار بدرخشد و به تمام هموطنان عزیزمان، در این منطقه کمک کند تا خاطره ایی خوش از اسباب کشی خود داشته باشند .

 

 

وظایف یک باربری حرفه ایی

 

برای پیدا کردن یک باربری خوب و حرفه ایی اول از همه باید بدانید که یک باربری با چه ویژگی هایی بعنوان یک باربری حرفه ایی در بین مردم شناخته می شود. اگر بخواهیم این وظایف را به ترتیب نام ببریم، به این صورت است که یک باربری حرفه ایی؛

 

  الویتش سالم رساندن بار به مقصد است.

 

  دقت می کند بسته بندی ها، به صورت نوین و اصولی انجام شود.

 

  برای کالاهای خیلی حساس و شکننده، از روش های روز دنیا استفاده می کند تا در امنیت و سلامت به مقصد برسد.

 

  باری که به آن ها سپرده شده است، بیمه می کند.

 

  پرسنل آن، باید آموزش دیده باشند و بتوانند در هر بخشی که فعالیت می کنند، کیفیت و دقت را در الویت کار خود قرار دهند.

 

 

در دنیای مدرن که زمان برای همه، اهمیت زیادی دارد، باید بتواند طوری برنامه ریزی کند تا بار، در کمترین زمان ممکن و سر وقت تعیین شده، به مشتری تحویل داده شود. این وقت شناسی، از عوامل مهمی در جلب رضایت مشتری می باشد. خدا را سپاسگزاریم که ما توانسته ایم اعتماد تمام مشتریانمان را جلب کرده و طعم رضایتِ آن ها را بچشیم.قیمت هایش را طبق تعرفه های اتحادیه صنف باربری و با توجه به بودجه مشتری، تعیین می کند.از یک تیم مشاوره ایی قوی، برای راهنمایی تلفنی مشتریان خود، استفاده می کند.از آنجا که اساس هر حرفه ایی، جلب اعتماد مشتری است، ما با رعایت اصول جهانی باربری، توانسته ایم اعتماد مشتریان خود را جلب نماییم.

 

 

انتظاری که مشتریان از یک باربری دارند

 

اولین انتظاری که تمام مشتریان از یک باربری دارند، این است که می خواهند یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه داشته باشند و نگران آسیب دیدن وسایل‌شان، نباشند.در یک اسباب کشیِ لوازم منزل و دفاتر اداری و تجاری، مشتری تمام یا بخش زیادی از اموالش را بار می زند تا به جای جدید منتقل کند.بنابراین اولین انتظار یک مشتری، سالم رسیدن بارش به مقصد است. انتظار دیگری که  مشتریان از یک باربری دارند، صدور بیمه نامه است تا اگر بارشان تا مقصد، به هر دلیلی آسیب ببیند بیمه جبران خسارت کند.

در آخر این که یک باربری باید مسئولیت پذیر بوده و به تک تک وظایف تعریف شده اش، عمل نماید.باربری جنت آباد، این افتخار را دارد که از سابقه ایی درخشان در جا به جایی های درون شهری و برون شهری، برخوردار است.

 

 

شیوه های ارتباط گرفتن باربری جنت آباد

 

باربری جنت آباد، برای این که بتواند  به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، از به روزترین روش ها، استفاده می کند.در دنیای مدرن، بهترین راه برای ارتباط برقرار کردن با مشتری، حضور پر رنگ باربری، در فضای مجازی می باشد چون افراد بیشتر، از طریق آنلاین، اطلاعات خود را کسب می نمایند. آن ها انتظار دارند وقتی نیاز به یک باربری در محل سکونت خود دارند، با سرچ کردن در جستجوگرها، آنچه را می خواهند، پیدا کنند. بنابراین یک باربری برای موفقیت در کارش، باید با روش های جدید، خودش را هماهنگ کرده و اطلاعات لازم را به صورت آنلاین در اختیار افراد قرار دهد.باربری جنت آباد، از روش های سنتی تر هم برای ارتباط گرفتن با مشتریانش استفاده می کند، مانند مشاهده حضوری از باربری و یا تماس تلفنی.به این ترتیب باربری، برای این که خیال افراد را از بابت عملکرد حرفه ایی اش راحت کند، باید امکان ارتباط به صورت تلفنی و یا مشاهده حضوری را، برای افراد فراهم نماید.

 

خدمات رسانی شبانه روزی

 

باربری جنت آباد، به صورت شبانه روزی، آماده است تا پاسخگوی تمام سوالاتی باشد که هنگام جا به جایی یا اسباب کشی برای افراد پیش می آید. به این ترتیب مشتری در در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل، بتوانند جواب سولاتشان را دریافت کرده و مشکلشان را رفع شود.ما برای بخش مشاوران خود، افراد مشتری مدار، صبور و خوش خلق استفاده می کنیم تا با رفتاری مناسب با مشتری برخورد کرده و آن ها را با صبوری راهنمایی کنند.

 

داشتن یک کادر آموزش دیده در باربری جنت آباد

 

برای اینکه اثاثیه هنگام جا به جایی آسیب نبینند، باید لوازم به صورت اصولی و با وسایل با کیفیت بسته بندی شوند. این کار نیاز به افرادی دارد که دوره دیده باشند و بتوانند بار را با جدیدترین شیوه های روز دنیا بسته بندی کنند. همچنین بلد باشند، بار را چگونه از طبقات، بالا و پایین ببرند، بدون اینکه کوچکترین صدمه ایی ببیند.ما با دقت در انتخاب پرسنل خود، توانسته ایم تیمی از بهترین و ماهرترین افراد را جمع کرده و برای خدمت رسانی به شما عزیزان، آماده باشیم.

 

 

 

 

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد