Loading ...
close
logo
باربری هروی

 

 

 

 

 

تماس با باربری بهار در هروی:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری هروی

یک حمل و نقل حرفه ایی با باربری هروی

 

هروی در بخش شمالِ شرقی تهران، واقع شده و دارای مراکز اداری و تجاری زیادی می باشد. ما در شرکت باربری بهار، این منطقه از تهران را نیز پوشش می دهیم تا در صورتی که شما هموطن عزیز، برای حمل و نقل نیاز به کمک داشته باشید، ما در کنار شما باشیم. رضایت و جلب اعتماد مشتریان، در اولیت کار باربری هروی، قرار دارد. این که در این صفحه ما را همراهی می کنید نشان می دهد، ساکن منطقه هروی بوده و به دنبال یک باربری مطمئن می گردید تا بارتان را به آن ها بسپارید. ما به شما این اطمینان را می دهیم تا اجناسی که به ما می سپارید، در نهایت سلامت به مقصد برسد. ما به خوبی می دانیم که آسیب به برخی از وسایل بسیار هزینه بردار و گاهی جبران ناپذیرند، بنابراین بهترین پرسنل را انتخاب کرده تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان عزیزمان ارائه دهیم.

 

 

خدمات رسانی باربری هروی

 

تمام کسانی که می خواهند اسباب کشی کنند، نگران آسیب دیدن وسایل‌شان هستند. اسباب کشی چه اثاثیه اداری باشد چه اثاثیه منزل، به هرحال فرد، تمام یا بخش زیادی از اموالش را،  بار کامیون می کند تا به جای جدیدی نقل مکان کند و این موضوع بسیار اضطراب آور است. بنابراین یک باربری موفق، اول از همه، باید بتواند اعتماد مشتری را جلب کند.باربری هروی بهار، این افتخار را دارد که از سابقه ایی درخشان در جا به جایی های درون شهری و برون شهری، برخوردار است.

 

 

خدماتی که باربری موظف به انجام آن است ؛

 

سالم رساندن کالاها به مقصد، اولین وظیفه ای است که یک باربری موظف به انجام آن است. باربری ها موظف هستند، از بهترین پرسنل، برای مشاوره تلفنی استفاده کنند. بهترین رانندگان، با سابقه خوب در رانندگی را، استخدام نمایند.  برای پذیریش کارگران سخت گیر باشند و از افراد مسئول، قوی و محتات استفاده کنند تا بتوانند در بسته بندی کالاها درست عمل کرده و اجناس حساس، شکننده و گران قیمت را به خوبی و با دقت ببندند، طوری که هنگام حرکت ماشین یا هنگام بار زدن و بار خالی کردن، آسیب نبینند.

باربری ها، موظف هستند تا مانند باربری هروی بهار، سرِ وقتِ تعیین شده، کار را تمام کنند و با بد قولی کردن، برنامه های مشتری را، تحت الشعاع قرار ندهند. باربری هروی بهار، با خوش قولی خود توانسته رضایت و اعتماد مشتریانش را جلب کند.ما با انجام درست و دقیق وظایفمان، در واقع حرفه ایی بودن و متعهد بودن خود را به نمایش می گذاریم. همه ما خوب می دانیم که در هر کاری، انجام وظایف، باعث رشد کیفیت کار می گردد.

 

 

در دسترس بودن باربری

 

خدمت دیگری که یک باربری، باید به مشتریان خود بدهد، این است که در دسترس باشد و مشتری به راحتی بتواند باربری را پیدا و سوابق آن را بخواند و در صورت نیاز با آن ها تماس بگیرد.این روزها افراد بیشتر، از طریق آنلاین، اطلاعات خود را کسب می کنند و با سرچ کردن در جستو جوگرها، به دنبال پیدا کردن هرچیزی که می خواهند می گردند. به این ترتیب باربری ها هم، باید با روش های جدید همسو شده و اطلاعات لازم را در اختیار افراد قرار دهند تا مشتری بتواند بعد از تحقیق در مورد کم و کیف کار، باربری مناسب خودش را پیدا کند.مواردی هم هست که افراد، به روش های سنتی، پایبند هستند و دوست دارند از نزدیک، عملکرد باربری را مشاهده کنند. باربری ها، باید این امکان را برای مشتری فراهم کنند تا بتواند از باربری و نحوه عملکرد آن،  دیدن نماید.و گزینه بعدی که دسترسی به یک باربری را آسان می کند، تماس تلفنی است. باربری ها باید این امکان را فراهم کنند تا مشتری هر زمان از شبانه روز که  نیاز به مشاوره داشت، بتواند با باربری تماس گرفته مشکلش را حل نماید.

 

 

داشتن ماشین های متناسب با کالا برای جا به جایی

 

با سال ها تجربه ایی که ما در زمینه اسباب کشی داریم، چه در اثاثیه منزل چه اثاثیه اداری، بهترین و مناسب ترین وسیله نقلیه را برایتان در نظر می گیریم و به همراه افرادی که در کارشان متخصص هستند، برایتان می فرستیم.

به طور مثال ما برای بارهایی که حامل مواد غذایی فاسدشدنی هستند، از ماشین های یخچال دار استفاده می کنیم تا مواد غذایی، فاسد نشوند.

و همین طور بسته به مسافتی که قرار است بار به آنجا فرستاده شود و یا میزانِ باری که قرار است جا به جا گردد، ما برای شما بهترین وسیله نقلیه را می فرستیم تا لوازمتان به سلامت و بدون هیچ آسیبی به مقصد برسد.

 

صدور بیمه نامه برای کالاها

 

صدور بیمه نامه بار، تضمین امنیت بار شماست. همانطور که می دانید این روزها بیمه در هر زمینه کاری یا شخصی، یک موضوع بسیار مهم است که در حال حاضر،  تمایل مردم برای استفاده از خدمات آن، بیشتر از قبل شده است. این خدمت رسانی جهانی، برای حمل و نقل درون شهری  و  برون شهری، بسیار با اهمیت  می باشد چون همیشه خطر اتفاقات ناگهانی و پیش بینی نشده، وجود دارد.صدور بیمه نامه برای کالاها، تضمینی است که ما برای سلامت بار شما می دهیم و در صورت بروز هرگونه خسارتی، شرکت بیمه خسارت پیش آمده را جبران می کند.

بیمه، برای جبران خساراتی است که اتفاقات پیش بینی نشده، عامل آن هستند. پس نگران نباشید الویت ما  رسیدن بار به مقصد، در سلامت کامل است.ما  در باربری هروی، مانند سایر شعبات خود، کالاهای مشتریان عزیزمان را بیمه می کنیم تا شما بتوانید از مزایای خدمات صدور بیمه بهرمند شوید.

 

 

شیوه بسته بندی که ما برای شما انجام می دهیم؟

 

ما براساس بهترین و به روزترین، روش های بسته بندی دنیا، اثاثیه شما را بسته بندی می کنیم. کیفیت لوازمی که برای بسته بندی از آن استفاده می کنیم، برای ما بسیار با اهمیت است چون هدف ما این است که کالای شما سالم به مقصد برسد. این هدف باید با سرعت ، دقت بسیار و کیفیت بالا انجام شود، تا پروسه اسباب کشی آسان و سریع انجام گردد.

 

لوازمی که برای بسته بندی از آن ها استفاده می کنیم؟

 

برای امنیت کالا، آن ها را در بابل رپ یا نایلون های حبابدار، می پیچیم و یا آن ها را با استرچ رپ (سلفون های مخصوص باربری) پوشش می دهیم.کارتن های ۵ لایه، فوم، پک های مخصوص بسته بندی مبلمان و همینطور کارتن های مخصوص لباس و رخت خواب از وسایل دیگری است که برای امنیت کالاهای شما، از آن ها استفاده می کنیم.برای اینکه وسایل در کارتن ها جا به جا نشوند و آسیب نبینند ما فضاهای خالی را با فوم های مخصوص پر میکنیم تاخیال شما از امنیت بارتان، راحت باشد و در نهایت دور تا دور کارتن ها را با چسب محکم می کنیم. باربری هروی شرکت باربری بهار، به شما این اطمینان را می دهد که از لحظه بسته بندی تا زمان تحویل بار در مقصد، شما را همراهی کرده و هرجا نیاز به کمک داشته باشید، برای خدمت رسانی آماده باشد.

 

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد