Loading ...
close
logo
باربری نیاوران

 

 

 

تماس با باربری بهار در نیاوران:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری نیاوران

مدیریت حرفه ایی باربری نیاوران بهار

 

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مجبور شده باشید در مدت زمانی کوتاه اسباب کشی کنید این مسئله قطعا باعث اضطراب زیادی می شود. به خصوص اینکه خود اسباب کشی کاری سخت زمان بر است. در چنین شرایطی یک باربری حرفه ایی می تواند به شما کمک کرده و با روش های اصولی و بدون دردسر و اضطراب، یک اسباب کشی آسوده را تجربه کنید.نیاوران از محلات قدیمی و در حال حاضر بسیار پرجمعیت تهران می باشد. در این شرایط حضور یک شرکت باربری و باربری خوب، کمک بزرگی، در بسته بندی و بار زدن لوازم و بردن آن ها به خانه جدید، می باشد.

 

استفاده از روش های نوین بسته بندی

 

این روز ها به خاطر اثاثیه با ارزش، بزرگ، سنگین، گران قیمت و همچنین آسیب پذیر، همه انتظار دارند باربری به یک شیوه نوین و جدید، بارشان را بسته بندی کند تا بارشان صدمه نبیند و به سلامت به مقصد برسد. وجود مشغله های زیادی که همه دارند، دیگر نمی شود از دوستان یا آشنایان و یا همسایگان برای اسباب کشی، کمک گرفت. در چنین شرایطی باربری نیاوران بهار، با کادر متخصص و حرفه ایی که دارد، آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. باید دقت شود که روش های جدید، طوری طراحی شوند تا علاوه بر کیفیت، سرعت جا به جایی را هم، در نظر گرفته باشند.

 

اسباب و اثاثیه چگونه بسته بندی شوند؟

 

مهم ترین مرحله در اسباب کشی، بسته بندی وسایل است. بسته بندی باید با لوازم با کیفیت انجام شود و اصول امروزی در آن ها رعایت گردد.شیوه بسته بندی ما به این شکل است که کالاها را در نایلون های حبابدار و یا با سلفون های مخصوص باربری(استرچ رپ) می پوشانیم.بعد آن ها را در کارتن های ضخیم(سه یا پنج لایه)، قرار می دهیم و اطراف وسیله را که خالی مانده، با فوم یا کاغذهای مچاله شده، پر می کنیم. مبلمان ها را در پک های مخصوص و لباس ها و رختخواب ها را در کارتن های مناسب خودشان می گذاریم و در مرحله آخر دور تا دور کارتن ها را با چسب محکم می کنیم. باربری نیاوران بهار، برای امنیت بیشتر کالاهای شما بخصوص لوازم حساس، شکننده و گران قیمت تیمی کاربلد و زبده را استخدام کرده و برای شما اعزام خواهد کرد تا خیال شما را از جهت بسته بندی اثاثیه، آسوده خاطر کند.

 

چیدمان اثاثیه در مقصد

 

چیدمان اثاثیه در محل جدید، مهارتی است که باربری نیاوران بهار، در آن بسیار خوش نام است و این کار را با دقت خاصی برای شما انجام می دهد تا در هنگام جا به جا شدن، به آنها آسیبی نرسد. ما وسایل را دقیقا در جایی که شما می خواهید، می گذاریم و تمام حواسمان هست تا وسایل صدمه نبینند. ما با کارگران متخصصی که داریم، حمل بار را به راحتی برای شما عزیزان انجام میدهیم.

 

خودروهای باربری نیاوران

 

یکی از فاکتورهای مهم، در به سلامت رسیدن اسباب و اثاثیه در حین حمل و نقل، انتخاب ماشین باربری با کیفیت و مناسب است.باربری نیاوران در راستای جلب رضایت مشتری های خود، و همچنین سهولت و سرعت بخشیدن در حمل و نقل اثاثیه، در انتخاب ماشین های حمل بارِ مناسب با اسباب و اثاثیه، بسیار دقت کرده است.ماشین های مخصوص حمل اسباب و اثاثیه در باربری نیاوران، از مدرن ترین و بهترین ماشین های روز دنیا می باشد.ماشین های باربری نیاوران بهار، اتاق های مسقف دارد و کف تمام آن ها موکت شده است. تا مشتریان برای کیفیت و سرعت اسباب کشی‌شان، دغدغه ایی نداشته باشند.

 

حمل و نقل بار درون شهری

 

یک باربری حرفه ایی باید مسیری که قرار است جا به جایی را انجام دهد، به خوبی بشناسد، مثلا با خیابان های آن مسیر، میزان ترافیک هر بخش، زمان مناسب برای حمل و نقل ( تا بار در خیابان ها، زیاد معطل نشود) و زمان منع تردد برای ماشین های سنگین مانند کامیون، آشنا باشد.باربری نیاوران بهار، با داشتن رانندگان ماهر، در این زمینه بسیار مهارت دارد.

 

حمل و نقل برون شهری از نیاوران

 

برای باربری از منطقه نیاوران به شهرهای دیگر (چه دور باشد چه نزدیک) می توانید روی باربری نیاوران بهار، حساب کنید.یکی از مهم ترین فعالیت های باربری نیاوران در این منطقه، حمل و ارسال اسباب و اثاثیه از منطقه نیاوران تهران به سایر شهرستان ها می باشد.

 

 تضمین سلامت بار با باربری نیاوران بهار

 

باربری نیاوران بهار، با داشتن یک تیم متخصص و مطمئن و با یک برنامه ریزی دقیق، بار شما را سر وقت در مقصد، به شما تحویل می دهد.ما سلامت بار شما را با داشتن مجوز از اتحادیه باربران تهران و همچنین صدور بیمه نامه معتبر، تضمین می کنیم. این تضمین برای سلامتِ حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل، دفاتر و شرکت هایی می باشد که به ما اعتماد کرده اند.

 

 پرسنل حرفه ایی باربری نیاوران بهار

 

برای یک بسته بندی اصولی و تخصصی نیاز به یک پرسنل با تجربه و کار بلد داریم تا اثاثیه در هنگام جا به جایی، کوچک ترین صدمه ای نبینند.افراد با تجربه به خوبی می دانند وسایل را چگونه بسته بندی کنند، چگونه از طبقات پایین آورده یا در مقصد از طبقات بالا ببرند. با یک پرسنل حرفه ایی می توان اثاثیه را سر وقت تعیین شده به مشتری تحویل داد و این کوتاه شدن زمان جا به جایی خودش بزرگ ترین مزیت برای جلب رضایت مشتری می باشد.باربری نیاوران بهار، در انتخاب تیم خود بسیار سخت گیرانه عمل کرده و کارگران، رانندگان و حتی مشاوران تلفنی اش را، از بهترین ها انتخاب نموده است.

 

استفاده از رانندگان حرفه ایی

 

رساندن اصولی وسایل به مقصد، به رانندگان زبده و حرفه ایی که احساس مسئولیت بالایی دارند، نیاز دارد. حمل اثاثیه با روش های استاندارد، مهم ترین بخش یک اسباب کشی می باشد. هر گونه اتفاقی باعث از بین رفتن تمام یا بخش بزرگی از وسایل می شود. بعضی از این خسارات جبران ناپذیر هستند.خوشبختانه باربری نیاوران بهار، با دقت در استخدام رانندگانِ خود، مانند سایر پرسنل ، بسیار دقت کرده است و از این جهت به مشتریان خود اطمینان می دهد که بارشان سالم به مقصد خواهد رسید.

 

کارگران قوی و نیرومند

 

باربری نیاوران بهار، سعی کرده است که از نیروهای قوی و نیرومند که از تخصص برخوردارند، برای جا به جایی بارها و اثاثیه از کوچک تا بزرگ، استفاده کرده تا رضایت و اعتماد مشتریانش را جلب کند.تمامی پرسنلی که در باربری نیاوران بهار، فعالیت می کنند، تجربه لازم، برای یک حمل و نقل اصولی و حرفه ایی را دارند.

 

مشاوران تلفنی با تجربه

 

باربری نیاوران بهار، برای خدمات رسانی بیشتر به مشتریان خود، به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان، در زمینه جا به جایی و برآورد هزینه های آن، هستند.این مشاوران از افراد صبور انتخاب شده اند تا با حوصله به تک تک سوالات مشتری پاسخ داده و آن ها را راهنمایی کنند.باربری نیاوران با مدیریت حرفه ای خود و کارشناسان خبره ای که دارد، به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان خود می باشد. همچنین با تیم کار بلد و متبحری که دارد با انجام صفر تا صد اسباب کشی، لذت شیرین یک اسباب کشی راحت و بدون دغدغه و استرس را به شما هدیه می کند.

 

 

 

 

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد