Loading ...
close
logo
باربری سعادت آباد

 

 

تماس با باربری بهار در سعادت آباد:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری سعادت آباد

 

هر آنچه باید درباره حمل و نقل بدانید

 

ما می دانیم که چون این روزها، بیشتر اسباب و اثاثیه حساس و شکننده هستند، باید برای بسته بندی‌ آن ها، بسیار دقت کنیم تا آسیب نبینند.

ما در باربری سعادت آباد، تمام تلاش مان این است که در زمان اسباب کشی هیچ آسیبی به وسایل مشتریان وارد نشود چون الویت ما حفظ بار مشتری است و آرزویمان ساختن یک خاطره خوب، از یک اسباب کشی آسان و بی دغدغه می باشد. برای این منظور تمام کارگران باربری مان، از افرادی تنومند و کارآزموده انتخاب شده اند تا بارها، در سلامت کامل بار زده شوند.

 

آشنایی با وظایف باربری ها

 

قطعا به این موضوع فکر کرده اید که وظایف باربری ها چیست و شما باید انتظار چه خدماتی از آن ها داشته باشد؟    

 

بیشتر وظایف باربری ها یکسان است. این وظایف در ایران کاملا مشابه اصول باربری جهانی تنظیم شده است. تفاوت در این است که باربری ها تا چه اندازه به این قوانین پایبند هستند. پایبندی به این قوانین است که یک باربری را تبدیل به یک باربری حرفه ایی می کند.

 

 

وظایف باربری ها

 

   یک باربری خوب، تمام سعی اش این است که کالاها سالم به مقصد برساند.

 

   در بسته بندی کالا، به مشتری کمک کند. بخصوص در بسته بندی کالاهای خیلی حساس، شکننده و گران قیمت

 

   سلامت باری که به آن ها داده می شود را تضمین کرده، آن ها را بیمه کند.

 

   پرسنل آن شرکت، روش بسته بندی جدید و به روز را بلد باشد و کالاها را با آن روش بسته بندی نماید.

 

   از آنجا که همه دوست دارند کارشان با سرعت انجام شود، برای یک باربری سریع و با کیفیت برنامه ریزی کند.

 

   ازهمه مهم تر توانایی جلب اعتماد مشتری را داشته باشد چون بدون اعتماد هیچ باربری نمی تواند موفق باشد.

 

   خدا را سپاسگزاریم که ما توانسته ایم اعتماد تمام مشتریانمان را جلب کرده و طعم رضایتِ آن ها را بچشیم.

 

   تعیین قیمت ها هم بخش مهمی است. باید قیمت به گونه ایی تعیین شود تا براساس خدماتی که باربری ارائه می دهد، منعطف بوده و به بودجه مشتری هم توجه کرده باشد.

 

   از کادر مشاوران با تجربه، برای راهنمایی شبانه روزی مشتریان استفاده کند تا هر زمان که مشتری به مشکل برخورد بتواند از آن ها کمک بگیرد.

 

     یک باربری خوب و حرفه ایی مانند باربری سعادت آباد، با رعایت این اصول جهانی، می تواند، اعتماد مشتریانش را جلب می کند.

 

 

داشتن کادر متخصص در باربری سعادت آباد

 

این اطمینان را به شما می دهیم که با باربری سعادت آباد، بهترین تجربه اسباب کشی را، خواهید داشت. داشتن کلی پرسنل آموزش دیده، باعث می شود ما این اطمینان را به شما بدهیم.ما می دانیم تخصص، مهم ترین گزینه در داشتن یک اسباب کشی آسان و امن است. باربری که از یک کادر متخصص استفاده می کند، در تمام دوران فعالیتش، سابقه درخشانی از رساندن اجناس، بدون هیچ گونه آسیبی، به مقصد دارد.

 تخصص، بیش از هر عامل دیگری باعث جلب اعتماد مشتری می شود. هیچ کس بدون داشتن اعتماد بارش را به یک باربری نمی سپارد. از افتخارات دیگر باربری سعادت آباد، داشتن کادری متخصص برای خدمات رسانی است.

 

 

نکاتی که برای داشتن یک اسباب کشی آسان باید بدانیم

 

برای داشتن یک اسباب کشی راحت و آسان مواردی هست که با انجام آن ها، کار برای مشتری و حتی شرکت باربری را آسان می شود.

 

مدیریت حمل و نقل چیست؟

 

اگر فرآیند حمل و نقل از ابتدا تا انتهای آن، طبق برنامه و روی روال تعیین شده با مشتری، پیش برود، به آن مدیریت حمل و نقل می گویند.در صورتی که شرکت باربری، پرسنلی دقیق و منظم داشته باشد، مدیریت حمل و نقل می تواند، باعث روان شدن مراحل اسباب کشی، برای مشتری و شرکت باربری گردد.

 

 

کمک گرفتن برای اسباب کشی

 

انجام اسباب کشی به تنهایی کاری سخت و زمان براست، برای همین به تعدادی افراد نیاز دارید تا در این کار به شما کمک کنند. امروزه دیگر نیاز نیست تا از دوستان و آشنایان خود بخواهید برای کمک به شما بیایند و وقتشان گرفته شود.کافیست ازخدمات حمل و نقل یک شرکت باربری قابل اعتماد و حرفه ایی مانند باربری سعادت آباد، استفاده کنید تا اسباب کشی، دیگر برایتان کاری سخت وقت گیر نباشد.

 

 

رسیدگی به مواردی که ساده به نظر می آیند

 

یک باربری خوب در هنگام بسته بندی، دقت می کند که قبل از شروع کار، خانه را بخش بندی کند و بسته بندی هر بخش را به یک گروه بسپارد. و از هرگروه بخواهد تا نام آن بخش را روی کارتن ها بنویسند. این کار باعث می شود جا به جایی وسایل برای مشتری، هنگام چیدمان در مکان جدید، آسان شود. در اسباب کشی منزل باید مراقب بچه ها باشید.آن ها در فضای بهم ریخته خانه می چرخند و ممکن است آسیب ببینند و یا باعث آسیب دیدن وسایل شوند. حتما از مشتری بخواهید آن ها را از محیط دور نگه دارند. پرسنل باربری سعادت آباد، بعد از بسته بندی نهایی از مشتری می خواهد تا دوباره خانه را چک کند و مطئمن شود چیزی جا نمانده است. همیشه این احتمال هست که دغدغه مشتری باعث شود، تمرکز کافی نداشته باشد. ما با این کار، به مشتری هایمان کمک می کنیم تا در میان دغدغه هایشان، کار را به صورت کامل انجام دهند.

یک شرکت باربری خوب مانند باربری سعادت آباد، برای بسته بندی اجناس، از لوازم محافظتی با کیفیت بالا استفاده می کند تا هنگام جا به جا کردن کالاها، آسیب نبینند یا خراشیده نشوند. شرکت باربری سعادت آباد با روشی اصولی اجناس را در کارتن ها قرار می دهد و با چسب محکم می بندد تا کالاهای مشتریان عزیز از هرگونه آسیبی، حفظ شوند.

 

برای انتخاب یک شرکت باربری مناسب به چه ویژگی هایی باید دقت کرد؟

 

باید دقت کرد که آیا باربری ها، کالاها را با سرعت و دقت بسته بندی می کنند، طوری که در مقصد سالم به دست مشتری برسد یا نه. برای فهمیدن این قبیل سوالات حتما باید به صورت حضوری به باربری مراجعه کرد و سابقه آن باربری را پیگیری نمود. یک باربری با سابقه درخشان قطعا قابل اعتماد تر خواهد بود.

سابقه رانندگان آن باربری را چک کرد. باربری که رانندگانش به قوانین راهنمایی رانندگی توجه می کنند، مسئولیت پذیرتر بوده و برای سالم رسیدن کالا به مقصد، مطمئن ترند. یکی از وظایف مهم شرکت های باربری بیمه کردن کالاهاست تا درصورت آسیب اجناس، شرکت بیمه جبران خسارت کند. مشتریان باید توجه کنند، باربری مورد نظرشان، کالاهایشان را بیمه کرده باشد. شرکت باربری سعادت آباد، باربری است که تمام این شرایط را برای مشتریانش فراهم می کند تا آن ها با خیال راحت، اسباب کشی کنند.

 

 

 

 

 

 

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد