Loading ...
close
logo
نحوه انتخاب باربری مناسب


یک اسباب کشی موفق این است که در لحظات تصمیم گیری درست انتخاب کنیم.  قطعا مهمترین تصمیمی که باید هنگام اسباب کشی بگیرید، این است که یک شرکت باربری حرفه ای انتخاب کنید که هزینه های حمل و نقل آن، هم متناسب با بودجه جابجایی شما  و هم برآورده کننده نیازهایتان باشد. اما قبل از هرچیز، ابتدا باید تصمیم بگیرید که واقعاً به چه نوع شرکت حمل و نقلی نیاز دارید که بتواند تمام خواسته شما را برآورده کند.
گاهی اوقات ، ممکن است بخواهید چند وسیله سنگین یا حجیم را نیز جابجا کنید، (موارد خاصی مانند پیانو، میز استخر، میراث آبا و اجدادیی یا یک دست مبلمان و...) در چنین شرایطی، شما باید یک باربری حرفه ایی برای خود پیدا نمایید تا به شما کمک کنند، برای این کار شما باید به باربری هایی مراجعه نمایید که وسایل نقیله مناسب برای حمل انواع بارها  را داشته باشند. 


باربری های مطمئن،  را چگونه تشخیص دهیم؟


کاملا مشخص است که برای انجام سریع و مقرون به صرفه ارسال یک محموله، شرکت حمل و نقل باید مطمئن، وقت شناس و مسئولیت پذیر باشد.در این مقاله ما تصمیم داریم، چند توصیه خوب در مورد نحوه پیدا کردن باربری مقرون به صرفه و با کیفیت بالا ، در اختیار شما قرار دهیم.
یکی از این راه ها، کمک گرفتن از دوستان، آشنایان  و اقوام می باشد. از آن ها بپرسید که از کدام شرکت باربری استفاده کرده و از خدمات آن راضی بوده اند. اگرچه در نهایت، با اطلاعاتی که کسب می نمایید، انتخاب نهایی، با شما خواهد بود، اما به یاد داشته باشید که توصیه های دوستانه از بسیاری از منابع معتبر، ارزشمندترند، بنابراین قطعاً باید گزینه های خود را در آنجا بررسی کنید.  این کارباعث می شود با خیال راحت به شرکت باربری اعتماد کرده و از سلامت مرسوله خود، مطمئن  شوید.
بعد از پرس و جو، نوبت به یک تحقیق کوچک می رسد. سری به شرکت های باربری بزنید و ببینید میزان رضایتمندی مراجعانشان، چقدر است. اگرچه این کاری زمان بر است اما بعد از پیدا کردن یک شرکت حمل و نقل مناسب، شما برای دفعات بعدی آسوده خاطر خواهید بود.
دقت داشته باشید اگر در حین تحقیقات اولیه خود، به چیزی برخورد کردید که مشکوک به نظر می رسید، حتما به اتحادیه باربری اطلاع دهید تا مانع کلاهبرداری احتمالی شوید.
 در نهایت دقت کنید، اگر آنچه را که جابجا می کنید در دسته محموله های با ارزش و قیمتی قرار دارد، برای حفظ امنیت کامل آنها، در هنگام حمل و نقل، حتما آن ها را بیمه کنید.

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد