Loading ...
close
logo
حمل بار به مازندران

 

 

 

تماس با باربری بهار:      77004300     

 

 

 

جابجایی بار نیاز به مهارت و تخصص خاص خود دارد باربری بهار با اموزش ویژه به کارگران حمل بار توانسته این حسن اعتماد مشتری های عزیز رو جذب کند همچنین جابجایی بار به شهرستان قطعا نیاز به تخصص خاص و ویژه خود دارد باربری بهار با تجربه چندساله با ارائه بهترین خدمات در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

با توجه به ویلاسازی های انبوه در مناظق شمال تهران بخصوص منطقه مازندران ،حجم بالای جابجایی اثاثیه منزل نیازمند چندین باربری مطمئن و کاربلد می باشد که باربری بهار یکی از امن ترین باربری ها در زمینه حمل بار به مازندران می باشد .

 

باربری و حمل بار به مازندران با انواع خاورهای مسقف و کامیونت تخصص ما می باشد.

 

هزینه حمل بار با کامیون و یا خاور در روزهای مختلف هفته متفاوت می باشد ودارای تغییر و نوسان است به این شکل که در طول روزهای هفته  چهارشنبه تا شنبه صبح دچار افزایش نرخ می شود زیرا جاده هراز بسته  میشود و تردد فقط از محدوده فیروز کوه میسر می باشد ولی در بقیه روزهای هفته به دلیل باز بودن جاده هراز هزینه ها کاهش پیدا می کند و به حالت عادی برمیگردد.

سلامت اسباب و وسایل شما در طول جابجایی نیاز به تخصص ویژه و خاص دارد که باید با توجه به نکات خاص در طول مسیر حفظ  شود.

همیشه خطرات خاص در جاده ها اتفاق می افتد  در نیجه ،رانندگان به خصوص رانندگان ماشین های باربری از جمله  وانت، کامیون و یا تریلی باید حداکثر احتیاط لازم را در این زمینه داشته باشند. مسیرهای قابل دسترسی به جاده های شمال از جمله جاده های مازندران که بیشتر برای باربری بین تهران و مازندران مورد استفاده قرار می گیرند ، هر روز میزبان صدها و یا هزاران خودرو و ماشین های حمل بار هستند. همچنین مهمترین مسئله  بسته بندی صحیح و چیدمان صحیحی و اصولی وسایل داخل ماشین های باربری می باشد .

در ضمن راننده  نیز باید ضمن داشتن تسلط کامل  به جاده و اصول رانندگی در آن، امن ترین و بهترین  مسیر را انتخاب و با توجه به نوع وسایلی که حمل میکند و با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی بهترین مسیر را انتخاب کند . مسئله آب و هوا و وضعیت جاده مسئله ای است که همیشه باید  مورد توجه  رانندگان و هم صاحبان این لوازم و وسایل قرار بگیرد. در فصل پاییز و زمستان ، جابجایی و حمل بار از تهران به مازندران و همچنین  برخی استان های دیگر که جاده های آنها کوهستانی است، حساس تر است چون در این فصل ها ممکن است برف و باران زیادی باریده باشد و جاده لغزنده باشد.

به دلیل فراوانی شهرک های صنعتی در شهرهای شمالی مثل بابل و امل و... و برخی از واحدهای صنعتی در تنکابن و... روزانه نیاز به ارسال و جابجایی محصولات از تهران به شهرهای شمالی و برعکس وجود دارد.

فیروزکوه ،چالوس و جاده هراز سه مسیر مطمین برای رسیدن به شهرهای شمالی می باشد که فیروزکوه بهترین و امن ترین مسیر شناخته شده می باشد.

جاده هراز به طول 183 کیلومتر با 14 تونل می باشد  که تهران را به امل وصل میکند و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد  که بسیاری از کارخانجات و مراکز صنعتی از این مسیر برای جابجایی وسایل خود استفاده میکنند .جاده فیروزکوه به طول 247 کیلومتر که تهران را به قائم شهر و سپس به ساری وصل میکند و امنیت بیشتری نسبت به هراز دارد  .جاده چالوس از کرج شروع و به چالوس در مازندران می رسید که در اکثر روزها به دلیل تردد فراوان باید ترافیک سنگین ان را در نظر گرفت برخلاف بقیه جاده ها که از انتهای بزرگراه بابایی شروع میشوند این جاده از کرج شروع و تا چالوس ادامه دارد.

اتوبار بهار علاوه بر مازندران، خمل بار به تمامی شهرستان ها را با مناسب ترین قیمت و داشتن کادر حرفه ای انجام میدهد.

اتوبار بهار مبتکر خدمات نوین اسباب کشی منزل بدون اینکه شما دست به سیاه و سفید بزنید.

 

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد