Loading ...
close
logo
بسته بندی اتاق کودک برای اسباب کشی

 

نحوه بسته بندی اتاق کودک برای اسباب کشی

 

بهترین راه برای جمع آوری خانه برای اسباب کشی ، استفاده از یک چک لیست اتاق به اتاق خوب است که به شما کمک می کند تا سازماندهی خود را حفظ کرده و در زمان آماده سازی قبل از جابجایی ، زمان زیادی را برای شما ذخیره کند.

هنگام اسباب کشی با کودکان ، به احتمال زیاد در طول مسیر با چالش های متعددی روبرو خواهید شد ، از جمله بسته بندی اتاق بچه ها برای اسباب کشی. نکته این است که شما نمی خواهید آن اتاق را خیلی زود بسته بندی کنید زیرا می ترسید روال زندگی فرزندان خود را بر هم بزنید و در نتیجه حتی بیشتر از حد لازم برای کودکان خود استرس ایجاد کنید.

برای بسته بندی موفقیت آمیز اتاق بچه ها ، باید به یک برنامه خوب نیاز داشته باشید: از کجا مراحل بسته بندی را شروع کنید ، کدام وسایل را بسته بندی کنید و کدام را نباید بسته بندی کنید ، چگونه از همه چیز در اتاق کودکان در هنگام اسباب کشی محافظت کنید ، و همچنین ، چگونه باید از فرزندان خود در کار بسته بندی کمک بگیرید.

برای بسته بندی اتاق بچه ها نکات زیر را رعایت کنید تا کار را سریعتر و آسانتر ، با حداقل دردسر انجام دهید.

 

 

فرزندان خود را درگیر مراحل بسته بندی کنید

 

هنگام انجام کار در بسته بندی ، نباید هرگونه کمک اضافی را به سادگی رد کنید. بنابراین ، اگر فرزندان شما آنقدر بزرگ شده اند که بتوانند به شما در مرتب سازی و چیدمان اتاق خود کمک کنند ، باید کار عاقلانه را انجام دهید و اجازه دهید تا آنجا که می توانند درگیر کار بسته بندی شوند.

همراه داشتن بچه ها هنگام جمع آوری وسایل برای اسباب کشی نه تنها به شما کمک می کند تا کار بسته بندی را سریعتر و کارآمدتر به پایان برسانید ، بلکه باعث می شود فرزندان شما احساس مفید بودن داشته باشند. شما حتی باید کمی به خود افتخار کنید و بدانید که آنها در پایان موفق جابجایی خانواده سهم ارزشمندی دارند.

بهترین راهی که بچه های شما می توانند به شما در چیدمان اتاق خود کمک کنند این است که در هنگام مرتب سازی با شما باشند. سپس ، آنها می توانند جعبه های بسته بندی شده را نیز برچسب گذاری کنند.

 

 

اتاق را با فرزندان خود مرتب کنید

 

هرگز نباید همه وسایل را در یک اتاق بدون مرتب کردن وسایل آن، بسته بندی کنید. مزایای آشکار از بین بردن شلوغی اتاق قبل از بسته بندی آن،این است که برای بسته بندی به وسایل بسته بندی کمتری نیاز خواهید داشت و به دلیل تعداد کمتر اقلامی که به خانه جدید منتقل می کنید ، هزینه حمل و نقل را به حداقل می رسانید.

اگر فرزندان شما برای درک آنچه اتفاق می افتد بسیار کوچک هستند ، بهتر است اتاق آنها را در حضور آنها مرتب کرده و بسته بندی کنید. فرزندان خود را تشویق کنید تا وسایل خود را به دو دسته تقسیم کنند:

موارد مورد نیاز-همه چیزهایی که آنها هنوز می خواهند و در آینده قابل استفاده خواهند بود.

مواردی که فرزندان شما دیگر به آنها احتیاج ندارند.

 

لباس ها و کفش های فرزندان خود را بسته بندی کنید

برخی از آنها ممکن است فرسوده شده باشند ، برخی دیگر ممکن است بسیار کوچک باشند و دوباره استفاده نشوند. همه اسباب بازی های بچه های شما در مرحله بعدی هستند - هر کدام را مرور کنید و در محل ، به همراه فرزندان خود ، در مورد چگونگی انجام آن تصمیم بگیرید. فراموش نکنید که مجموعه کتابهای بچه های خود را هم جدا کنید - کتابها وقتی در جعبه بسته بندی می شوند سنگین هستند، از جعبه های محکم متناسب با وزن کتاب ها استفاده کنید تا در حین اسباب کشی پاره نشود.

با وسایلی که بچه ها جابجا نمی کنند چه باید کرد؟ بسته به شرایط فعلی آنها ، آنها را به بچه های دیگری که می شناسید ، اهدا کنید ، به سازمان های خیریه اهدا کنید.

 

 

برای بچه های کوچک خود جعبه های ضروری تهیه کنید

اسباب کشی با بچه ها می تواند به دلایل خوبی چالش برانگیز باشد.بسته بندی اتاق کودک به این معنی است که شما باید جعبه های ضروری را برای فرزندان خود نیز تهیه کنید.

هنگامی که با یک کودک یا کودک نوپا به خانه جدید می روید ، باید اقلام ضروری کودک را در جعبه های ضروری قرار دهید. این اقلام عبارتند از:غذای کودک ، پوشک ، پودر بچه ، دستمال مرطوب و البته-اسباب بازی ها و بازی های مناسب سن برای سرگرم کردن آنها.همچنین ، لباس و هر داروی تجویز شده ای را که بچه های شما هنگام سفر به آن نیاز دارند ، بسته بندی کنید.

به یاد داشته باشید که جعبه های ضروری برای هر یک از اعضای خانواده در هنگام اسباب کشی در کنار شما خواهند بود و در ماشین شخصی خود قرار دهید.

 

 

نکاتی برای بسته بندی اتاق کودکان:

 

هنگام جمع آوری وسایل اتاق فرزندان خود ، چندین چالش متمایز وجود دارد: بسته بندی کتاب ها ، بسته بندی اسباب بازی های آنها و بسته بندی لباس ها و کفش های آنها.

کتابهای کودکان خود را قبل از بسته بندی مرتب کنید - کتابهایی را که با خود نمی برید هدیه دهید یا اهدا کنید.

کپی هایی که ارزش جابجایی دارند را در جعبه های مقوایی کوچک تا متوسط ​​محکم ، خشک و سالم  قرار دهید.

همه اسباب بازی ها را مرور کنید تا تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها بسته بندی شده و جابجا می شوند و کدام یک نه. اسباب بازی هایی را که پشت سر گذاشته اید هدیه یا اهدا کنید.

اسباب بازی های شکننده و ظریف را ابتدا در کاغذهای بسته بندی نرم ، سپس در بسته بندی حبابی قرار دهید تا از آنها محافظت شود.

وسایل و لوازم جانبی کوچک را در کیسه های پلاستیکی نگه دارید تا ایمن باشند.

در صورت امکان اسباب بازی های بزرگ را در جعبه های اصلی خود قرار دهید. اگر آن جعبه ها را نگه نداشته اید ، از جعبه های مقوایی با اندازه مشابه استفاده کنید.

لباس یا کفشی را که می دانید فرزندان شما در آینده دیگر نمی پوشند ، بسته بندی نکنید. قطعات و جفت های خیلی کوچک یا خیلی فرسوده را کنار بگذارید و با توجه به وضعیت فعلی خود تصمیم بگیرید که با هر کدام چکار کنید.

لباس ها و کفش هایی را که کمی استفاده می شوند ، اهدا کنید تا سایر کودکان نیازمند بتوانند از آنها استفاده کنند.

همه لباس های کودک را به طور مرتب تا کنید و در جعبه های مقوایی تمیز قرار دهید.

برای جلوگیری از ورود گرد و غبار و کثیفی به خانه جدید ، کفشی را که می خواهید بسته بندی کنید، تمیز کنید. کفش های کودکان خود را در کاغذ بسته بندی کنید و آنها را در جعبه های کوچک تا متوسط ​​قرار دهید.

در نهایت این به شما بستگی دارد که کل کار بسته بندی را کمی سرگرم کننده تر کنید - موسیقی را در پس زمینه پخش کنید و سعی کنید همه آنها را به نوعی بازی تبدیل کنید.

به فرزندان خود اجازه دهید برخی از تصمیمات مهمتر را بگیرند ، اما در عین حال آنها را به تفریح ​​و سرگرمی تشویق کنید. برچسب و تزئین جعبه های بسته بندی شده به هر طریقی که فرزندانتان دوست داشته باشند، آنها را تشویق به کار بسته بندی و کمک به شما می کند.

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد