Loading ...
close
logo
چگونه برای جابجایی به شهرستان آماده شویم؟

 

جابجایی شامل برنامه ریزی و آمادگی فراوان و مراحلی است که باید برای انجام همه کارها انجام دهید. اما هنگامی که صحبت از جابجایی به شهری دیگر می شود ، موارد بیشتری وجود دارد که باید در نظر گرفت.  هنگام انتقال از شهر سکونت و جایی که به آن خانه گفته اید ، به شهری دیگر که می خواهید زندگی خود را در آن بنا کنید، باید موارد مورد نیاز انتقال و سیستم های پشتیبانی وجود داشته باشد. در یک جابجایی چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آنها فکر کرد، این راهنما به شما نشان می دهد که برای آماده شدن برای جابجایی به شهری دیگر چه نکاتی را باید در نظر بگیرید.

 

آماده شدن

ابتدا می توانید با انجام چند تکلیف در مورد مدرسه فرزندان اقدام به آمادگی برای جابجایی نمایید. مدارک مورد نیاز برای مدرسه در شهر جدید را از مدرسه قبلی تهیه کنید. کلیه امور مربوط به شغل خود را انجام دهید. کارهای مربوط به خانه جدید را قبل از انتقال انجام دهید و پس از قطعی شدن زمان اسباب کشی، اقدام به جمع آوری لوازم و بسته بندی کنید. در این خصوص راهنمای کامل جابجایی بین شهری را مطالعه کنید.

 

بسته بندی لوازم

آنچه شما با خود به یک شهر جدید می برید کمی متفاوت تر از زمانی است که فقط در داخل شهر جابجا می شدید، همچنین نحوه بسته بندی نیز متفاوت تر است. البته می توانید از خدمات بسته بندی شرکت های باربری نیز بهره مند شوید و به راحتی و به طور حرفه ای لوازم را بسته بندی کنید. اما اگر تمایل دارید خودتان این کار را انجام دهید، این نکته را در نظر بگیرید که مسافت و زمان بیشتری برای رسیدن به شهر دیگر در پیش دارید، پس با دقت بیشتری اقدام به بسته بندی لوازم کنید، می توانید از مطالب مفید جمع آوری شده در قسمت مقالات بهار استفاده کنید.

 اسناد و لوازم با ارزش مانند جواهرات را به گونه ای بسته بندی کنید که بتوانید در زمان جابجایی نزد خود نگه دارید، هرچه بسته بندی کوچکتر باشد راحتتر خواهید بود. هرچیزی که نیاز ندارید و فقط برای شما هزینه ساز است می توانید اهدا کنید یا بفروشید. بعضی از وسایل وجود دارند که وجودشان در خانه سبب آرامش خاطر است، به اطراف خود نگاه کنید و سعی کنید تصمیم بگیرید که در شهر جدید چه چیزهایی  در خانه شما را آرام و راحت می کند. در صورتیکه زمان کافی برای بسته بندی ندارید "بسته بندی وسایل در 10 روز" را مطالعه کنید.

 

جابجایی وسایل شما

برای جابجایی و انتقال لوازم نیاز به رزرو ماشین حمل بار دارید. برای اینکه در وقت خود صرفه جویی کنید می توانید از رزرو آنلاین استفاده کنید. توجه به نوع خدمات باربری ها به ویژه در هنگام باربری به شهری دیگر بسیار اهمیت دارد. یکی از ویژگی های یک موسسه حمل بار خوب، داشتن رانندگانی با مهارت بالا در مسیریابی و رانندگی، کارگرانی آموزش دیده در زمینه حمل صحیح بار می باشد. موسسه حمل بار بهار با فعالیت زیر نظر اتحادیه و با ارائه خدمات اسباب کشی اعم از بسته بندی تا چیدمان لوازم آماده همکاری با شما می باشد.

 

بررسی هزینه ها

هزینه ها را قبل از حرکت بررسی کنید. تعرفه های باربری ها را دریافت کرده و مقایسه کنید، مقایسه را با در نظر گرفتن نوع خدمات باربری ها انجام دهید. اگر اتومبیل شخصی دارید و برای انتقال آن مایل به رانندگی نیستید، امور مربوط به انتقال ماشین را انجام دهید و هزینه آن را محاسبه کنید. شاید بهتر باشد آن را بفروشید و در مقصد اتومبیل جدیدی را خریداری کنید، به این گزینه فکر کنید! برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های جابجایی به شهری دیگر مطلب "برآورد هزینه های جابجایی" می تواند راهنمای خوبی باشد.

 

شوک فرهنگی

انتقال به شهر دیگر به معنای زندگی در محیطی جدید است که در آن امور روزمره می توانند برای مدتی پیچیده تر و سخت تر باشند. بنابراین قبل از حرکت نیازهای اصلی خود را شناسایی کنید و با کمک نقشه محل جدید، بانک و سایر مکان هایی که به آن نیاز دارید را بیابید. فرهنگ و عادات و رسوم شهری که به آن مهاجرت می کنید را بشناسید و خود و خانواده تان را برای هماهنگی بیشتر با آن آداب آماده کنید تا دچار پدیده ای به نام شوک فرهنگی نشوید.

 

مهاجرت به شهری دیگر دشوار است و همچنین مدتی طول می کشد تا احساس راحتی در شهر جدید داشته باشید، پس سفر خود را با موسسه حمل بار بهار همراه شوید تا از دغدغه اسباب کشی آسوده باشید.

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد