Loading ...
close
logo
پاک کردن لکه های فرش با سرکه

 

سرکه و لکه های مختلف

برای پاک کردن لکه های فرش، سرکه گاهی بهترین گزینه شماست. در اینجا نحوه پاک کردن برخی از انواع خاص لکه های فرش با سرکه آورده شده است:

 

سس گوجه فرنگی:

ابتدا سس را از روی فرش پاک کنید. یک فنجان سرکه را درون دو فنجان آب بریزید. با یک اسفنج تمیز مرتباَ مخلوط را روی لکه بکشید تا از بین برود.

آدامس:

برای حل آدامس های گیر کرده در فرش یا هر پارچه ای ، محل را با سرکه اشباع کرده و بگذارید تا به مدت کوتاه بماند. (برای نتیجه سریعتر ، ابتدا سرکه را گرم کنید) آدامس را با احتیاط بکشید تا از بین برود.

شکلات:

یک لیوان سرکه را در دو لیوان آب حل کنید. یک اسفنج نرم را درون محلول بزنید و روی لکه بکشید. هنگامی که اسفنج آغشته به لکه شد آن را مجدد روی فرش نکشید و برای از بین بردن کامل اثر لکه شکلات، از پارچه های تمیز استفاده کنید. لکه را با پارچه های تمیز پاک کنید تا از بین برود.

قهوه:

قهوه ریخته شده روی فرش را اگر بلافاصله با آب پاک کنید از بین می رود. در غیر اینصورت، یک فنجان سرکه را در دو فنجان آب مخلوط کرده و محلول را با اسفنج روی لکه بکشید و این کار را تا از بین رفتن کامل لکه و رنگ قهوه ای آن، ادامه دهید.

 

 

 

باربری بهار، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبار های کشور ثبت نماید.

باربری تهرانپارس  - باربری نارمک  - باربری شمیرانات  - باربری پاسداران

 

 

 

کولا:

بلافاصله پس از نشت کولا بر روی فرش، با یک حوله کاغذی آن را پاک کنید و سپس با سرکه رقیق شده با آب آن را تمیز کنید.

مداد رنگی:

لکه های مداد رنگی روی فرش و یا هر سطح دیگری را می توانید با یک مسواک و کمی سرکه پاک کنید. لکه را به سرکه آغشته کرده و با مسواک روی آن بکشید تا پاک شود.

چسب:

لکه چسب را با سرکه گرم به مدت 15 دقیقه بپوشانید و وقتی چسب نرم شد با استفاده از چاقو آن را بتراشید و با حوله آغشته به سرکه و آب آن را تمیز کنید.

جوهر:

لکه جوهر روی فرش یا موکت باید بلافاصله با لکه گیری و پاشیدن محل لک شده با اسپری مو درمان شود. پس از از بین رفتن لکه جوهر ، محلول نیمی از سرکه و نیمی از آب را در محل بریزید و با دستمال پاک کنید تا اسپری چسبناک از بین برود.

کپک:

به محض اینکه کپک وارد فرش شود ، زندگی و رشد می کند. آن را با مخلوط 50/50 سرکه و آب بکشید. اطمینان حاصل کنید که فرش کاملا خشک شده است. برای تسریع در زمان خشک شدن از یک سشوار استفاده کنید.

 

مقالات مرتبط:

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد