Loading ...
close
logo
جابجایی بین شهری در دوران کرونا

 

اسباب کشی و جابجایی بین شهری همیشه همراه با سختی هایی بوده و هست، امّا با شیوع ویروس کرونا این امر سخت تر از گذشته شده است. اولین توصیه در این ایام این است که تا جایی که امکان دارد جابجایی را به تعویق بیندازید، امّا در صورتی که مجبور به این کار هستید باید اقداماتی را انجام دهید تا درگیر این ویروس منحوس نشوید.

 

اقدامات لازم برای اسباب کشی در کرونا

قبل از اقدام به اسباب کشی باید مطمئن شوید که اجازه تردد به شهر مورد نظر را دارید یا خیر! با توجه به محدودیت های تردد بین شهری، اولین گام  دریافت مجوز می باشد. از ساعات تردد مجاز مطلع شوید و سپس با توجه به این زمان ها اقدام به رزرو باربری کنید. قبل از انتخاب باربری ، تحقیق کنید و یک موسسه حمل بار که به اصول و پروتکل های بهداشتی پایبند باشد را انتخاب کنید. موسسه حمل بار بهار در ایام کرونا نیز همچون گذشته با خدمات خود در کنار همشهریان خود اقدام به سرویس دهی می کند، امّا این بار با رعایت کامل بهداشت! تمامی پرسنل بهار در حین انجام خدمات خود، از ماسک استفاده کرده و تمامی پروتکل ها را رعایت می کنند. حفظ سلامت شما و خانواده تان از اصولی است که باربری بهار بیش از هر چیز به آن اهمیت می دهد.

همه خوب می دانیم که نظافت و ضدعفونی کردن در دوران کرونا از اهمیت بالایی برخوردار است. امّا اگر قصد جابجایی و مخصوصا جابجایی بین شهری را دارید، برای حفظ سلامت خود و دیگران با دقت بیشتری باید به نظافت بپردازید.قبل از روز جابجایی برای نظافت و ضدعفونی منزل جدید اقدام کنید. اگر نمی توانید این کار را چند روز قبل انجام دهید و منزل جدید در شهری دور از شما قرار دارد، قسمتی از منزل جدید را به عنوان محل تخلیه وسایل انتخاب کنید و وارد سایر بخش های خانه نشوید. سپس پس از تخلیه بار، به سراغ نظافت و ضد عفونی خانه جدید بروید. بعد از نظافت هر بخش، وسایل مربوط به آن را ضدعفونی کرده و به محل خود انتقال دهید.

 

بسته بندی وسایل با وجود ویروس کرونا

توصیه ما این است که بسته بندی وسایل را زودتر آغاز کنید زیرا در ایام کرونا نیاز به زمان بیشتری برای این کار دارید. ابتدا لوازم مورد نیاز را تهیه کرده و حتما ضدعفونی کنید. سعی کنید از کارتن های نو استفاده کنید. وسایل را با دقت تمیز کرده و پس از ضدعفونی درون جعبه ها قرار دهید. از یک پوشش پلاستیکی تمیز برای بسته بندی استفاده کنید تا در صورت تماس بتوانید آن را دور بیندازید. اگر در این امور نیاز به کمک دارید ، متخصصان حرفه ای باربری بهار با رعایت تمام اصول بهداشتی و پروتکل ها، آماده خدمت رسانی به شما می باشند و شما در دوران کرونا هم می توانید از خدمات بسته بندی بهار استفاده کنید.

 

 

توصیه های اسباب کشی در دوران کرونا

فراموش نکنید دستگیره درب و پنجره ها و سطوح را قبل از دست زدن ضدعفونی کنید.

در زمان جابجایی همواره از ماسک و دستکش استفاده کنید. دست های خود را به صورت و چشم هایتان تماس ندهید.

اگر فرزند دارید سعی کنید از محیط اسباب کشی و جابجایی دور باشند و پس از اتمام کار و ضدعفونی کامل ، آنها را به منزل جدید هدایت کنید.

تا حد امکان از دوستان خود کمک نگیرید و سعی کنید افراد کمتری در روز جابجایی کنارتان باشند. برای حفظ سلامت خود و دیگران در شرایط کرونا، بهتر است با سختی کار کنار بیایید و با تعداد کمتری اسباب کشی را به اتمام برسانید.

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد