Loading ...
close
logo
راهنمای کامل جابجایی بین شهری

 

اسباب کشی و نقل مکان در هر زمان استرس زا است و استرس جابجایی بین شهری نیز بیشتر است. ما اعتقاد داریم که با کمی فکر رو به جلو و با کمک صحیح ، می توانید استرس این روند را کمتر کنید.

 

انتخاب محل سکونت جدید

یافتن یک خانه مناسب چالش برانگیزترین قسمت در نقل مکان خواهد بود. اینترنت مکان خوبی برای شروع تحقیق در مورد شهر و بررسی خصوصیات منطقه ای است که می خواهید در آن اقامت داشته باشید ، اما این کافی نیست و باید قبل از انتخاب و جابجایی آن مکان را ببینید و از نزدیک نیز با خصوصیات منطقه و محل سکونت جدید آشنا شوید. با مشاوره های املاک منطقه صحبت کرده و مکانی مناسب با بودجه خود انتخاب کنید.قبل از بررسی کامل منطقه، اقامت خود را آغاز نکنید. از دوستان خود کمک بگیرید و تمام جوانب را با کمک هم بررسی کنید. می توانید مدتی را در یک هتل در منطقه موردنظر اقامت کنید تا کاملا با شرایط و قوانین حاکم بر منطقه آشنا شوید. پس از انتخاب محل سکونت جدید و انجام کارهای لازم برای قراردادها و مشخص شدن زمان سکونت خود، می توانید اقدام به جابجایی به محل سکونت جدید کنید.

 

 

 

باربری بهار، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبار های کشور ثبت نماید.

باربری تهرانپارس  - باربری نارمک  - باربری شمیرانات  - باربری پاسداران

 

 

 

اقدامات لازم برای جابجایی بین شهری

برای حمل بار به شهرستان ها به بارنامه های دولتی نیاز است. درصورت عدم صدور بارنامه دولتی، کامیون حمل بار متوقف می شود. بنابراین پس از دریافت مجوزهای انتقال بار بین شهری و مشخص شدن روز جابجایی،  با یک موسسه باربری معتبر تماس بگیرید و برای روز جابجایی رزرو کنید. شما می توانید از خدمات بسته بندی این موسسات نیز استفاده کنید. موسسه باربری بهار از جمله شرکت های باربری معتبر در تهران می باشد که خدمات باربری به شهرستان ها را نیز همراه با بیمه باربری رایگان ارائه می دهد. بهار با دارا بودن بزرگترین کامیون ها، این امکان را به شما می دهد تا کلیه لوازم خود را به راحتی به شهر جدید منتقل کنید. اما توصیه ما این است که قبل از بسته بندی، وسایل خود را دسته بندی کنید و لوازمی که استفاده نمی کنید و سالهاست بدون استفاده در انباری مانده است را بفروشید یا اهدا کنید! با این کار ضمن اینکه از جابجایی وسایل بدون استفاده بی نیاز می شوید، می توانید درآمد کسب کنید و مبلغی از هزینه جابجایی بین شهری را نیز جبران کنید.

لیستی از مواردی را که می خواهید با خود ببرید تهیه کنید. شما می توانید کالاهای خود را بسته بندی کنید و یا می توانید از باربری بهار بخواهید تا برای شما بسته بندی کنند. گرچه بسته بندی هزینه هایی دارد امّا با توجه به مسیر طولانی و حرکت در جاده های مختلف، بسته بندی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای امنیت و سلامت بیشتر وسایل خود بهتر است بهتر است لوازم شما توسط متخصصان و با تجهیزات مناسب بسته بندی شوند. در نتیجه این هزینه ارزش آن را دارد که آرامش خاطر داشته باشید. باربری بهار با داشتن متخصصان بسته بندی و لوازمی از قبیل کارتن های چند لایه، بسته های رختخواب، کارتن های رگال لباس، محافظ های حباب دار، بابل رپ ، استرچ رپ و ... همواره توانسته است برترین خدمات بسته بندی لوازم را ارائه دهد و رضایت مشتریان را کسب کند.

 

پس از پایان بسته بندی این موارد را به یاد داشته باشید:

تغییر آدرس خود را به هرجایی که فکر میکنید لازم است، اطلاع دهید.اشتراک مجله خود را لغو کنید یا تغییر آدرس را اطلاع دهید.

اگر فرزند دارید مراحل انتقال مدرسه را انجام دهید. مدارک لازم را دریافت کنید.

آب، برق و گاز را قطع کنید.

عضویت در باشگاه، انجمن و کلاسهای دیگر را لغو کنید.

خانه را تمیز کرده و به ساکنین جدید تحویل دهید. تمیز کردن خانه قبلی، نشانه احترام شماست.

با دوستان و همسایه های خود خداحافظی کنید و با باربری بهار همراه شده و به سمت شهر جدید حرکت کنید.

 

ما در باربری بهار با سالها تجربه باربری به شهرستان ها، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم با کمترین فشار روانی به مکان دیگری جابجا شوید.

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد