Loading ...
close
logo
زمان مناسب اسباب کشی به شهرستان

 

اسباب کشی و جابجایی خانه از شهری به شهر دیگر یک کار بزرگ است و داشتن بچه ها نیز در طول روند اسباب کشی ممکن است ایده بدی به نظر برسد، با این حال بهترین زمان برای اسباب کشی بین شهری در صورت داشتن فرزند، تعطیلات مدرسه است. در طول تعطیلات نوروز و یا تعطیلات تابستان فرصت مناسبی است تا از مزایای تعطیلی مدارس استفاده کنید. البته تابستان به دلیل طولانی تر بودن تعطیلات گزینه مناسب تری می باشد. در اینجا برخی از مزایای اسباب کشی به شهرستان در تعطیلات مدرسه بخصوص تابستان را ذکر می کنیم. این مقاله مناسب خانواده هایی است که دارای دانش آموز بوده و قصد انتقال خانه به شهرستان را دارند.

 

استرس کمتر

جابجایی در تعطیلات تابستانی مدرسه بسیار کمتر از جابجایی در طول ترم و یا تعطیلات میانترم (نوروز) می تواند استرس داشته باشد. این کار در درس های فرزندان نیز خللی وارد نمی کند و با یک اسباب کشی، کار مدرسه آنها دستکاری نمی شود. شما به عنوان والدین در روز اسباب کشی نگران رفت و برگشت فرزندان از مدرسه نخواهید بود. و همچنین لزومی ندارد بخاطر وسایل مدرسه در نحوه بسته بندی شما خللی وارد شود. و در نهایت شما هیچ استرسی برای مدرسه در روز اسباب کشی نخواهید داشت!

 

کمک بیشتر

تعطیل بودن فرزندان و در خانه بودن آنها به این معنی است که شما برای بسته بندی و جمع کردن وسایل کمک بیشتری دارید. همچنین اگر بچه ها در جریان جابجایی خانه حضور داشته باشند و وسایل اتاق خود را جمع و بسته بندی کنند، احساس راحت تری با اسباب کشی و خانه جدید خواهند داشت. همچنین اگر دارای حیوان خانگی هستید، بچه ها می توانند در طی اسباب کشی و بارگیری وسایل از آنها مراقبت کرده تا در مسیر کارگران حمل بار قرار نگیرند.

 

ترافیک درون شهری کمتر

در تعطیلات مدارس و با رفت و آمد کمتر معلمان و دانش آموزان به مدرسه، ممکن است میزان ترافیک در ساعات اوج کمتر باشد. این بدین معنی است که در شهر سریعتر جابجا شده و به مقصد میرسید.

 

زمان مستقر شدن بیشتر

هنگامی که انتقال بار به پایان می رسد و وسایل از کامیون حمل بار تخلیه می شوند، به دلیل تعطیلی مدارس، عجله ای برای چیدمان منزل و مستقر شدن را نخواهید داشت و فرصت کافی برای آشنا کردن فرزندانتان با شهر و منطقه جدید را دارید و آنها می توانند قبل از آغاز سال تحصیلی جدید به خوبی با محل زندگی جدید خود آشنا شده و مستقر شوند. داشتن وقت برای اسکان قبل از اینکه دوباره به برنامه های کار، تحصیل و رفت و آمد روزمره بپردازید، چیزی است که کل خانواده می توانند از آن بهره مند شوند.

 

باربری بهار با سالها تجربه در زمینه باربری به شهرستانها، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد و خدمات بسته بندی، باربری، چیدمان منزل جدید را در نهایت دقت و سرعت ارائه می دهد. جهت اطلاع از تعرفه ها و هر گونه مشاوره با ما در تماس باشید.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد