Loading ...
close
logo
بسته بندی وسایل در 10 روز

 

بسته بندی یکی از پر استرس ترین مراحل در اسباب کشی است و وقتی بسته بندی به پایان می رسد زمان جشن فرا می رسد! زمان زیادی لازم است تا همه جعبه های اسباب کشی بسته بندی و آماده شوند. بنابراین ، در این قسمت باربری بهار ، راهنمایی برای بسته بندی جعبه های جابجایی شما در 10 روز ارائه می دهیم.

 

 

روز اول : همین حالا شروع کنید

به محض اینکه از این واقعیت مطلع شدید که قصد انتقال به خانه جدید را دارید ، مراحل بسته بندی را شروع کنید. شما به مواردی برای بسته بندی نیاز دارید تا آماده شوید و بسته بندی را انجام دهید.

 

 

روز دوم : حذف لوازم بدون استفاده

حالا شلوغی را از بین ببرید و وسایلی که نیاز ندارید حذف کنید، وقت و پول خود را صرف انتقال چیزهایی که نیاز ندارید، نکنید. اگرچه ممکن است به نظر برسد که ایده بهتر این است که همه وسایل را با سرعت بسته بندی کنید و مواردی که نیاز ندارید را جدا نکنید، ولی این فقط به استرس و کار شما در خانه جدید می افزاید.

 

 

روز سوم: وسایل را جمع کنید

لوازم بسته بندی خود را برای مراحل بسته بندی آماده کنید. که شامل جعبه های اسباب کشی با کیفیت در طیف وسیعی از اندازه ها ، نوار ، محافظ بسته بندی و نشانگرها است. اگر نمی دانید برای بسته بندی به چه وسایلی نیاز دارید به خدمات بسته بندی ما رجوع کنید.

 

 

روز چهارم: اهدا کنید

کالاهایی که نیاز ندارید و قابل استفاده و سالم هستند را به نیازمندان و انجمن های خیریه اهدا کنید.  به این فکر کنید که شاید کسانی باشند که به کالای شما نیاز دارند، درحالیکه شما آن را بدون استفاده نگه داشته اید و از یک خانه به خانه ی دیگر منتقل می کنید!

 

 

روز پنجم: بسته بندی صحیح

دانستن چگونگی بسته بندی برای جلوگیری از آسیب ، مهارتی است که کادر مجرب بهار بر آن تسلط دارند. شما می توانید امر بسته بندی وسایل خود را به کارگران حرفه ای و ماهر باربری بهار بسپارید. امّا در صورتیکه قصد دارید این کار را خودتان به عهده بگیرید به توصیه های بهار در امر چگونگی بسته بندی در قسمت مقالات بهار توجه کنید!

لیوان های نوشیدنی و ظروف ، دکوری ها و اقلام هنری و آینه ها از شکننده ترین و رایج ترین وسایل در هر خانه هستند. اگرچه کوچک هستند ، اما باید با بسته بندی صحیح از آنها در برابر خسارت محافظت کنید. زمانی را برای بسته بندی صحیح وسایل خود اختصاص دهید.

 

 

روز ششم: از همه اعضای خانواده کمک بخواهید!

کاملا منطقی است که هنگام جابجایی کل خانواده ، درگیر شوند. حتی چند کار ساده وجود دارد که می توانید کودک خود را نیز به کمک بطلبید! می توانید با یک حرکت بزرگ احساس آرامش بیشتری کنید و درگیر کردن کودکان فقط یکی از آن کارهاست.

 

 

روز هفتم: بسته بندی خود را اولویت بندی کنید

آنچه را که در حال حاضر به آن نیاز ندارید می توانید بسته بندی کنید و آنچه را که نیاز دارید و تا روز جابجایی مورد استفاده قرار می دهید را جدا کرده و در اولویت آخر برای بسته بندی قرار دهید. فراموش نکنید که پنج وسیله بزرگ را که نیاز به بسته بندی حرفه ای دارند به افراد حرفه ای بسپارید تا در روز آخر بسته بندی و محافظت شود.

 

 

روز هشتم : جعبه های خود را برچسب گذاری کنید

با برچسب گذاری صحیح در جعبه های خود ، به سهولت و کارایی باز کردن بسته بندی در خانه جدید کمک کنید. از سیستمی استفاده کنید که برای شما منطقی باشد. این ممکن است یک سیستم کد رنگی یا توالی اعداد باشد.

 

 

روز نهم : بسته شب اول خود را جمع کنید

شما و خانواده تان یک کیف راحت شبانه پر از وسایل ضروری و چیزهایی در شب و روز اول در خانه جدید،  نیاز دارید. فراموش نکنید که مواردی مانند کاغذ توالت ، لباس و شارژر تلفن خود  و مقداری خوراکی و دارو (در صورتی که دارو مصرف می کنید) را نیز به همراه داشته باشید.

 

 

روز دهم : روز اسباب کشی

اکنون که جعبه های شما بسته بندی شده است ، وقت آن است که آنها را درون وسیله نقلیه بارگیری کنید.

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد