Loading ...
close
logo
بایدها و نبایدهای باربری شهرستان

 

همانطور که می دانید اسباب کشی به شهرستان، چندان کار راحتی نیست، اگر این اصول را بدون رعایت برخی باید ها و نباید ها انجام دهید ، سخت تر هم می شود. یک اسباب کشی آسان نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. پس قبل از هر چیز یه کاغذ و قلم بردارید و تمامی کارهای خود را لیست کرده و زمانی را برای انجامشان تعیین کنید.خود و خانواده را برای یک جابجایی منظم آماده کنید. با ما در این مقاله همراه باشید تا در کنار کارهایی که می بایست انجام دهید، برخی بایدها و نبایدها را نیز بیاموزید.

 

انتخاب باربری مطمئن

اولین قدم برای حمل بار به شهرستان، انتخاب یک باربری مطمئن دارای خدمات حرفه ای می باشد. برای این کار، بین باربری های دارای مجوز رسمی از اتحادیه، تحقیق کنید و خدمات موسسه های مختلف را مقایسه کنید. توجه داشته باشید که هزینه ها را براساس خدمات می باشد. خدمات مناسب برای حمل بار به شهرستان که از اهمیت بیشتری نسبت به خدمات دیگر برخوردارند، عبارتند از: بیمه نامه رایگان، بزرگترین کامیون ها، پرسنل مجرب و کارآزموده، رانندگان حرفه ای و آشنا به مسیر.

 

صدور بارنامه

برای حمل بار به شهرستان ها به بارنامه های دولتی نیاز است. درصورت عدم صدور بارنامه دولتی، کامیون حمل بار متوقف می شود. بنابراین حتما از صدور بارنامه اطمینان حاصل کنید تا دچار مشکل نشوید.

 

بیمه نامه حمل بار به شهرستان

در هنگام حمل بار به شهرستان ها، صدور بیمه نامه برای بروز هرگونه حادثه احتمالی ضرورت دارد. با وجود بیمه نامه ، هرگونه خسارت وارده توسط شرکت بیمه جبران شده و دچار زیان مالی نمی شوید. البته این خسارات دارای یک سقف مشخص هستند که در بیمه نامه مشخص شده است، این سقف با توجه به ارزش بار شما تعیین می شود.

 

وسیله نقلیه مناسب با رانندگان حرفه ای

با توجه به میزان بار و ابعاد آن، وسیله نقلیه مناسب را انتخاب کنید. از سالم بودن وسیله نقلیه اطمینان حاصل کنید. موسسه حمل بار بهار با بازدید رایگان از بار شما، کامیون مناسب با رانندگانی متعهد و ماهر در اختیار شما قرار می دهد. رانندگان نیز باید با مسیر آشنایی داشته و با سابقه بوده و با رعایت کامل اصول راهنمایی و رانندگی اقدام به حمل بار شما نمایند. باربری بهار با داشتن رانندگان حرفه ای و بزرگترین کامیون ها در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

 

چیدمان بار

نحوه چیدن بار در کامیون موضوع بسیار مهمی است که باید رعایت شود. زیرا در مسافت های طولانی و حمل بار به شهرستان در صورت چیدمان اشتباه، بار آسیب می بیند و دچار خسارت می شوید. از باربری خود بخواهید تا چیدمان را از وسایل بزرگ پذیرایی و مبلمان شروع کند و سپس به سراغ اتاق خواب ها و آشپزخانه برود.

به این ترتیب در هنگام بارگیری، مبلمان و وسایل پذیرایی که در انتهای کامیون قرار دارند، در انتها به منزل وارد می شوند و دچار آسیب نمی شوند. بنابراین چیدمان بسیار اهمیت دارد.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد