Loading ...
close
logo
لیست کارهای جابجایی بین شهری

 

حمل بار بین شهری یعنی ارسال هر نوع بار از یک شهر به شهر دیگر. باربری بین شهری نیازمند تخصص بیشتری نسبت به باربری داخل شهری می باشد. کلید یک حمل بار به موقع و جابجایی موفق، برنامه ریزی دقیق است. در این قسمت لیستی از کارهایی که برای یک باربری بین شهری لازم است انجام دهید ، ارائه می دهیم.

 

یک  دفترچه مخصوص جا به جایی بردارید

از این برای دنبال کردن تمامی مواردی که با جا به جایی مرتبط است استفاده کنید: نقل قول های مربوط به نقل مکان، خدمات حمل و نقل ، اطلاعات تماس ، رسیدها ، یادآوری های برنامه ریزی و ... را در این دفترچه یادداشت کنید.

 

شرکت های حمل بار بین شهری معتبر را جستجو کنید

شرکت های حمل و نقل بی اعتباری وجود دارند که جا به جایی را با پرداخت قیمت های نامعلومی ارائه می دهند یا نقل مکان با قیمت های نامعقول پیشنهاد می کنند که این ها می تواند موجب تجربه یک نقل مکان استرس زا باشد.این حمل کننده ها می تواند تا جایی پیش بروند که وسایل شما را در مکانی نامعلوم نگه دارند تا زمانی که بیش از حد به آن ها باج دهید. از دوستان و خانواده توصیه بخواهید. درباره ی شرکت های حمل و نقل آنلاین تحقیق و بررسی داشته باشید. همه چیز را مستند کنید  مهم تر از همه  موارد نقل قول های جا به جایی است.

مشخص کنید به کدام خدمات حمل و نقل نیاز دارید. شرکت های حمل و نقل حرفه ای خدمات گسترده ای ارائه می دهند که مشتریان می توانند بر اساس بودجه و خدمات منحصر بفرد مورد نیاز خود آن ها را انتخاب کنند. این خدمات با هزینه های اضافی شامل: بسته بندی ، باز گشایی بسته بندی ، ذخیره سازی ، وانت بار ، حمل و نقل خودرو ، نظافت ، نصب تلویزیون ، تنظیم کامپیوتر ها و سایر موارد می باشد.

برای پاسخ به پرسش های سطحی در رابطه با جا به جاییتان حاضر باشید مواردی مانند: تاریخ جا به جایی ، کد پستی مبدا و مقصد ، اندازه خانه ، طبقات خانه و اینکه چه خدمات حمل و نقل اضافه ای می خواهید اگر وسیله ای دارید که نیازمند بسته بندی یا حمل و انتقال خاصی است.

 

 

 

باربری بهار، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبار های کشور ثبت نماید.

 

 

 

مقدمات  هفته جابه جایی را آماده کنید

اگر به توقف در جاده نیاز دارید یا اگر خانه جدیدتان بلافاصله برای نقل مکان آماده نیست هتل خود را رزرو کنید.

در صورت نیاز بلیط هواپیما یا قطار رزرو کنید.

اگر نیاز به حمل و نقل وسایل نقلیه خود دارید مقدمات را برای انجام این کار آماده و تنظیم کنید. شرکت های حمل و نقل زیادی این مقدمات را برایتان تنظیم و آماده می کنند.

 

برنامه ریزی برای روز جابجایی

عوامل مربوط به کودکان یا حیوانات خانگی را در روز جا به جایی تائید کنید.

 اطمینان حاصل کنید که کلیدهای خانه جدید  در جایی امن و در دسترس قرار دارند.

بسته بندی کردن جعبه یا بسته بندی اولین شب در خانه جدید را به اتمام برسانید. این بسته بندی شامل لوازمی است که در اولین شب به آن ها نیاز دارید.

غذا های مربوط به هفته ی جا به جایی را آماده کنید.

اگر می خواهید هنگام جا به جایی به کارگران یا رانندگان انعام دهید اطمینان حاصل کنید که با رفتن به عابر بانک وجه نقد در دست دارید. انعام دادن حین جا به جایی اختیاری است و به دلخواه شما صورت می گیرد.

بسته بندی لحظه آخری را کامل کنید.

آب و هوا را در نظر داشته باشید و تنظیم برنامه ریزی هایتان را بر آن اساس انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که مبلمان فضای بیرونی تمیز ، خشک و آماده برای جابه جایی هستند.

شب قبل از جا به جایی آب ،  تنقلات و خوارکی آماده کنید.

 

 

ورود به خانه جدید

به کارگران بگویی هر جعبه را در مکان مشخص خود بگذارند. قبل از باز کردن بسته بندی ها تمیزکاری های اساسی را انجام دهید.

مواد غذایی و لوازم شخصی که در بسته بندی شب اول خانه جدید بوده اند را باز کنید. لوازم شخصی که با وسیله نقلیه خود حمل کرده اید را از وسیله نقلیه خود بیرون بیاورید.

بسته بندی ها را با فاصله باز کنید و همه ی بسته ها را باز رها نکنید.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد