Loading ...
close
logo
اسباب کشی منزل به شهرستان

 

 

اسباب کشی پروسه ای است که تقریبا همه ما آن را تجربه کرده ایم؛ این پروسه همانقدر که می تواند برای ما جالب و همراه با تنوع باشد، به همان اندازه می تواند ما را دچار خستگی و سردرگمی کند. دغدغه هایی از بسته بندی وسایل تا انتقال به مقصد و چیدمان همواره می توانند لذت ورود به منزل جدید را کاهش دهند؛ باربری و اتوبار بهار همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات برتر این دغدغه ها را برای مشتریانش از بین ببرد و آسودگی خاطر را برایشان به ارمغان بیاورد.

جابجایی می تواند داخل شهر باشد و یا از شهری به شهر دیگر باشد. ممکن است تصور کنید انتقال بار از شهری به شهر دیگر سخت تر و با استرس بیشتری همراه است. بله همینطور است! درواقع اسباب کشی به شهرستان نیاز به دقت بیشتری دارد. امّا شرکت حمل و نقل بهار با تجربه چندین ساله ی خود در امر حمل و نقل این سختی ها را کاهش می دهد و با ارائه خدمات انتقال بار به شهرستان در کنار شما عزیزان می باشد. در این راستا برنامه ریزی دقیق شما و رعایت برخی نکات می تواند اجرای این امر را دلپذیرتر کند. در ادامه پیشنهاداتی در این باره ارائه شده است.

 

 

مقصد را بررسی کنید

قبل از اقدام به جمع کردن وسایل ، باید منزل یا اداره جدید را که قصد انتقال به آن را دارید، به طور دقیق بررسی کنید. توجه داشته باشید فضای جدید با حجم اسباب شما تناسب داشته باشد. محله های اطراف را بشناسید و با تحقیق محل مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 

تعیین روز اسباب کشی

زمان مورد نیاز برای جابجایی را بررسی کنید و تمامی امور مرتبط از جمله خالی شدن محل، بسته بندی وسایل خود و ... را برنامه ریزی کنید. در نهایت یک تاریخ را برای روز اسباب کشی تعیین کنید.

 

 

رزرو باربری

پس از مطمئن شدن از محل جدید و مشخص کردن تاریخ، اکنون زمان آن رسیده است تا باربری مطمئن و مورد اعتماد را پیدا کرده و رزرو کنید. توجه داشته باشید که باربری موردنظر حتما دارای مجوز رسمی از اتحادیه و شماره ثبت باشد. خدمات ارائه شده ، بیمه نامه و اندازه کامیون ها و ... را بررسی کنید. در انتقال بار به شهرستان ها بیمه نامه رایگان می تواند مزیت بزرگی باشد که باربری بهار در این راستا نیز پیشرو بوده و با ارائه بیمه نامه معتبر و رایگان، خیال شما را از آسیب های احتمالی آسوده می کند.

نکته مهمی که برخی مشتریان به آن ممکن است توجه نکنند، تفاوت خدمات و هزینه های باربری های مختلف است. همواره توجه داشته باشید که اندازه کامیون حمل بار، تعداد پرسنل حمل بار، مسافت و ... از مواردی هستند که در قیمت تاثیرگذار می باشند.

 

 

بسته بندی لوازم

از وسایل مناسب و کارتن های مستحکم استفاده کنید، توجه کنید که بسته ها را بیش از حد سنگین نکنید. بسته بندی را با دقت بیشتری انجام دهید و با اصول صحیح بسته بندی کنید. نکات مهم اسباب کشی را در نظر بگیرید. در ویدئوهای زیر می توانند برخی از این نکات را ببینید. اگر اطلاعات و زمان کافی ندارید ، امر بسته بندی لوازم خود را به کادر مجرب باربری بهار بسپارید تا این امر توسط پرسنل کارآزموده و ماهر صورت گیرد.

 

 

ویدئو1: ترفندهای اسباب کشی آسان

 

 

ویدئو2:راهنمای بسته بندی وسایل

 

 

در نهایت، پس از انجام اسباب کشی چیدمان را انجام داده و از منزل جدید خود لذت ببرید.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد