Loading ...
close
logo
برآورد هزینه جا به جایی

 

ما می دانیم که مشتریان می خواهند قبل از به کار گرفتن خدمات شرکت حمل و نقل مقایسه ای از قیمت ها و خدمات جا به جایی داشته باشند. با در نظر گرفتن این مسئله ما سعی داریم با ارائه مطالبی در رابطه با جا به جایی توانایی پیش بردن روند تصمیم گیری را پیدا کنید.

تحقیق درباره جا به جایی خود

هنگامی که در حال جمع آوری هزینه های جا به جایی از شرکت های حمل و نقل هستید اطمینان حاصل کنید که درباره ی اعتبار آن ها نیز تحقیق می کنید.  اینجا چند نکته موجود است که باید در فاز تحقیق جا به جایی خود جستجو کنید:

 

  • اطمینان حاصل کنید شرکت حمل و نقلی که انتخاب کرده اید دارای مجوز است و لوازم و وسایل شما قانونی و در امنیت کامل از راه درست حمل و جا به جا می شوند.
  • قیمت گذاری و پکیج خدمات حمل و نقل را مقایسه کنید
  • اطمینان حاصل کنید که حمل کننده ای را انتخاب می کنید که در صنعت جا به جایی متخصص بوده و خدمات با کیفیتی را به مشتریانش ارائه می دهد.
  • در صورت نیاز یک تماس مستقیم درخواست کنید تا بتوانید در طی فرایند جا به جایی به تمامی سوال ها در رابطه با قیمت گذاری به سرعت پاسخ دریافت کنید.

 

 

 

برای اطلاع از تعرفه های بهار  کلیک کنید

 

 

چگونه می توان نکاتی دقیق در رابطه با جا به جایی دریافت کرد؟

عوامل زیادی بر قیمت جا به جایی تاثیر می گذارند. ارائه اطلاعات دقیق برای دریافت قیمت درست و درک این روند بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

1. تاریخ جا به جایی شما

به تاریخ جا به جایی خود توجه کنید. زمان های مختلف سال می توانند در هزینه جا به جایی تاثیرگذار باشند. اگر توانایی انعطاف پذیری زمانی را دارید از شرکت حمل و نقل خود بپرسید که آیا بازه های زمانی خاصی وجود دارد که در آن هزینه های جا به جایی برایتان مقرون به صرفه تر باشد.

 

2. فصلی بودن

به طور طبیعی ماه های تابستان به سبب شرایط مناسب و دمای ایده آل دارای بیش ترین درخواست ها برای جا به جایی هستند. اگر در فصلی غیر اوج و پیک جا به جایی انتقال را انجام دهید احتمالا قیمت حمل و نقل کم تر باشد. اگر در ماه های اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور و مهر که ماه های اوج جا به جایی نیستند نقل مکان کنید قیمت حمل و نقل پائین خواهد آمد.

 

3. فاصله حمل و نقل شما

فاصله بین شهرستان ها می تواند بر قیمت پیشنهادی تاثیر گذار باشد. قابل انتظار است که با فاصله بیش تر از مقصد حرکت هزینه بیش تری متحمل شوید.

 

4.اندازه ی خانه شما

خیلی وقت ها  اندازه  ی خانه می تواند بر هزینه های جابجایی تان تاثیر گذار باشد. برای مثال یک مینیمالیست که در یک آپارتمان استودیویی زندگی می کند  احتمالا وسایل کم تری نسبت به فردی که در یک خانه  کاملا مبله و چهار خوابه زندگی می کند  دارد. در نتیجه از آنجایی که خیلی از نقل قول های جا به جایی یا قیمت های ارائه شده بر اساس وزن و یا حجم وسایل شما ارائه می شوند اندازه خانه می تواند بر این مسائل تاثیر بگذارد.

 

5.وزن وسایل شما

بسیاری از قیمت گذاری ها در جا به جایی بر اساس وزن وسایل محاسبه می شوند در نتیجه وسایل سنگین تر می توانند هزینه های بالاتری را در بر گیرند. بسیاری از شرکت های حمل و نقل و حمل کننده ها قیمت هایشان را بر اساس حداقل وزن لوازم تعیین می کنند. وزن لوازم گاه از مهم ترین عامل ها در محاسبه هزینه جا به جایی و ارائه نکات جا به جایی برای شما است.

 

6.جا به جایی موارد جانبی

ما خدمات زیاد و متنوعی را برای بالا بردن تجربه جا به جایی شما پیشنهاد می دهیم که می توانید به لیست خدمات اضافی پیشنهادی ما  مراجعه کرده و آن ها را مشاهده کنید.

 

7. بسته بندی و هزینه های کارگران

خدمات بسته بندی می توانند باعث افزایش یافتن هزینه های شما شوند اما در زمان صرفه جویی کرده و از دردسر جلوگیری می کنند. اگر تصمیم دارید خودتان بسته بندی را انجام دهید پس می توانید پس انداز کنید اما اگر تصمیم دارید خودتان وسایل را بسته بندی نکنید  ما آپشن هایی برای بسته بندی کامل و جزئی ارائه می دهیم که در نتیجه می توانید انتخاب کنید کدام  گزینه برای برنامه ریزی مالی  و زمان بندی شما مناسب تر است.

 

8.محافظت در جا به جایی

سطح حفاظت حمل و نقل شما یعنی مسئولیت شرکت حمل و نقل  در قبال ازبین رفتن  پیش بینی نشده یا آسیب رسیدن به وسایل گزینه ای است  که شما انتخاب می کنید و می تواند در تغییر هزینه های نقل و انتقال موثر باشد. تمامی شرکت های حمل و نقل مسئولیت دارند حفاظت از لوازم را در حین جا به جایی به مشتریان خود تضمین کنند. اگر تمایل داشته باشید می توانید حفاظت بیش تری را با ارزش اضافه دریافت کنید.

9. هزینه های ذخیره سازی

با توجه به  پیچیدگی حمل و نقل شما امکان دارد  به ذخیره سازی کوتاه یا طولانی مدت نیاز پیدا کنید. اضافه کردن و جا دادن فضای ذخیره سازی به  بخشی از حمل و نقل شما در مسافت طولانی باعث افزایش قیمت جا به جایی می شود.

 

درباره ی برآورد هزینه های جا به جایی

جا به جایی پیچیده است و ارائه نکات صادقانه و تخمین درست هزینه برای ارائه انتظارات واقع بینانه به مشتریانمان از اهمیت بالایی برخوردار است. ما نا امیدی هنگام پرداخت هزینه بیش تر از آنچه از قبل گفته شده در صورت ثابت ماندن خدمات را درک می کنیم. بر آورد هزینه ها می تواند بسیار تقریبی باشد که در این صورت ممکن است در نهایت با قیمت نهایی تفاوت هایی داشته باشد ولی در نقطه مقابل می توانند با ارائه اطلاعات بیش تر یا مشاهده لوازم و وسایل شما توسط برآورد کننده دقیق تر و نزدیک به واقعیت صورت گیرد.

 

چگونه می توان هزینه ها را برآورد کرد؟

مرحله 1: درخواست تخمین هزینه آنلاین

تاریخ های جابجایی ، کد پستی مبدا ، کد پستی مقصد ، نوع خانه و اطلاعات تماس را وارد کنید.

مرحله 2:بررسی خود را برنامه ریزی کنید

نماینده ما برای تایید جزئیات جا به جایی،  گفت و گو درباره ی نیازهایتان و تعیین برنامه برای بررسی وسایلی که قصد انتقال آن ها را دارید با شما تماس می گیرد.

مرحله 3: بررسی تعلقات

 برآورد کننده ی هزینه ها لوازم شما را بررسی می کند و به شما کمک می کند تا یک برنامه حمل و نقل تنظیم شده با نیازها ، بودجه وبرنامه زمانی خود تهیه کنید پس از آن نکات مرتبط با جا به جایی و هزینه تقریبی را دریافت می کنید.

مرحله 4: جا به جایی خود را برنامه ریزی کنید

زمانی که تصمیم به همکاری با ما گرفتید هماهنگ کننده ای با شما در طول این فرآیند همراه می شود و نکات ، ابزارها و منابع را برای کمک به شما در برنامه ریزی حمل و نقل ارائه می دهد.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 


 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد