Loading ...
close
logo
یک حال خوب با گیاهان آپارتمانی

 

 

گیاهان آپارتمانی علاوه بر اینکه به ما حال خوب رو هدیه میدهند و این حس و حال خوب با هیچ چیز قابل مقایسه نیست  در تصفیه هوای داخل منزل هم نقش مهمی دارند.

یک موجود زنده که از ما طلب محبت و رسیدگی میکند و در قبال تشکر از رسیدگی ما به ما انرژی خوب و طروات و شادابی هدیه می دهد.

حساسیت بیشتر بعضی گیاهان باعث شده بعضی از ما احساس کنیم شرایط و راههای نگهداری گیاهان رو نداریم که این اصلا درست نیست فقط باید بدونیم بعضی از گیاهان اپارتمانی نیاز به توجه و محبت بیشتر دارند.

تو این مقاله چند نمونه از گیاهانی که مقاومت بیشتری دارند و برای هرکسی که تو مراحل اولیه نگهداری گیاهان هست معرفی می کنیم.

 

یگ گیاه همیشه سبز و مقاوم به نام گل چینی

 

آگولنما یا گل‌ چینی همیشه‌‌سبز ، به نور زیادی نیاز ندارد و در مقابل نور غیرمستقیم خورشید به زیباترین حالت خود می‌رسد. اگر آپارتمان‌تان کم‌نور است، آگولنما یکی از بهترین گزینه‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید گیاه همیشه سبز اگولنما است.

رطوبت زیاد یا کم محیط هم اثری در رشد این گیاه ندارد. حتی با وجود نور غیرطبیعی هم گل چینی همیشه‌سبز به حیاتش ادامه می‌دهد.

 

 

بونسای فیکوس

 

درختچه‌های کوچک شبیه درختان بزرگ پرورش داده می‌شوند.که به بونسای چینی که نوعی هنر چینی است معروفند  این درختان کوچک مینیاتوری به‌خاطر اندازه کوچکی که دارند، انتخاب‌های بسیار مناسبی برای نگهداری در آپارتمان هستند. بونسای یک گیاه آپارتمانی مقاوم با کمترین میزان نیاز به رسیدگی است. این گیاه در محیط گرم بهتر رشد می‌کند؛ به‌همین‌خاطر، داخل منازل و آپارتمان‌ها، جای خوبی برای نگهداری آن به‌شمار می‌رود. بونسای به نور احتیاج دارد، اما آبیاری آن قانون خاصی ندارد و اگر گاهی به آن زیاد یا کم آب داده شود، باز هم می‌تواند به زندگی‌اش ادامه بدهد.

 

 

پوتوس

 

پوتوس این گیاه پرطرفدار را می‌توانید به‌طور عادی در یک گلدان بکارید یا در یک سبد بگذارید و آن را از قلابی بیاویزید تا زیباتر جلوه کند. پوتوس به مقدار خاصی از نور و روشنایی نیاز ندارد و به‌خاطر ویژگی پاک‌سازی و تصفیه هوا معروف است. مثلا می‌تواند با سمومی که از میان فرش‌ها و قالی‌ها ایجاد می‌شود و بیرون می‌آید، مقابله کند.

 

 

برگ‌ عبایی

بادوام ،سبز و مقاوم این گیاه زیبا در هر خاکی با کمترین میزان آب و نور، به زندگی سبزش ادامه می‌دهد. ضمن اینکه رنگ زیبای برگ‌هایش می‌توانند جلوه‌ای فوق‌العاده به محیط منزل‌تان بدهند.

 

 

برگ انجیری

یک گیاه مناسب برای اپارتمان های کوچک و متراژ پایین که سقف‌شان بلند است. چرا؟ علت این است که رشد این گیاه به‌شکل عمودی است و برگ‌هایی بلند و براق دارد. برگ انجیری به میزان متوسطی از نور نیاز دارد. آبیاری آن هم تنها زمانی انجام می‌شود که خاکش خشک به‌نظر برسد.

 

 

مناطق باربری تحت پوشش بهار :

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد