Loading ...
close
logo
باربری حکیمیه

 

 

 

تماس با باربری بهار در حکیمیه:      77004300 - 22989800     

 

 

 

باربری در حکیمیه

اسباب کشی یکی از کارهایی است که معمولا شما را یک ماه قبل از جابه جایی درگیر می کند و بایستی تمام وسایل موجود در خانه را برای حرکت از مکانی به مکان دیگر آماده کنید. اسباب کشی یکی از آن کارهایی است که واقعاً زندگی شما را تغییر می دهد، پس بهتر است این تغییر را با برترین باربری همراه شوید و خاطره ای لذتبخش برای خود بسازید. اگر از آن دسته افرادی هستید که نهایت دقت و توجه را در تمامی کارهای روزمره تان دارید پس بی شک در باربری و اسباب کشی نیز از حساسیت بالایی برخوردارید. در صورتی که به دنبال اتوبار معتبر و مطمئن در شرق تهران و محله حکیمیه هستید، ما در باربری حکیمیه که از مناطق تحت پوشش شرکت حمل و نقل بار بهار می باشد، آماده ارائه هرگونه خدمات باربری و اسباب کشی به مشتریان عزیز هستیم.

 

باربری حکیمیه تهران

آیا باربری حکیمیه بیمه نامه ارائه می دهد؟

باربری حکیمیه اتوبار بهار اولین و مهم ترین اساس کارش رضایت مشتریانش می باشد، از این رو صدور بیمه نامه قبل از آغاز باربری یکی از اعمالی است که همواره در اتوبار بهار انجام می شود. شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که صدور بیمه نامه چه اهمیتی دارد؟ خطر همیشه در کمین است! این موضوع کاملا طبیعی است اما احتیاط نیز بسیار مهم است.با اینکه باربری بهار از نیروها و کارگران متخصص در امور جابجایی بهره می برد اما با این حال برای اطمینان خاطر مشتریان اقدام به ارائه بیمه نامه رایگان می نماید. گاه ممکن است در جا به جایی لوازم آسیب ببینند یا هنگام حمل به مقصد دچار حادثه شوند در این گونه موارد باربری باید پاسخگوی خسارت وارد شده به لوازم شما باشد. اطمینان خاطر مشتری و به دست آوردن رضایت مشتری از ابتدا تا انتهای امر جابجایی، مهم ترین دغدغه باربری بهار می باشد.

 

قیمت باربری در حکیمیه

اگر اسباب کشی از ابتدا به درستی آغاز نشود می تواند علاوه بر سختی کار، باعث افزایش هزینه ها نیز بشود. انتخاب باربری مناسب که تمام خدمات باربری مورد نظر شما را به بهترین شکل و با مناسب ترین قیمت ارائه بدهد، از مهم ترین تصمیم های شما می باشد. باربری حکیمیه با در نظر گرفتن این مسئله که باربری و اسباب کشی خود پر هزینه هست و شما در طول مراحل باربری یا اسباب کشی باید هزینه های زیادی متحمل شوید سعی کرده تا با مناسب و عادلانه نگه داشتن تعرفه ها  مراحل باربری را برایتان آسان تر سازد. باربری حکیمیه با تعرفه های مناسب و زیر نظر اتحادیه، همواره سعی می کند تا در لیست انتخاب های شما قرار گیرد.

 

 

 

 

کمترین زمان بدون اتلاف وقت

اسباب کشی امری بسیار وقت گیر است و باربری حکیمیه اتوبار بهار از اهمیت زمان در حمل بار آگاه است از این رو تمام تلاش خود را می کند تا تمام اسباب و وسایل مشتریان را در کمترین زمان ممکن با نهایت دقت جابجا کند، و اینگونه هم در سرعت جابجایی و کاهش هزینه ها به مشتریان عزیز کمک کند. اگر قصد دارید اسباب کشی را بدون اتلاف وقت انجام دهید، تمامی مراحل اسباب کشی تان را به باربری حکیمیه اتوبار بهار بسپارید. باربری حکیمیه خوش قولی خود و دقت بالایش را در امور مربوط به زمان ثابت کرده و نظرات و رضایت مشتریان مصداق بارز سخنان ما است. اگر شما هم دوست دارید هر چه سریعتر به اسباب کشی خود پایان دهید و به روال عادی زندگی بازگردید، شک نکنید و با باربری بهار تماس بگیرید.

 

حمل اثاثیه با ارزش و گران قیمت

یکی از نگرانی های هرکسی در هنگام جابجایی، حمل وسایل و لوازم با ارزش و گرانقیمت می باشد. سابقه درخشان باربری حکیمیه  در حمل و جا به جایی لوازم با ارزش و خاص در سلامت کامل خود می تواند دلیلی برای اعتماد شما به باربری حکیمیه باشد. باربری حکیمیه با بکارگیری روش های تخصصی و خاص تمامی لوازم و وسایلی که برایتان از ارزش بالایی برخوردارند را با توجه به سایزشان در نهایت دقت و در سلامت کامل به مقصد می رساند. همچنین قدرت بدنی بالایی در حمل لوازم و وسایل سنگین نیاز می باشد که کارگران ما از این توانایی بدنی برخوردارند و به دلیل سابقه بالایی که دارند علاوه بر دقت و تخصص در کار نهایت سعی خود را برای صرفه جویی در زمان نیز بخرج می دهند. با این تفاسیر می توان گفت انتخاب باربری بهار، یک انتخاب هوشمندانه برای یک اسباب کشی آسان است.

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد