Loading ...
close
logo
باربری فرمانیه

 

 

 

تماس با باربری بهار در فرمانیه:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری در فرمانیه

فرمانیه منطقه ای است در شمال تهران که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. در این منطقه نیز همانند سایر مناطق تعداد زیادی اتوبار و باربری قرار دارد و این امر موجب می شود تا ساکنین منطقه در انتخاب اتوبار با تردید رو به رو شوند، اتوبار و باربری بهار یکی از شرکت های معتبر حمل بار در تهران است که در این منطقه فعالیت می کند و همواره توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب کند. در این مطلب سعی داریم از ویژگی ها و خدمات اتوبار بهار برای مشتریان عزیز و دلایل انتخاب این باربری بگوییم.

 

باربری در محدوده فرمانیه

چرا باربری فرمانیه؟!

 برای تجربه حس خوب جابجایی به منزل یا شرکت جدید نیاز داریم تا در حین جابجایی آرامش داشته باشیم و نگران وسایل خود نباشیم، بنابراین باید بهترین باربری را انتخاب کنیم تا در این مسیر یاریمان کند. یک باربری متعد با کارگرانی ماهر و کارآزموده که با دلسوزی وسایل را منتقل کنند و همچنین در کنار باربری خدماتی برای بسته بندی و چیدمان نیز ارائه بدهند. انتخاب یک باربری مناسب مهم ترین قدم در شروع تحول و جابجایی است، پس در این خصوص بهتر است نهایت دقت را در انتخاب داشته باشیم. از ویژگی های باربری بهار که باعث رضایت مشتریان در این منطقه شده است می توان به ارائه مشاوره شبانه روزی، حضور به موقع و دقیق در محل، خدمات بسته بندی، داشتن تعهد اخلاقی و انجام به موقع کار بدون اتلاف وقت، ارائه بیمه رایگان اشاره کرد. اتوبار بهار با سابقه درخشان در این امور و رضایت مشتریان بی تردید می تواند از برترین باربری ها در فرمانیه به شمار آید.

 

باربری فرمانیه تهران

لزوم مشاوره در اسباب کشی

اگر اسباب کشی به درستی شروع نشود تا انتهای کار عذاب آور و مشکل می شود به همین خاطر آغاز کار در اسباب کشی حائز اهمیت است. اتوبار بهار که باربری در فرمانیه از مناطق تحت پوشش آن است از همان ابتدا که قصد اسباب کشی دارید راهنماییتان خواهد کرد. مشاوره های بهار شامل مشاوره تخصصی و مشاوره های عمومی باربری می باشد. به این صورت که در صورت درخواست شما از وسایل شما بازدید رایگان به عمل می آید تا با در نظر گرفتن میزان وسایل شما خودروی مناسب برای باربری انتخاب شود یا با توجه به متراژ خانه و حجم وسایل زمان  مناسب شروع بسته بندی لوازم به شما اعلام شود. در مشاوره های باربری فرمانیه اتوبار بهار همکاران ما به تمامی سوال های شما پاسخ خواهند داد و تا حد ممکن هر مرحله از اسباب کشی را برایتان آسان می سازند.

 

اسباب کشی در فرمانیه

توصیه های عمومی باربری فرمانیه اتوبار بهار:

این روزها اسباب کشی تقریبا برای همه ما در طول زندگی امری اجتناب ناپذیر است و در هر صورت در مقطعی از زمان به آن نیاز خواهیم داشت پس بهتر است اطلاعات لازم و عمومی را در این زمینه بدانیم. توصیه باربری بهار در خصوص اسباب کشی این است که در ابتدا برنامه ریزی کنید و با توجه به فرصت باقیمانده جمع آوری و بسته بندی وسایل را انجام دهید، عده ای با شنیدن کلمه بسته بندی دچار استرس می شوند اما باربری بهار با ارائه خدمات بسته بندی این مشکل را حل کرده است، اما اگر شما تمایل دارید خودتان اقدام به بسته بندی کنید توصیه های عمومی باربری فرمانیه اتوبار بهار را در قسمت مقالات بهار بخوانید. به یاد داشته باشید کنار هم قرار دادن وسایل کوچک یا بسیار کوچک با لوازم بزرگ اقدامی کاملا غلط است که می تواند باعث آسیب دیدن شی کوچک تر یا حتی گم شدن آن هنگام بازگشایی بسته بندی شود. پس باید توجه داشت که لوازم و وسایل را با توجه به سایزشان کنار هم بسته بندی کرد تا جلوی آسیب و خسارت های احتمالی را گرفت.

 

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد