Loading ...
close

کادر فنی

logo
کادر فنی

کادر فنی

 

بهار با داشتن کادری ماهر و ورزیده در خدمت هموطنان عزیز می باشد. پرسنلی کارآزموده و توانمند در بخش بسته بندی لوازم و جابجایی و رانندگان ماهر و متعد به اصول رانندگی و دقت بالا در امر مسیریابی ، در کمترین زمان ممکن و ایمنی بالا وسایل  شما را جا به جا می کنند.

 

کادر اتوبار بهار به دلیل داشتن رفتاری در خور مشتری، سرعت حمل در حمل و جابه جایی، مسئولیت پذیری بالا در سلامت کالاهای مشتریان، باعث افزایش اعتماد و اطمینان هرچه بیشتر افراد به این بابری شده اند. این جاست که داشتن کادری مجرب نقش بارز خود را نمایش می دهد و یک باربری را به اعتباری در خور مشتریانش می رساند و خدا را شاکریم که باری ما از این نعمت برخوردار بوده و با کادر مجرب خود دلیلی برای اطمینان خاطر مشتریانمان است. 

 

خدمات رسانی اتوبار بهار به سرتاسر ایران می باشد و مشاوران مجرب ما در مشاوره تلفنب و آنلاین به صورت شبانه روزی در خدمت هموطنان عزیز، می باشد. افتخار ما خدمت رسانی و رضایت شما عزیزان است.

 

از جمله تعهدات کادر باربری اتوبار بهار شامل؛

 

گم نشدن وسایل در حین بسته بندی 

 

کوشا بودن کارگران ورزیده در حفظ و مراقبت کالا

 

به اتمام رساندن کارها در زمان تعیین شده

 

اتلاف نشدن وقت توسط نیروهای ما

 

 

نظرات

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com