Loading ...
close
logo
خدمات بسته بندی صفر تا صد اثاثیه

 

 

 

تماس با باربری بهار:      22989800     

 

 

 

بسته بندی صفر تا صد اثاثیه منزل

یکی از مهم ترین وظایف باربری بهار، تضمین سلامت بارشما تا مقصد می باشد. زیرا زمانی که شما  بسته بندی اثاثیه منزل خود را به باربری بهار واگذار میکنید .ما موظف هستیم تا  بهترین خدمات و روش ها را در زمینه های مختلف برای رضایت شما ارائه دهیم.باربری بهاردر بسته بندی اصولی اثاثیه منزل تان , از ابتدا تا انتهای اسباب کشی، همراه شماست تا بهترین خدمات خود را، به شما عزیزان ارائه دهد. این کار افتخاری برای باربری ماست.

 

 

 


برای دیدن ویدیوهای بیشتر از نحوه بسته بندی اتوبار بهار کلیک کنید.

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل

یک بسته بندی با شیوه های به روز دنیا، اولین مرحله از یک اسباب کشی حرفه ایی می باشد. اگر کالاها و اثاثیه شما درست بسته بندی نشوند،احتمال صدمه دیدن بارتان تا مقصد زیاد خواهد بود.یک جابجایی درست باعث می شود تعداد کارتن ها کمترشده , جای کمتری هم اشغال کنند واز این رو شما ماشینی که برای حمل بار نیاز دارید، کاملا ماثراست.و این موضوع در نهایت منجر به کم شدن دفعات رفت و برگشت ماشین و کم تر شدن هزینه ها می گردد. همچنین این موضوع روی سرعت اسباب کشی هم بی تاثیر نخواهد بود. بسته بندی اصولی و نوین باربری بهار، کمک می کند شما در مقصد، با تسلط بیشتری کارتن ها را باز کرده و چیدمان را انجام دهید بدون اینکه دچار سردرگمی یا کلافگی شوید. به طور کلی یک بسته بندی خوب باعث می شود یک جا به جایی با دقت، منظم و سریع داشته باشید.

اتوبار بهار مبتکر خدمات نوین اسباب کشی منزل بدون اینکه شما به سیاه و سفید دست بزنید.

 

لوازم بسته بندی منزل برای اسباب کشی

 تاثیرمستقیمی مرغوب ترین لوازم بر روی کیفیت حمل و نقل امروزه به وضوح دیده میشود.. زمانی که ما از به روزترین روش های بسته بندی استفاده می کنیم، باید بدانیم در این روش ها مرغوبیت لوازمی که با آن ها بسته بندی را انجام می دهیم، بسیار مهم است چون بر کیفیت حمل و نقل، تاثیر مستقیمی دارد.در نتیجه نامرغوب بودن این لوازم، احتمال آسیب دیدن اثاثیه بالا را بالا می برد.باربری بهار برای حفظ بار شما , از به روز ترین لوازم بسته بندی که به آن ها نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است . این لوازم عبارتند از؛

 

 

بابل رپ یا نایلون های حبابدار ضربه گیر

ضخامت ان ها نشانه با کیفیت بودنشان است چون قدرت ضربه گیری را افزایش می دهد.

 

 

سلفون های مخصوص باربری (استرچ رپ ها)

برای آنکه از آنها، هنگام پیچیدن به دور اثاثیه به راحتی استفاده کنیم، باید علاوه بر استحکام، منعطف نیز باشد.

 

 

استفاده از فوم ها و یونولیت ها و یا کاغذهای مچاله شده

فضاهای خالی اطراف کارتن، این خطر را به وجود می آورد که هنگام تکان خوردن ماشین، وسیله آسیب ببیند. برای همین عاقلانه این است که این فضا ها را پر کنیم.

 

 

استفاده از جعبه ها یا کارتن های ضخیم

بار را در جعبه ها یا کارتن های چندلایه، با ضخامت سه الی پنج لایه می گذاریم، تا از سالم رسیدن آن ها تا مقصد خیالمان راحت شود.

 

 

استفاده از چسب های محکم

اگر اطراف کارتن ها را محکم نکنیم، هنگام حرکت احتمال صدمه دیدن بار زیاد می شود. برای همین برای تکمیل بسته بندی حرفه ایی، باید از چسب های محکم و مرغوب استفاده نماییم.

 

 

 

هزینه بسته بندی اسباب کشی

هزینه بسته بندی در شرکت های مختلف متفاوت است چون در مواردی که نام می بریم هزینه های پرداخی متفاوت می باشد اما در نهایت قیمت ها، بر اساس تعرفه های اتحادیه مشخص می گردد. باربری بهار با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور ، در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.همان طور که میدانید , دستمزد کارگران بسته بندی و قیمت لوازم و تجهیزات آن، تاثیر مستقیمی بر روی هزینه های بسته بندی دارد. در صورت هر گونه سوال یا مشاوره با کارشناسان بهار در ارتباط باشید.

 

 

دستمزد کارگران :

دستمزد کارگران در تمام نقاط تهران ثابت است و ملاک تعیین قیمت، ساعت کار باربر، می باشد. بزرگی یا کوچکی خانه روی قیمت بی تاثیراست ولی مقدار اثاثیه به صورت غیرمستقیم، روی هزینه باربری تاثیر می گذارد چون زیادی یا کمی اثاثیه، زمان جا به جایی را کم یا زیاد می کند. حتی میزان حجم زیاد اثاثیه ممکن است باعث شود نیاز به نیروی باربر بیشتری داشته باشیم، در نتیجه قیمت افزایش میابد.

 

 

قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی :

برای اینکه یک بسته بندی طبق اصول پیش برود و برای انجام آن، از لوازم مرغوب استفاده گردد، باربری باید بیشترهزینه کند و این در نهایت بر روی قیمت بسته تاثیر گذار خواهد بود.قطعا قیمت یک کارتن مرغوب و چند لایه با یک کارتن معمولی متفات است. این در مورد باکس لباس ها و رخت خواب، پلاستیک های حبابدار ضربه گیر و سلفون های باربری رولی نیز صدق می کند.محاسبه قیمت نهایی یک جا به جایی، باید با دقت انجام شود .به همین منظور باربری بهار برای این منظور یک لیست کامل تهیه نموده است . شما با مراجعه به صفحه تعرفه ها از لیست کامل لوازم مطلع شوید. وسایل گران قیمت و بزرگ نیاز به یک سرویس دهی خاص و متفاوت دارند که شیوه قیمت گذاری را کمی تغییر می دهد. وسایلی مانند یخچال ساید، گاوصندق، پیانو و ... این افزایش قیمت به سالم رسیدن بار تا مقصد می ارزد زیرا در صورت رخ دادن هر اتفاقی، صاحب بار زیان بیشتری خواهد کرد.

با اتوبار بهار شما فقط نظاره گر اسباب کشی خود باشید.

 

 

نکات مهم بسته بندی لوازم منزل

دقت دربعضی مسائل، نقش بسیار پر رنگی در انجام یک بسته بندی خوب و ایده آل دارد. بسته بندی لوازم در یک جابجایی شامل نکات بسیار مهم ی می باشد که رعایت آن ها به سهولت در باربری شما کمک بسیاری میکند مسایلی از جمله؛

 

باید با دقت خانه را بخش بندی کرد.

هر قسمت از خانه توسط یک گروه باربر جمع بندی شود تا بسته بندی به صورت منظم انجام بگیرد.

بهتر است روی کارتن ها نوشته شود برای کدام بخش از خانه است. (کار را در چیدمان راحت می کند.)

بچه ها را باید از جلو دست و پا دور کرد. بهتر است تا پایان اسباب کشی، خارج از خانه و پیش دوستان یا اقوام گذاشته شوند.

 

 

کارگربسته بندی اثاثیه منزل

یک شرکت باربری معتبر، بهتر است از بهترین و مجرب ترین کادر خود استفاده کند. افرادی که در این کار با تجربه و ماهر باشند. تبحر و توانایی یک باربر، باعث اعتبار یک باربری می شود. چون کاملا واضح است که افرادی که سالها بارها را با شیوه های درست و اصولی بسته بندی کرده اند، بار زده اند و در نهایت در مقصد برای چیدمان کمک کرده اند، سریع تر و دقیق تر کارشان را انجام می دهند. ما در باربری بهار، کارگران خود را برای داشتن یک برخورد خوب با مشتری، آموزش می دهیم. مشاورین بهار به صورت شبانه روزی و رایگان آماده پاسخگویی به سوالات  شما هموطنان عزیز می باشند.

 

 

بسته بندی حرفه ای هزینه نیست، حفظ سرمایه شماست

اتوبار بهار با کیفیت بالا در اسباب کشی و خدمات رسانی در زمینه باربری، از بهترین متخصصان استفاده کرده و دارای یک تیم حرفه است.همان طور که میدانید بسته بندی وسایل از وقت گیرترین و مهم ترین کارها، در یک اسباب کشی حرفه ایی می باشد. اتوبار بهار، با استفاده از پرسنل متخصص و کارآزموده خود، اسباب کشی شما را به بهترین شکل برای هموطنان عزیز انجام می دهد.

 

 

بابل رپ

 

کارتن

 

کارتن رگال لباس

 

 

 

کیفیت بالای بسته بندی اتوبار بهار، به اندازه ایی می باشد که لازم نیست، شما حتی برای ارسال وسایلتان به شهرستان ها, نگران باشید. استفاده از لوازم مناسب ، بابل رپ، استرچ رپ، بسته حمل رختخواب، کارتن های مستحکم و حمل با دقت، از اصولی است که بهار به آن پایبند است.کارگران حرفه ای اتوبار بهار مشکل بسته بندی و حمل بار را برای شما حل کرده و بدون اتلاف وقت تمامی کارها را در زمان تعیین شده انجام می دهند. چینی آلات ، کریستال ها و ظروف شکستنی از  لوازمی هستند که هنگام حمل نقل آن ها، باید بیشترین دقت را داشت تا صدمه نبینند. ما برای این کار ,آنها را با نایلون های حباب دار بسته بندی کرده و در کارتن های حمل قرار می دهیم. و برای حفظ هرچه بیشتر اسباب شما اتوبار بهار، از نیروهای دوره دیده به منظور بسته بندی لوازم شکننده شما، در نظر گرفته است.

 

استرچ رپ

 

چسپ

 

ساک حمل رختخواب

 

 

لوازم ارزشمند دکوری و تزئینی نیز باید به طرز صحیحی بسته بندی شوند تا در حین انتقال صدمه ای به آن ها وارد نشود. لوازمی از جمله، لوستر که نمی توان قسمت های مختلف آن را از هم جدا نمود. در بسته بندی های این موارد ساده ولی بسیار مهم است که اتوبار بهار توانایی اش را در کیفیت بسته بندی، به نمایش می گذارد.یکی دیگر دلواپسی های شما عزیزان؛ مبلمان، بوفه و سرویس چوبی می باشد که هنگام جابه جایی از راه پله امکان زخمی شدن آن ها وجود دارد. استفاده از ضربه گیر و نایلون های چند لایه، این مشکل را حل کرده است. وسایل دیگری که انتقال آنها برای افراد نگران کننده است، انتقال وسایلی مانند؛ تلویزیون و مانیتور کامپیوتر ها که روز به روز اندازه شان بزرگ تر، صفحات آن ها نازک تر و سبک تر شده و حساسیتشان در برابر کوچکترین ضربه ای بالا رفته است، می باشد و همچنین یخچال هایی که بسیار سنگین هستند و جا بجایی را به چالش می کشد.

در این شرایط نیاز به کارگران زبده احساس می شود تا با حمل اصولی از راهرو پله های باریک آپارتمانی، اثاثیه را در سلامت کامل به مقصد منتقل کنند. ماکروویو و سایر لوازم برقی آشپزخانه نیز با نایلون های حباب دار پوشیده می شود و در کارتن های مستحکم قرار می گیرند و با دقت حمل خواهند شد.  باربری بهار، به خوبی می داند که در دنیای امروز، اسباب کشی تنها برای جا به جایی لوازم خانه و ادارات نمی باشد. از موسسات باربری برای حمل و نقل محصولات و کالاهای کارخانجات و حتی شرکت های تولیدی که به صورت منظم نیاز به باربری دارند، هم استفاده می گردد. این رقابت در باربری های مختلف باعث شده، اتوبار بهار بهترین خدمات را در زمینه بسته بندی حرفه ایی ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر از جزئیات هزینه ها و خدمات اتوبار بهار با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

باربری بهار با در اختیار داشتن کارگران با تجربه و ورزیده با استفاده از انواع خاور، نیسان و وانت آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما مشتریان عزیز می باشد.

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد