Loading ...
close
logo
بازدید رایگان و برآورد قیمت

 

 

 

تماس با باربری بهار:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری بهار ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد که کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. شرکت های باربری هم مانند تمام اصناف دارای اتحادیه رسمی می باشند.

این اتحادیه بر عملکرد شرکت های باربری و قیمت ها و تعرفه های اعلام شده نظارت دارد. باربری بهار نیز دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد که کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر این اتحادیه انجام می گیرد. 

 در این راستا کافی است، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را برای برنامه ریزی مالی و زمانی راهنمایی کنند. شما در هنگام جابجایی، می توانید، از خدمات مشاوره ایی رایگان و برآورد قیمت بهره مند شوید.

برنامه ریزی و طراحی اسبابکشی شما با ماست.

    سلام، لطفا هزینه حمل اثاثیه منزل از شهربابک به تهران نارمک را برایم اعلام نمایید.

    پاسخ
ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد