Loading ...
close

بازدید رایگان و برآورد قیمت

logo
بازدید رایگان و برآورد قیمت

 

باربری بهار ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد که کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. شرکت های باربری هم مانند تمام اصناف دارای اتحادیه رسمی می باشند.

این اتحادیه بر عملکرد شرکت های باربری و قیمت ها و تعرفه های اعلام شده نظارت دارد. باربری بهار نیز دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد که کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر این اتحادیه انجام می گیرد. 

 در این راستا کافی است، با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را برای برنامه ریزی مالی و زمانی راهنمایی کنند. شما در هنگام جابجایی، می توانید، از خدمات مشاوره ایی رایگان و برآورد قیمت بهره مند شوید..

 

    سلام، لطفا هزینه حمل اثاثیه منزل از شهربابک به تهران نارمک را برایم اعلام نمایید.

    پاسخ
ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

خدمات اتوبار بهار

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

    تلفن : 22989800 - 77004200

    موبایل :  09125224057  (مدیریت: مرادیان)

    آدرس ایمیل :  info@bahar.com

 

   

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد