Loading ...
close
logo
باربری تهرانپارس

 

 

 

تماس با باربری بهار در تهرانپارس:   77004500 - 77004300  - 77004200   

 

 

 

باربری در تهرانپارس

اگر از آن دسته افرادی هستید که نهایت دقت و توجه را در تمامی کارهای روزمره تان به کار می برید، پس بی شک در باربری و اسباب کشی نیز از حساسیت بالایی برخورهستید. باربری، خود به تنهایی می تواند امری سخت و زمان بر باشد و اگر شما نیز فردی با حساسیت بالا باشید، در صورت درست آغاز نکردن مراحل باربری، اسباب کشی می تواند به امری طاقت فرسا برایتان تبدیل شود. باربری تهرانپارس اتوبار بهار می تواند با اطمینان کامل به شما بهترین  خدمات با بالا ترین کیفیت را ارائه دهد.

 

قیمت باربری در تهرانپارس

تعرفه باربری در تهرانپارس اتوبار بهار چگونه است؟

ما با در نظر گرفتن این مسئله که باربری و اسباب کشی، خود امری پرهزینه است و شما در طول مراحل باربری یا اسباب کشی باید هزینه های زیادی متحمل شوید، سعی کرده ایم تا با مناسب و عادلانه نگه داشتن تعرفه ها، پیمودن مراحل باربری را برایتان آسان تر سازیم. باربری تهرانپارس در عین کیفیت و خدمات رسانی وسیع خود، با همراه داشتن رضایت هزاران مشتری و سابقه درخشان، تعرفه های ارزان و مناسبی ارائه کرده تا همواره در لیست انتخاب های شما قرار بگیرد.

ما همواره در تلاش هستیم که در آسان سازی اسباب کشی برای مشتریان خود، گام دیگری برداریم . از این رو، باربری بهار در ارائه خدمت، همواره آماده است.

باربری در تهرانپارس تهران

باربری در تهرانپارس با بیمه نامه، سلامت کالای شما را تضمین می کند.

باربری تهرانپارس اتوبار بهار، تمامی تلاش خود را به کار برده تا در تمامی نقاطی که خدمات رسانی می کند، اولین و مهم ترین اساس کارش را رضایت مشتریانش قرار دهد، بنا به همین موضوع، قبل از آغاز باربری، صدور بیمه نامه از اصول کلیدی این باربری می باشد. شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که صدور بیمه نامه چه اهمیتی دارد؟ در این باره باید بگوییم که با توجه به تمام نکات ایمنی و استفاده از بهترین پرسنل، بازهم احتمال خطر احتمالی وجود خواهد داشت و این امری بدیهی است حتی گاه ممکن است در جا به جایی، لوازم آسیب ببینند یا هنگام حمل به مقصد دچار حادثه شوند، در این گونه موارد باربری باید پاسخگوی خسارت وارد شده به لوازم شما، باشد. صدور بیمه نامه اطمینان خاطری است که باربری تهرانپارس اتوبار بهار، به شما می بخشد تا از هر لحاظ آرامش خاطر را برایتان به ارمغان بیاورد.

 

 

آیا می دانید اتوبار بهار برای مشتریان خود، زمان اسباب کشی را بهینه می کند؟

 

اسباب کشی و باربری، جزو کارهای وقت گیر و زمان بر هستند. باربری تهرانپارس اتوبار بهار، می داند که زمانی که برای حمل بار، صرف می شود، تا چه حد برای مشتریانش، با اهمیت است.  به همین دلیل، برای صرفه جویی در زمان ارزش زیادی قائل است. بنابراین اگر قصد دارید اسباب کشی را از محدوده زمان بر بودن، خارج کنید و وقت خود را تلف ننمایید، پیشنهاد میکنم، تمامی مراحل اسباب کشی تان را به ما بسپارید.

باربری اتوبار بهار، تا این حد دقت دارد که گوشه ها، زاویه ها و در کل، تمام نقاط حساس وسایلی همچون میز، کمد و … را با استفاده از مقواهای ضخیم، پلاستیک های حبابدار و سلفون عایق بندی کند. این کار کمک می کند تا اثاثیه شما هنگام جا به جایی صدمه نبینند. 

باربری تهرانپارس خوش قولی خود و دقت بالایش را در امور مربوط به زمان ثابت کرده و نظرات و رضایت مشتریان، مصداق بارز سخنان ما است. اسباب کشی با خود، آشفتگی و شلختگی زیادی به بار می آورد و طبیعی است که تحمل این شرایط، امری دشوار  باشد. اولویت مشتری در زمان اسباب کشی این است که هرچه سریع تر به روال عادی زندگی اش برگردد.

اگر برای اسباب کشی خود، اتوبار درستی انتخاب کرده باشید،طی نمودن این مراحل می تواند بسیار کوتاه و راحت انجام شود.  ما این ضمانت را به شما خواهیم داد که با انتخاب باربری تهرانپارس، به هیچ یک از این مشکلات مواجه نخواهید شد.

حمل اثاثیه با ارزش و گران قیمت خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید

سابقه درخشان باربری تهرانپارس در حمل و جا به جایی لوازم با ارزش و خاص در سلامت کامل، می تواند دلیلی برای اعتماد شما به باربری تهرانپارس باشد. ما با بکارگیری روش های تخصصی و خاص، تمامی لوازم و وسایلی که برایتان از ارزش بالایی برخوردارند را در سلامت کامل به مقصد می رسانیم. باربری تهرانپارس در حمل وسایل ارزشمند به صورت تخصصی عمل می کند. اتوبار بهار،  لوازم را با توجه به سایزشان و در نهایت توجه و دقت، بسته بندی می نماید. همچنین بسیار دقت دارد دارد که لوازم هم سایز را کنار هم بچیند تا از آسیب های احتمالی وسایل ارزشمند، پیشگیری کند.

 

کادر مجرب ما از تخصص و تجربه بالا در جا به جایی لوازم ارزشمند برخوردارند و همچنین از لحاظ قدرت بدنی برای حمل لوازم و وسایل سنگین و خاص،در سطح بالایی قرار دارند. کارگران ما به دلیل سابقه بالای خود، در امر حمل و جابه جایی، علاوه بر دقت و تخصص در کار، نهایت سعی خود را برای صرفه جویی در زمان نیز بخرج می دهند. تمامی موارد نام گفته شده، دلالیل خوبی هستند تا شما برای جابه جایی لوازم ارزشمندتان، باربری تهرانپارس انتخاب کنید.

 

توصیه های مهم و کاربردی اتوبار  در تهران پارس​

 

اتوبار بهار، با توجه به سابقه درخشان و تجربیات خود در حمل و نقل، برای سهولت کار اسباب کشی، چند توصیه کاربردی برای مشتریان خود دارد. به طور مثال برای یک اسباب کشی راحت، حتما از قبل، کارتن های مخصوص اثاثیه خود را آماده کنید، تا هنگام بسته بندی به مشکل برنخورید و وقتتان گرفته نشود.

توصیه بعدی باربری اتوبار بهار، علامت گذاری روی کارتن هاست به این صورت که جعبه های مخصوص هر بخش را با علامت گذاری متفاوت، مشخص کنید. این کار به شما کمک می کند تا هنگام باز کردن وسایل، بدانید هرکدام از بسته ها به کدام بخش از خانه تعلق دارد.

دقت داشته باشید وسایل بزرگ مانند تلویزیون، کمد، یخچال و مبلمان را جلوی دست و پا نگذارید. بهتر است در پایان کار آنها را در فضای مناسب، جاگذاری نمایید.

بر اساس تجربه، پیشنهاد ما به شما این است که چیدمان وسایل آشپزخانه را اول از همه انجام دهید. چون بیشتر وسایل منزل، مربوط به آشپزخانه است.

 

باربری شرق تهرانپارس

اتوبار بهار، سالها درمنطقه تهرانپارس و بخصوص در شرق آن، حضور فعالی داشته و  بعنوان معتبرترین شرکت باربری در محله های مختلف تهران پارس، اعتماد اهالی منطقه را کسب نماید. طوری که مشتریان بتوانند با آرامش خاطر،  اثاثیه خود را به اتوبار بهار، سپرده و از خدمات این باربری استفاده نمایند. خدماتی از قبیل اسباب کشی، بسته بندی، باربری همراه با بیمه نامه رایگان، پرسنل آموزش دیده و ..

باربری شرق تهران اتوبار بهار، در تمامی محله های تهرانپارس، از شرق تا غرب آن، بصورت شبانه روزی، برای رضایت مشتریان عزیز خود، آماده خدمات رسانی هستند.

همچنین کارشناسان اتوبار بهار به صورت 24 ساعته برای راهنمایی و برآورد هزینه ها نیز آماده خدمت رسانی، هستند. یکی از توصیه های مهمی که کارشناسان اتوبار بهار همواره برای کاهش هزینه های باربری عنوان می کنند، رزرو کردن خدمات در روزهای وسط هفته و غیر تعطیل می باشد.

پیشنهاد می کنیم از خدمات اتوبار بهار، برای یک اسباب کشی راحت و بدون استرس استفاده کنید تا تفاوت و راحتی خیال را در باربری، تجربه کنید.

کارشناسان اتوبار بهار 24 ساعته برای راهنمایی و برآورد هزینه آماده خدمت رسانی هستند. یکی از توصیه های مهمی که کارشناسان اتوبار بهار همواره برای کاهش هزینه های باربری عنوان می کنند ، رزرو کردن خدمات در روزهای وسط هفته و غیر تعطیل می باشد و استفاده از خدمات بسته بندی اتوبار بهار را برای بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه برای حفظ کردن و سالم ماندن و صرفه جویی در زمان اسباب کشی توصیه می کنند. از خدمات اتوبار بهار برای یک اسباب کشی راحت و بدون استرس استفاده کند.  

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد