Loading ...
close
logo
باربری شمیرانات

 

 

 

 

تماس با باربری بهار در شمیرانات:      22989800     

 

 

 

 

باربری در شمیرانات

شمیرانات شمالی ترین شهرستان واقع در تهران است که دارای دو بخش لواسانات و رودبار قصران است. باربری شمیرانات در این مناطق به ارائه کلیه خدمات باربری که در حوزه ی فعالیت اتوبار ها است، می پردازد. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که باور دارید، اسباب کشی سخت و پر دردسر است و همچنین قصد نقل مکان به این منطقه را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم باربری بهار را انتخاب نمایید تا به طور کل، افکار و ذهنیت متفاوتی از اسباب کشی برایتان رقم بخورد. باربری شمیرانات اتوبار بهار، با سابقه ی درخشان و نیز جلب رضایت مشتریان، تمام تلاش خود را به کار برده تا بهترین خدمت رسانی را به انجام رساند. بر این اساس است که این باربری یکی از بهترین باربری های این منطقه می باشد.

شرکت باربری شمیرانات

تمام نکات مثبت در باربری شمیرانات

باربری شمیرانات اتوبار بهار، تمامی نکات لازم برای رسیدن به سطح بهترین ها را در نظر گرفته تا هم از رضایت شما اطمینان حاصل کند و هم نام خود را در صدر بهترین اتوبارهای این منطقه ثبت نماید.

برای تسریع و سهولت در اسباب کشی یک اتوبار مجرب، نیازمند کارگران قوی و قدرتمند است علاوه بر این مورد کارگران باید، تجربه بالا در حمل و نقل و باربری، داشته باشند تا مشتریان بتوانند با خیالی آسوده وسایل ارزشمندشان را به باربری بسپارند.

از این رو اتوبار بهار برای انتخاب کارگران خود، آنها را از تمامی فیلترهایی که منجر به افزایش کیفت حمل و نقل می گردد، رد کرده تا برای مشتریان خود قابل اعتماد باشد.

همچنین اگر در زمینه بسته بندی قبل از حمل و نقل نیاز به کمک داشته باشید، کادر مجرب ما، می توانند برای کمک به شما، در محل حاضر شوند. تخصص پرسنل ما در بسته بندی، به سابقه ی بالا و دقتشان بر می گردد و همچنین ما در بسته بندی از ضربه گیر‌های قوی استفاده می کنیم تا حتی اگر قصد نقل مکان به شهرستان یا نقاط دور را داشته باشید، اطمینان یابید، آسیبی به وسایلتان وارد نخواهد شد. باربری شمیرانات اتوبار بهار، از تنوع بالای خودروهای حمل و نقل برخوردار است از این رو با توجه به نیاز شما و حجم وسایلتان می توانید با دریافت مشاوره از کارکنان ما خودروی مناسب باربری را انتخاب کنید.

انتخاب کامیون یا کامیونت

یکی از مشکلاتی که ممکن است در زمان نقل مکان به جای جدید برایتان پیش بیاید این است که ندانید برای اثاث خود چه وسیله باربری مناسب تر است. آیا استفاده از کامیون انتخاب درستی می باشد یا وانت و ...

در اتو بار بهار، با دریافت مشاوره از کارکنان ما، می توانید خودروی مناسب باربری را انتخاب کنید. مشاوران با گرفتن اطلاعات لازم ، به شما کمک می کنند تا متناسب با هزینه یتان بهترین انتخاب را داشته باشید.

باربری شمیرانات اتوبار بهار، از تنوع بالای خودرو های حمل و نقل برخوردار است از این رو با توجه به نیاز شما و حجم وسایلتان می توانید روی کمک آن ها حساب کنید.

باربری شمال تهران شمیرانات

خدمات رسانی 24 ساعته باربری شمیرانات اتوبار بهار

باربری شمیرانات اتوبار بهار، جهت خدمات رسانی مداوم به شما مشتریان عزیز، از ارائه خدمات به صورت 24 ساعته برخوردار است. از این رو هر زمان از شبانه روز که مایل بودید، می توانید تنها با یک تماس از خدمات مان، بهره مند شوید. خدمات رسانی 24 ساعته باربری شمیرانات، از آن دسته نکاتی است که اتوبار بهار را از سایر اتوبارهای این منطقه متمایز می سازد.

 

باربری منطقه شمیرانات

اصل حسن خلق در ارتباط با مشتری

اتوبار بهار، یک باربری با سابقه بالا است که نقاط زیادی را در تهران پوشش می دهد.

نیرو های ما در بیش تر مناطق تهران مشغول بکار هستند با این حال این گستردگی کار سبب نشده که از دقت در گزینش پرسنل کاسته شود.

اولین اصل برای اتوبار بهار، گزینش پرسنلی است که اصل مشتری مداری و اخلاق نیکو را در ارتباط با مشتریان، رعایت کنند.

ما در اتوبار بهار، به خوبی می دانیم که این برخورد درست نیروهای اعزامی ماست که باعث رضایت مشتریانمان می باشد.

باربری شمیرانات بار

رانندگان منتخب باربری شمیرانات چه ویژگی هایی دارند؟

رانندگانی که در اتوبار باربری بهار، مشغول به خدمات رسانی هستند، باید دارای دقت و مهارت بالایی در رانندگی باشند، تا مشتریان بتوانند به اتوبار اطمینان کرده، وسایل ارزشمند خود را به ما بسپارند. درصورتی که اتفاقی برای بار بیفتد این باربری است که باید پاسخ گو باشد و چون رضایت مشتری در اولویت کار ما قرار دارد، انتخاب بهترین رانندگان برای اتوبار بهار بسیار مهم می باشد و این اتوبار برای استخدام آن ها، سخت گیری های زیادی در نظر گرفته است تا ماهرترین آن ها را برگزیند.

رانندگانی که در باربری شمیرانات اتوبار بهار، مشغول بکار هستند از سال ها تجربه در امر رانندگی برخور بوده و توانایی حمل با سلامت کامل بار، به مناطق دور را دارا هستند.

توجه به اعتبار و سابقه ی عالی باربری شمیرانات اتوبار بهار، به جرات می توان گفت هیچگاه گزارشی در رابطه با آسیب وسایل و خسارت وارد شده توسط کارکنان یا در اثر رانندگی نامناسب پرسنل ما، دریافت نشده و توانسته ایم رضایت همواره ی مشتریان خود را کسب نماییم.

 

قیمت باربری در شمیرانات

یکی از نکات مهم در انتخاب یک شرکت باربری این است که قیمت برآورد شده، با هزینه تمام شده برابر باشد و اینکه شرکت باربری از تعرفه های مصوب استفاده نماید. ما در اتوبار بهار، تمام تلاش خود را برای رعایت تعرفه های مصوب اتحادیه می کنیم و تضمین می کنیم که هزینه های برآورد شده، تفاوتی با هزینه تمام شده نداشته باشد. برای آگاهی و استعلام قیمت باربری در منطقه شمیرانات، لطفا با کارشناسان اتوبار بهار تماس بگیرید .

برای کاهش قیمت اسباب کشی این چند نکته رو هم به یاد بسپارید:

زمان جابجایی و اسباب کشی: در طول هفته و ساعات خلوت، تعرفه های اسباب کشی، کمتر میشود و این خود در کاهش هزینه موثر است.

بسته بندی دقیق و اصولی: اگر لوازم و اثاثیه را درست و اصولی بسته بندی کنید در بار زدن و چیدمان کامیون می تواند کمک کند که این کار باعث کاهش زمان و پایین آوردن قیمت باربری می شود. جهت استفاده از خدمات بسته بندی شرکت اتوبار بهار، می توانید با ما تماس بگیرید.

برای استعلام قیمت، قادر هستید، هم از صفحه رزرو آنلاین استفاده کنید و هم مستقیما با کارشناسان اتوبار بهار تماس گرفته و از توصیه های آن ها، برای هر چه راحتر و بهتر، انجام پروسه اسباب کشی، بهرمند شوید.

حمل اثاثیه با ارزش و گران قیمت

حمل اثاثیه با ارزش و گران قیمت خود را، در کمال آرامش به ما بسپارید. سابقه درخشانی که اتوبار شمیرانات در این زمینه دارد، بهترین دلیل برای اعتماد شما به ما است. ما برای حفظ سلامت کالای با ارزش مشتریانمان، روش های خاص و ویژه ایی را به کار می گیریم تا بدون هیچ آسیبی اثاثیه به مقصد برسد. تخصص باربری شمیرانات، در حمل وسایل ارزشمند به صورتی است که لوازم را بسته به سایزشان در نهایت توجه و دقت بسته بندی می کند تا هیچگونه آسیبی نبینند.

مورد دیگری که بسیار مهم است دقت و تخصص کارگران در انجام کار است و ما به خود می بالیم که چنین امکانی را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.

بهار همواره برای کاهش هزینه های باربری عنوان می کنند ، رزرو کردن خدمات در روزهای وسط هفته و غیر تعطیل می باشد و استفاده از خدمات بسته بندی اتوبار بهار را برای بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه برای حفظ کردن و سالم ماندن و صرفه جویی در زمان اسباب کشی توصیه می کنند. از خدمات اتوبار بهار برای یک اسباب کشی راحت و بدون استرس استفاده کند.  

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد