Loading ...
close
logo
باربری پاسداران

 

 

 

تماس با باربری بهار در پاسداران:      77004300 - 22989800     

 

 

 

 

باربری پاسداران

 پاسداران محله ای است در شمال تهران، که مرز بین منطقه 3 و 4 را تشکیل داده و خیابان اصلی آن پاسداران نامیده می شود. به جرات می توانیم بگوییم، اتوبار بهار برای کسانی که ساکن این منطقه هستند و قصد جابه جایی دارند یا کسانی که می خواهند به این منطقه نقل مکان کنند، بهترین انتخاب است و رضایت و اعتماد مشتریان مان، این ادعا را تصدیق می کند.

 

 باربری خیابان پاسداران

باربری پاسداران، یکی از چند باربری است که اتوبار بهار، در آن به فعالیت می پردازد. این اتوبار، مناطق مختلف تهران را تحت پوشش خود، قرار داده است. از آنجا که اتوبار پاسداران باید بخش وسیعی را پوشش دهد و در این منطقه تعداد اتوبار ها کم نیست، قصد داریم به شما کمک کنیم تا بدون تردید، باربری پاسداران اتوبار بهار را انتخاب نمایید. آنچه ما می خواهیم، جلب رضایت و اعتماد مشتریان عزیزمان است.

 

 

 

باربری  محدوده پاسداران

چه دلایلی اتوبار بهار را از سایر باربری های پاسدارن تمایز می دهد؟

یکی از مهمترین دلایلی که باربری بهار را دیگر رقبای خود در منطقه پاسداران متمایز می کند، نگاه دقیق و تخصصی به پروسه حمل بار و باربری است که لازمه آن تجربه فراوان و پرسنل مجرب اتوبار بهار است که میواند به بهترین وجه نیازهای شما ودر جابجایی برطرف و همراه خوبی برای شما باشد .

یکی از ویژگی های اتوبار بهار که خیلی مورد استقبال مشتریان ما، قرار گرفته است، پاسخ گویی شبانه روزی مشاوران ما، در زمینه جابه جایی مناسب بار و راهنمایی در برآورد هزینه های انتقال، می باشد.

 به محض تماس شما با ما، در کنارتان خواهیم بود و پا به پای شما اسباب کشی را آغاز کرده و در آخر به پایان خواهیم رساند. حتی همین حالا نیز می توانید از مشاوره ی ما در امور اسباب کشی از قبیل بسته بندی برخوردار شوید.

شعار ما، همواره تجربه ی اسباب کشی آسان با اتوبار بهار می باشد و به همین جهت از ابتدا به آسان کردن اسباب کسی و باربری برایتان خواهیم پرداخت. در اسباب کشی و باربری آنچه اهمیت به سزایی دارد، تجربه است. 

در نتیجه اینکه بتوانید به دریافت مشاوره از یک اتوبار بپردازید در اسباب کشی بسیار مفید واقع خواهد شد.

 

 

 

خدمات باربری پاسداران

دلیل بعدی می تواند، تخصص اتوبار بهار در حمل و باربری باشد. اگر از آن دسته افراد هستید که زیاد اسباب کشی می کنید بنابراین باید به میزان بیش تری نگران آسیب دیدن وسایلتان باشید یا اگر قصد جا به جایی شرکت و اداره خود را دارید، قطعا بیشتر نگران گم شدن و یا آسیب دیدن وسایل خود هستید. همانطور که پیش تر گفتیم نگران نباشید، اسباب کشی می تواند بسیار آسان باشد و در کوتاه ترین زمان و بدون آسیب به وسایل یا گم شدن آن ها در انبوه لوازم دیگر انجام شود. چیزی که این نگرانی ها را رفع می کند، مهارت اتوبار در حمل و نقل و باربری می باشد که صلاحیت به سلامت رساندن لوازم شما را به مقصد داشته باشد. اتوبار بهار ، با سابقه درخشان در این امور و رضایت مشتریان بی تردید می تواند از برترین باربری ها در پاسداران به شمار آید.

 

اسباب کشی در پاسداران

اتوبار بهار چه مشاوره هایی به مشتریان خود ارائه می دهد؟

قبل از  جابجایی واسباب کشی در پاسداران به شما توصیه می کنیم که کارشناسان باربری بهار حتما و لطفا تماس بگیرید تا از راهنمایی ها و توصیه های مشاورین ما بهره مند شود و یک پروسه اسباب کشی بدون دغدغه را تجربه کنید و شروع اسباب کشی خوبی را داشته باشید. مشاوره های ما می تواند تخصصی باشد و یا شامل نکاتی عمومی شود. مشاوره تخصصی به این صورت خواهد بود که با در نظر گرفتن میزان وسایل شما خودروی مناسب برای باربری انتخاب شود یا با توجه به متراژ خانه و حجم وسایل زمان  مناسب شروع بسته بندی لوازم به شما اعلام گردد. در مشاوره های باربری پاسداران اتوبار بهار همکاران ما به تمامی سوال های شما پاسخ خواهند داد و تا حد ممکن هر مرحله از اسباب کشی را برایتان آسان می سازند.

 

 

باربری پاسداران تهران

توصیه های مهم و کاربردی اتوبار بهار

این توصیه ها شامل نکاتی هستند که اسباب کشی را برایتان آسان تر می کنند و نیز ریسک آسیب به وسایل و گم شدنشان را پایین می آورند.

 

1. توصیه های عمومی باربری پاسدارن اتوبار بهار ، شامل نکاتی هستند که اسباب کشی را برایتان آسان تر می کنند و نیز ریسک آسیب به وسایل و گم شدنشان را پایین می آورند. 

 

برای مثال اگر هنگام اسباب کشی، خودتان قصد بسته بندی لوازم را دارید، پیشنهاد می کنیم، وسایل کوچک یا بسیار کوچک را در کنارلوازم بزرگ، قرار ندهید، این کار می تواند، باعث آسیب دیدن شی کوچک تر یا حتی گم شدن آن، هنگام بازگشایی بسته بندی شود.

 

2.بهتر است بسته بندی هر بخش از منزل را یکی از افراد انجام دهد تا هنگام باز کردن وسایل در مقصد، دچار سردر گمی نشوید. در صورتی که برای بسته بندی و جمع آوری وسایل، خودتان تنها باید کار را انجام دهید، توصیه ما به شما این است  که بسته بندی وسایل هر بخش را به صورت مجزا انجام دهید.

 

3- پیشنهاد بعدی باربری اتوبار بهار به شما نام گذاری کارتن ها است تا در مقصد بدانید که کدام بسته متعلق کدام قسمت خانه می باشد.

 

4.کسی را در مقصد بگذارید که مسئولیت نظارت بر کار را به عهده بگیرد تا وسایل هربخش، در جای خود قرار داده شود. حسن این کار این است که از جابه جایی بعدی در هنگام چیدمان جلو گیری می شود.

 

۵- پیشنهاد باربری اتوبار بهار، برای آسانی و راحتی کار اسباب کشی این است که مرتب کردن انبار را در پایان کار بگذارید. این کار باعث می شود بدانید کدام وسایل غیر ضروری هستند و نیاز است در انبار گذاشته شوند.

 

 

قیمت باربری در پاسداران

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام اسباب کشی ما را درگیر خود می کند، نرخ باربری و هزینه اسباب کشی است . چند نکته را در مورد این موضوع باید در نظر گرفت . اول اینکه می توانید برای کاهش هزینه چند مورد را رعایت کنید :

1 - زمان اسباب کشی ، مثلا می توانید در طول هفته این کار را انجام دهید . چون اکثرا برای اینکه آخر هفته ها زمان آزادتر دارند انتخابشان روزهای آخر هفته است و برای همین معمولا نرخ باربری در این روز افزایش می یابد

2 -  برنامه ریزی درست و بسته بندی اصولی  لوازم منزل : بسته بندی اصولی باعث می شود تا حجم لوازم کمتر و موقع بار زدن و چیدمان در کامیون از فضای کامیون استفاده بهینه شود

بهرحال انتخاب شرکت باربری و اتوبار هم می تواند نقش مهمی بازی کند . تمامی نرخ ها و تعرفه های باربری در اتوبار بهار براساس نرخ مصوبه اتحادیه تعیین شده و محاسبه می گردد. برای آگاهی از تعرفه های باربری به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.

برای استعلام قیمت با مشاورین و کارشناسان اتوبار بهار لطفا تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نظر

برای تماس کلیک کنید

 

 

تعرفه های اتوبار بهار

 

 بهار دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه  تعرفه های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. تعرفه ها به گونه ای است که مناسب تمامی اقشار باشد. بهار همواره می کوشد تا رضایت مشتریان خود را بدست آورد.

 

 

 

 

 

 

بهار با دارا بودن مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران با سالها تجربه در عرصه جابجایی، ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور می باشد و در تمامی مراحل اسباب کشی گام به گام همراه شماست.

 

 

   تلفن : 22989800 - 77004200 - 77795262

   موبایل : 09125224057  با مدیریت مرادیان

   آدرس ایمیل : info@bahar.com

 

   

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد